Keystone logo
Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

مقدمه

Scuola Politecnica di Design SPD

کارگاهی خلاقانه برای کشف، درک و تبادل نظر و تجربیات.
اولین مدرسه طراحی و ارتباطات در ایتالیا که در سال 1954 تأسیس شد.

از سال 1954 ، این مدرسه با طراحی ایتالیایی کار کرده است، شاهد رشد و توسعه آن به چیزی است که امروز آن را می شناسیم. هنرمند نینو دی سالواتوره SPD را در سال 1954 راه اندازی کرد. او به عنوان یک نقاش و مجسمه ساز، هنرمندان، طراحان، متخصصان و دانشجویان از پنج قاره مختلف را مجذوب خود کرده و گرد هم آورده است. Bruno Munari، Gio Ponti، Max Huber، Pino Tovaglia، Isao Hosoe همگی در SPD تدریس کرده‌اند. مهمانان این مدرسه عبارتند از Achille Castiglioni، Rodolfo Bonetto، Roberto Sambonet، Donald Norman و Tomato . امروزه، پیرو لیسونی، استفانو جیووانونی، دنیس سانتاچیارا، آندریا برانزی، در کنار طراحان جوان ما کار می کنند، پروژه ها و طرح های واقعی را آزمایش می کنند، استعدادهای جدید را آموزش می دهند.

همیشه چیزهایی وجود دارند که می توانید آنها را کشف کنید، تجدید نظر کنید، تغییر دهید. در میلان، پایتخت طراحی، SPD دوره‌های سالانه کارشناسی ارشد برگزار می‌کند. با تقریبا 70 سال تجربه در این زمینه ، این دوره ها از طراحی محصول تا طراحی داخلی، از ارتباطات تا چند رسانه ای را شامل می شود. آموزش شخصی سازی شده است، در محیطی به اندازه انسان که ارتباط آسان با اساتید و کارکنان را ترویج می کند.

برنامه های تحصیلی جهت گیری قوی به سمت پروژه های واقعی دارند و ارتباط نزدیک با شرکت ها و متخصصان را حفظ می کنند.

پذیرش ها

SPD - Scuola Politecnica di Design فقط تعداد محدودی صندلی را ارائه می دهد. بنابراین، متقاضیان باید مراحل انتخاب را برای پذیرش بگذرانند.

متقاضیان پس از ارسال مدارک زیر توسط هیئت پذیرش به ریاست مدیر SPD انتخاب خواهند شد:

 • مدرک کارشناسی یا بالاتر (در زمینه های مرتبط مانند معماری، طراحی، هنرهای تجسمی و غیره)* یا تجربه کاری قابل توجه در زمینه مرتبط
 • ریز نمرات (فهرست دروس + نمرات)* (فقط فارغ التحصیلان)
 • رزومه مشروح
 • نمونه کارها در قالب دیجیتال
 • نامه انگیزشی / بیانیه هدف در قالب دیجیتال (doc، docx، pdf) و حداکثر 500 کلمه
 • پاسپورت معتبر (تاریخ انقضا باید بیش از شش ماه پس از تاریخ پذیرش باشد)

رتبه بندی

جوایز

گذشته‌ای برجسته با شناخت استثنایی این مدرسه بسیار ارزشمند بوده است: به رخ کشیدن نمایشگاه در بینال دی ونزیا در سال 1986، در Carrousel du Louvre و در مرکز ژرژ پمپیدو در پاریس. "Medaglia d'Oro" در دهمین Triennale در میلان و حتی "Compasso d'Oro" که توسط ADI -Associazione Disegno Industriale در سال 1994 اعطا شد. به افتخار دوبار اعطای جایزه SMAU برای طراحی صنعتی اشاره نکنیم.

مکان ها

 • Milan

  Piazzale Lugano 19, 20158, Milan

  سوالات