Keystone logo
Sopot University of Applied Sciences

Sopot University of Applied Sciences

Sopot University of Applied Sciences

مقدمه

چرا در سوپوت تحصیل کنیم؟

Sopot University of Applied Sciences سوپوت در سوپوت - یکی از معتبرترین شهرهای لهستان - واقع شده است. مکانی ایده آل برای کار، مطالعه و استراحت است.

Sopot به عنوان محبوب ترین استراحتگاه در دریای بالتیک

سوپات محبوب ترین استراحتگاه در دریای بالتیک است که پس از خروج گردشگران به یک محوطه دانشگاهی تبدیل می شود. علاوه بر پیشنهاد دانشگاهی، جاذبه های متنوعی را به معنای واقعی کلمه برای همه فراهم می کند، هم برای طرفداران معماری که جدایی و هنر نو را تحسین می کنند و هم برای کسانی که به دنبال سرگرمی در سطح اروپا هستند. سوپوت همچنین شهری با بالاترین کیفیت زندگی در لهستان است که زادگاه بسیاری از افراد مشهور است.

تریسیتی و سوپوت به عنوان مرکز بزرگ علمی و علمی در لهستان

سوپوت یکی از سه شهر است که به تراکم سه شهر تعلق دارد (گدانسک، سوپوت، گدنیا). تریسیتی به عنوان مرکز بزرگ علمی و علمی در لهستان شناخته می شود.

Tricity و Sopot به عنوان مکان پیشرو در اروپا برای بخش خدمات تجاری مدرن

تریسیتی پویاترین تراکم در حال رشد است. تریسیتی موقعیت خود را به عنوان یکی از مکان های پیشرو اروپا برای بخش خدمات تجاری مدرن تقویت می کند. طی چند سال گذشته، Tri-City با سهم بزرگ بخش SSC/BPO، رونق سرمایه گذاری را تجربه می کند. با در نظر گرفتن اینکه یکی از زمینه‌های اصلی که دانشگاه علوم کاربردی سوپات در آن تحصیل می‌کند، امور مالی و حسابداری است و Tricity مکان عالی برای مطالعه و توسعه تجربه کار همزمان در یکی از بزرگترین شرکت‌های SSC/BPO، دانشگاه سوپات شروع به همکاری با شرکت هایی مانند Bayer، Thyssenkrupp، Kemira، Arla، Energa، DNV کرد و کارآموزی و کار را برای دانشجویان خود سازماندهی می کند.

سوپات موقعیت مکانی عالی دارد

سوپات از نظر ارتباطات موقعیت عالی دارد. فاصله از فرودگاه حدود است. 15 کیلومتر. یک ایستگاه راه آهن و ایستگاه قطار شهری وجود دارد که با کل تری سیتی ارتباط برقرار می کند.

چرا تحصیل در Sopot University of Applied Sciences (SANS)

SANS یکی از شناخته شده ترین دانشگاه ها در تریسیتی است.

با توجه به کادر آموزشی مشهور، امکانات فنی با کیفیت بالا و موقعیت مرکزی آن، رتبه علمی بالایی کسب کرد. در دانشگاه خود ما دائماً به دنبال راه های جدید توسعه هستیم و آموزش را در سطح فزاینده ای بالاتر ارائه می دهیم.

پیشنهاد آموزشی گسترده در پاسخ به تقاضاهای بازار کار، ما در اقتصاد، حسابداری، مالی، مدیریت، فناوری اطلاعات و معماری و شهرسازی تخصص داریم که مشاغل جذابی را برای فارغ التحصیلان ما ارائه می دهد.

طبق اعلامیه بولونیا، تحصیلات در مدرسه سوپوت عبارتند از:

  • تحصیل درجه 1 (BA) ،
  • تحصیل درجه 2 (MA)

علاوه بر این، مدرسه سوپات تحصیلات تکمیلی متعددی را ارائه می دهد.

آموزش عالی با کیفیت

کارکنان Sopot University of Applied Sciences با تخصص، صلاحیت، تجربه و مهارت خود، استانداردهای آموزشی یک مرکز آموزش عالی را تعیین می کنند. کادر آموزشی در دانشگاه سوپات متشکل از دانشگاهیان دارای مدارک و عناوین علمی، با سوابق تحصیلی منطبق با مشخصات مدرسه و تجربه تدریس و همچنین کارکنان آموزشی با سابقه حرفه ای گسترده در شرکت ها و مؤسسات، از جمله، اما نه محدود به مؤسسات و شرکت های نمایه با رشته های آموزشی تدریس شده در دانشگاه SSW مطابقت دارد.

چشم انداز شغلی عالی

این دانشگاه دارای روابط طولانی مدت با برخی از شرکت های پیشرو جهان است. به عنوان مثال، دانشگاه با شرکت هایی مانند Bayer، Thyssen-Krupp، DNV، Arla، Hempel، Kemira، Metsä Group همکاری می کند.

خدمات پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی

Sopot University of Applied Sciences سخت تلاش می کند تا با ارائه بسته های حمایتی فردی، بهترین تجربه یادگیری ممکن را برای دانشجویان بین المللی تضمین کند.

امکانات پیشرفته

امکانات دانشگاه با توجه به نیازهای موضوعی خاص دانشجویان طراحی شده است. سوئیت‌های ویرایش و ضبط، امکانات تولید استاندارد صنعتی، استودیوهای مدرن و کارگاه‌های مجهز برای کسانی که در رشته‌های مبتنی بر هنر تحصیل می‌کنند در دسترس هستند، در حالی که دانشجویان رشته‌های مهندسی و محاسبات به آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های با آخرین تجهیزات و فناوری دسترسی دارند.

همکاری های بین المللی گسترده

Sopot University of Applied Sciences یک دانشگاه بین المللی است که به طور فعال در پروژه های مشترک و مشارکت در سراسر جهان درگیر است.

اراسموس

دانشجویان دانشگاه فرصتی برای شرکت در برنامه های اراسموس دارند که به ایجاد یک شغل خوب و گسترش درک فرهنگی کمک می کند.

مأموریت دانشگاه

رسالت Sopot University of Applied Sciences تربیت افراد متخصص بسیار تخصصی در سطح آموزش عالی با داشتن دانش عمومی و عملی و همچنین مهارت های لازم است.

مکان ها

  • Sopot

    Rzemieślnicza,5, 81-855, Sopot

    سوالات