Keystone logo
© Penn State Great Valley
Spalding University

Spalding University

Spalding University

مقدمه

اسپالدینگ را با خانه تماس بگیرید

Spalding University خانه ای برای دانش آموزانی است که می خواهند در عین تعامل و خدمت به جامعه، مدرک کسب کنند. ما شفقت را هر روز با تمرکز بر ماموریت خود وارد عمل می کنیم. ما داوطلب می شویم، آموزش می دهیم، حمایت می کنیم، سازماندهی می کنیم و می دهیم. دانش آموزان ما در جامعه فعال هستند و از آموزش Spalding خود برای بهتر کردن جهان استفاده می کنند. ما یک جامعه متنوع با تعهد اصلی به فراگیری هستیم و برای دانشجویان، اساتید و کارکنان خود از هر طبقه‌ای ارزش قائل هستیم. سفر دانشگاهی خود را با ما آغاز کنید و علایق خود را دنبال کنید.

یک جامعه فراگیر

در اسپالدینگ، ما جامعه ای فراگیر از افرادی هستیم که اساساً با یکدیگر متفاوت هستند. ما متواضعانه یکدیگر را همانگونه که هستیم می پذیریم. ما نماینده یک قشر از جامعه هستیم. ما از نظر نژادی متنوع ترین گروه دانشجویی در کالج های خصوصی کنتاکی را داریم. سی و یک درصد از دانش آموزان خود را به عنوان رنگین پوستان معرفی می کنند.

ما جامعه ای از فراگیران متشکل از هنرمندان، پیشکسوتان، فعالان، والدین، رهبران مذهبی، اعضای جامعه LGBTQIA و ورزشکاران هستیم. ما همه از این افراد هستیم و بیشتر. ما توانایی ها، آرمان ها، فرهنگ ها، پیشینه ها، اهداف و علایق متفاوتی داریم. ما فضای حمایتی را برای یادگیری و رشد همه دانش آموزان خود ایجاد می کنیم.

از سال 1814، ما به سنت خواهران خیریه ناصره با روحیه ای فراگیر و شفقت به جوامع خود خدمت می کنیم.

به سنت ما بپیوندید اجازه بدهید به شما خوش آمد بگوییم

پردیس کوچک، شهر بزرگ

Spalding University پردیس کوچکی است که در قلب شهر پر انرژی لوئیزویل، کنتاکی واقع شده است. یکی از بسیاری از مؤسسات و سازمان‌هایی که بازپرداخت را به یک شیوه زندگی تبدیل می‌کند، Spalding University یک رهبر فعال در محله SoBro است. محوطه دانشگاه اسپالدینگ در جنوب با عمارت های تاریخی زیبا و خیابان های پر درخت و در شمال سواحل رودخانه اوهایو احاطه شده است. شهر ما به عنوان یکی از قابل زندگی ترین شهرهای آمریکا شناخته شده است. در واقع، SmartAsset آن را به عنوان شهر برتر برای فارغ التحصیلان جدید کالج انتخاب کرده است، که ممکن است توضیح دهد که چرا بیش از 70 درصد از دانش آموختگان ما در لوئیزویل زندگی می کنند.

اسپالدینگ و لوئیزویل

Spalding University یک عالم کوچک از شهری است که در آن زندگی می کنیم. با جامعه ای متنوع و تمرکز بر شفقت، اسپالدینگ منعکس کننده تنوع نژادی، اقتصادی، فرهنگی و LGTBQIA شهری است که ما را احاطه کرده است. دانش‌آموزان از طریق کارآموزی و کار میدانی، خدمات محلی و خدمات داوطلبانه، و همچنین مشارکت‌های بی‌شماری با سازمان‌ها و مشاغل اجتماعی، جامعه لوئیزویل را درگیر می‌کنند.

در مرکز همه چیز زندگی کنید

لوئیزویل با داشتن صحنه هنری پر رونق در میان پارک‌های معروف و محیط طبیعی، یکی از بهترین مقاصد غذاخوری و فرهنگی در غرب میانه است. شهر ما بیش از 1000 رستوران محلی ارائه می دهد و توسط National Geographic به عنوان 10 شهر برتر غذا معرفی شد. اگر به دنبال سرگرمی، هنر یا خرید هستید، جشنواره دربی کنتاکی، فستیوال موسیقی Forecastle، Gonzofest، World Fest، منطقه Nulu، ارتفاعات تاریخی و موارد دیگر را داریم. لوئیزویل خانه بیش از 120 سیستم پارک از جمله پارک واترفرانت است. همه اینها و خیلی چیزهای دیگر لوئیزویل را به یک مقصد فرهنگی محبوب تبدیل کرده است. مسافران به لوئیزویل می‌آیند تا هنر، ماجراجویی در فضای باز، غذای مد روز و انواع سرگرمی‌ها را تجربه کنند. سوار ماشین یا اتوبوس شوید و نیم روز با ماشین به شیکاگو، سنت لوئیس، ایندیاناپولیس، سینسیناتی، نشویل، اشویل و سایر مقاصد هیجان انگیز خواهید رسید.

ماموریت ما خدمت به دیگران است

ماموریت ما نیروی محرکه ماست. این چیزی بیش از چیزی است که در تاریخچه یا منشور ما پیدا خواهید کرد. ما آن را زندگی می کنیم. ما آن را به اشتراک می گذاریم. ما به آن افتخار می کنیم. شما آن را از اولین روز حضور در دانشگاه یاد خواهید گرفت و هر روز در داخل و خارج از کلاس با آن درگیر خواهید شد. و وقتی فارغ التحصیل شدید، آن را با خود به دنیا خواهید برد.

ویژگی های پردیس

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   سوالات