Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southern University Baton Rouge

Southern University Baton Rouge

Southern University Baton Rouge

مقدمه

دانشگاه جنوبی تنوع را برای سلامتی هر بنگاه آموزشی ضروری می داند. برای حمایت از این فلسفه ، دانشگاه اقدامات مثبتی را برای حفظ دانشکده چند فرهنگی ، کارمندان و نهادهای دانشجویی انجام می دهد. این تنوع عمدتاً از طریق تلاشهای ادعایی در استخدام و از طریق برنامه های بین المللی چند وجهی حاصل می شود.

این دانشگاه به دنبال جذب دانشکده است که با آمادگی و فعالیتهای علمی ، تأثیر عمیقی بر موسسات مختلف در ایالت ، منطقه ، ملت و جهان می گذارد. فراتر از نقش های سنتی خود ، اعضای هیات علمی خدمات ممتازی را انجام می دهند که هم ابتکارهای تحقیق و پژوهش را تکمیل و هم ارتقا می بخشد و هم یک مکانیزم اضافی برای دانشگاه جنوبی فراهم می کند تا تأثیر آن بر جامعه بطور کلی باشد.

این دانشگاه ضمن عملیاتی کردن مطابق با بالاترین استانداردهای مدیریت مالی و اداری ، محیط فیزیکی را ایجاد می کند که برای رشد و توسعه فکری ایمن و مساعد باشد. این محیط با استفاده از جدیدترین فناوری اطلاعات ، که به جامعه دانشگاه امکان دسترسی به منابعی را از سراسر جهان فراهم می کند ، بهبود یافته است.

سازماندهی دانشکده درجه

دانشکده تحصیلات تکمیلی در دفتر تحصیلات تکمیلی مستقر است که متشکل از یک رئیس ، مدیر پذیرش ، مشاوران پذیرش ، یک معاون اجرایی ، یک دستیار اداری و یک هماهنگ اداری است. معاون دانشکده فارغ التحصیل به معاون رئیس جمهور و مشاغل ارائه دهنده گزارش می دهد.

دفتر تحصیلات تکمیلی مسئولیت اجرای حداقل استانداردهای عمومی کار فارغ التحصیلان در دانشگاه جنوبی - باتون روژ و هماهنگی برنامه های کارشناسی ارشد در مدارس و کالج های مختلف را بر عهده دارد. سیاست ها و استانداردهای عمومی دانشکده تحصیلات تکمیلی توسط شورای تحصیلات تکمیلی تعیین می شود. مسئولیت عملکردهای دقیق و روزمره برنامه های تحصیلات تکمیلی بر عهده بخش های فردی ، مدارس و دانشکده ها است.

دفتر مطالعات تحصیلات تکمیلی تقریباً 2،000 درخواست را پردازش می کند و سالانه به بیش از 1100 دانشجوی ثبت نام شده خدمت می کند. این شامل دریافت و پردازش کلیه برنامه های پذیرش دانشکده تحصیلات تکمیلی است. ثبت نام دانشجویان تحصیلات تکمیلی و فوق لیسانس؛ و پردازش و ترخیص برنامه های تحصیلات تکمیلی برای همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

تاریخ مدرسه دانشکده

در 28 آوریل 1956 ، هیئت دولت آموزش و پرورش از مسئولان دانشگاه جنوبی خواست تا یک مدرسه فارغ التحصیل را تأسیس کنند. در ترم بهار سال 1957 ، دانشگاه جنوبی اولین دانشجویان خود را در دانشکده تحصیلات تکمیلی پذیرفت. در 8 آگوست 1958 ، در پایان جلسه تابستان ، دانشگاه جنوبی اولین مدرک کارشناسی ارشد خود را به هشت نامزد اعطا کرد.

در یک دوره نسبتاً کوتاه از سال 1958 ، تحصیلات تکمیلی در دانشگاه جنوبی به طور پیوسته رشد کرده است. برنامه های کارشناسی ارشد زیست شناسی ، شیمی و ریاضیات در دهه 1960 اضافه شد و در سال 1983 برنامه های کارشناسی ارشد حسابداری ، علوم کامپیوتر ، مدیریت دولتی و آموزش ویژه اجرا شد. در ژانویه سال 1986 ، دانشکده تحصیلات تکمیلی ، با همکاری موسسه مطالعات و توانبخشی کودکان و نوجوانان استثنایی ، اولین برنامه های دکترای دانشگاه جنوبی را آغاز کرد — دکترای فلسفه تحصیلات ویژه (Ph.D.) و دکتر آموزش در آموزش ویژه (ویرایش D.). از آن زمان تاکنون بیش از هجده برنامه کارشناسی ارشد و پنج دوره دکتری. برنامه ها اضافه شده اند

برای مقابله با چالش های هزاره بعدی ، دانشگاه جنوبی و کالج A&M در باتون روژ به سرعت در حال تبدیل شدن به یک موسسه تحقیقاتی دکترا می باشد. تحصیلات تکمیلی به دلیل داشتن مدرک تحصیلات تکمیلی جدید و طراحی مجدد و یک دانشکده اختصاصی فارغ التحصیل - یک گروه متعهد که شامل محققان فولبرایت ، محققان برجسته و مربیان می شود ، شتاب و انگیزه پیدا کرده است.

فرصت ها در تعدادی از رشته های دانشگاهی از جمله دکتری وجود دارد. برنامه هایی در سیاست های عمومی ، آموزش علوم / ریاضیات ، پرستاری ، سم شناسی محیط زیست ، آموزش ویژه و جنگلداری شهری.

امروزه ، مراکز تحقیقاتی متعددی ، آزمایشگاه های رایانه و یادگیری ، امکاناتی برای آموزش از راه دور و آموزش چند رسانه ای و کتابخانه ای با بیش از یک میلیون جلد کتاب در میان طیف گسترده ای از منابع قرار دارند. بورس های تحصیلات تکمیلی و بورسیه های تحصیلی در اختیار دانشجویان واجد شرایط است.

مکان ها

  • Baton Rouge

    Harding Boulevard,801, 70807, Baton Rouge

    سوالات