Keystone logo
SouthArk - South Arkansas Community College

SouthArk - South Arkansas Community College

SouthArk - South Arkansas Community College

مقدمه

کالج محلی آرکانزاس جنوبی با رای گیری از شهروندان اتحادیه شهرستان در 31 مارس 1992 تأسیس شد. رأی دهندگان تصویب کردند که یک منطقه کالج جامعه ای برای شهرستان ، ادغام کالج فنی کمربند نفتی و دانشگاه آرکانزاس جنوبی-شعبه ال دورادو و تصویب مالیات مالیات برای حمایت از کالج جدید

این کالج توسط یک هیئت امنای 9 نفره اداره می شود که در ابتدا توسط بیل کلینتون ، فرماندار منصوب شده است. هیئت امنای منصوب یک کمیته 16 نفره را به ریاست بیلی مک گی و دکتر کرمیت پارک تصویب کرد. در مورد ساختار اداری ، سیاست ها و رویه ها به رئیس جمهور و هیئت امنا توصیه هایی داده شد و تلاش کرد تا دو نهاد در یک کالج جامع جامعه متحد شود.

در 14 آوریل 1992 ، هیئت امنا چارلز توماس را به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب كرد ، دکتر بن ویتفیلد را به عنوان رئیس منصوب كرد و دانشكده جدید را نامید. مدرسه فنی و حرفه ای کمربند نفتی که اکنون به نام پردیس شرقی شناخته می شود ، واقع در 3696 East Main Road ، در آگوست 1967 درهای خود را باز کرد. پس از تغییر نام و مأموریت گسترده ، در سال 1991 به دانشکده فنی کمربند نفتی تبدیل شد. برنامه های سطح گواهی در مشاغل بهداشتی و زمینه های فنی ، آموزش مقدماتی بزرگسالان و انواع برنامه های غیر اعتباری را ارائه داد.

مکان ها

  • El Dorado

    South West Avenue,300, 71730, El Dorado

    برنامه ها

    سوالات