Keystone logo
Spertus Institute

Spertus Institute

Spertus Institute

مقدمه

Spertus Institute یادگیری و رهبری یهودیان Spertus Institute با دو حقیقت هدایت می شود: جوامع پر جنب و جوش یهودی در حال یادگیری جوامع یهودی هستند و آن جوامع بزرگ یهودی به رهبران بزرگی نیاز دارند. این حقایق هر کاری را که انجام می دهیم آگاه می کند.

Spertus Institute فرصت های پویایی یادگیری را ارائه می دهد ، ریشه در خرد و فرهنگ یهودی دارد و برای همه آزاد است. این فرصت ها برای امکان رشد شخصی ، آموزش رهبران آینده و مشارکت افراد در کاوش در زندگی یهودیان طراحی شده است.

برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارگاه های حرفه ای از طریق گزینه های مختلف در محل و آموزش از راه دور در اختیار اعضای سازنده در منطقه شیکاگو و سراسر جهان است.

برنامه های عمومی - از جمله فیلم ، سخنران ، سمینار ، کنسرت و نمایشگاه - در تاسیسات خیابان میشیگان موسسه ، در حومه شیکاگو و به صورت آنلاین ارائه می شود.

ما اغلب از دانشجویان و شرکت کنندگان می شنویم که تجربیات آنها در Spertus الهام بخش و حتی تحول آفرین است. این از طریق طراحی صورت می گیرد زیرا موسسه تلاش می کند تا با کاربردهای دنیای واقعی ، منابع بی نظیر و محیطی خوشامدگویانه ، محتوای قابل تأمل را ارائه دهد که مردم را به برقراری ارتباط در تبادل نظر آزاد ترغیب می کند. این امر منجر به ایجاد فرصتهای مهم و معنادار برای رشد شخصی و شغلی برای رای دهندگان و جوامع می شود.

مکان ها

  • Chicago

    South Michigan Avenue,610, 60605, Chicago

    سوالات