Keystone logo
Southeast University

Southeast University

Southeast University

مقدمه

Southeast University (SEU) یکی از دانشگاه های کلیدی ملی تحت مدیریت وزارت آموزش و پرورش چین است. به عنوان یک دانشگاه معتبر سالانه، در نزدیکی مرکز شهر نانجینگ، به غرب کوه بنفش و جنوب دریاچه Xuanwu واقع شده است.

Southeast University یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در چین است، که می تواند تا سال 1902 هنگامی که آن را به عنوان دانشکده عادی Sanjiang تاسیس شد، کشف شود. در سال 2000، کالج پزشکی راه آهن نانجینگ (که توسط سازمان جهانی بهداشت فهرست شده است)، کالج ارتباطات نانجینگ و مدرسه زمین شناسی نانجینگ در Southeast University گنجانده شدند.

در حال حاضر Southeast University به یک دانشگاه جامع تبدیل شده است و دارای 30 مدرسه یا اداره با 69 رشته کارشناسی است. همچنین دارای 23 ایستگاه پس از مدرک دکترا و 96 دانشکده Ph.D. برنامه ها و 210 برنامه کارشناسی ارشد؛ این یک رهبر ملی در معماری، مهندسی عمران، الکترونیک، فناوری اطلاعات، انرژی، انرژی و تکنولوژی حمل و نقل و غیره است.

دانشگاه جنوب شرقی دارای تعداد کل دانشکده ها و کارکنان حدود 6000 نفر است، از جمله 2000 استاد و استادیار، 10 آکادمیک از آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی. در حال حاضر تعداد دانش آموزان تمام وقت بیش از 26000 نفر است که حدود 9000 دانشآموختگان آن هستند.

Southeast University تاکید بر تحقیقات دارد. این یکی از 10 دانشگاه برتر در زمینه تحقیق و توسعه علمی در چین است که دارای بیش از 20 موسسه تحقیقاتی ملی و یا استانی و تعدادی از پایگاه های تحقیقاتی کلیدی است.

Southeast University با اصل پیگیری کمال، روح "سختی، صداقت، وحدت و سرسختی" را تشویق می کند.

در توسعه Southeast University ، همکاری بین المللی

ما یک محوطه جدید در Jiangning ساخته شده است، واقع در منطقه توسعه Jiangning منطقه در جنوب جنوب نانجینگ، پوشش مساحت بیش از 246 هکتار، با حمل و نقل مناسب و مناظر طبیعی زیبا در اطراف آن. این دانشگاه جدید در سپتامبر 2006 به کار خود ادامه داد تا معلمان و دانش آموزان ما امکانات و محل اقامت بهتر را فراهم کنند.

ما از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در Southeast University ، که در آن شما از یک تجربه تحصیلی غنی و پرطرفدار لذت می برید، استقبال می کنیم.

مکان ها

  • Nanjing

    Southeast University Sipailou 2,, 210096, Nanjing

    سوالات