Keystone logo
© Tufigno Photo Services
SMC Business School

SMC Business School

SMC Business School

مقدمه

یک موسسه کلاس جهانی

SMC یک موسسه آموزش عالی آنلاین و معتبر جهانی است که دارای زبان آموزانی از بیش از 130 کشور مختلف است و از نظر علمی ، رهبری محتوایی ، ارتباط از طریق فن آوری پیشرفته ارائه می شود. ما با ایجاد ارزش اقتصادی ، بهبود بهترین شیوه ها و پایداری برای ساختن آینده ای بهتر برای همه ، با بزرگترین چالش های جهان مقابله می کنیم.

SMC متخصصین شاغل از تمام نقاط جهان را که به دنبال انعطاف پذیری برای تحصیل در هر زمان از هر مکان با سرعت خود هستند ، هدف قرار می دهد. ما بیش از 20 سال تجربه کافی در زمینه داریم. این دانش فنی پایه و اساس توسعه چارچوبی تضمین کیفیت نوآورانه ، معتبر ، دانشجو و خدمات گرا را ایجاد کرد که به طور رسمی در اتحادیه اروپا مجوز اجرای برنامه های آموزش عالی بصورت آنلاین با قدرت صدور مدارک را دارد.

Photo shoot of two young lawyers

بیش از 20 سال در آموزش آنلاین

96٪

رضایت دانشجویان

85٪

نرخ فارغ التحصیلی

1 ST

از نوع خود در اروپا است

100٪

کاملا آنلاین

آموزش در SMC با بالاترین کیفیت محتوای آکادمیک ، سخنرانی های آنلاین زنده ، یک سیستم پیشرفته مدیریت یادگیری و کلیه راحتی ، شخصی سازی و توسعه فردی که یک دانشجو در قرن 21 انتظار دارد ، ارائه می شود. SMC تلاش می کند به جای تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یکی دیگر از ارائه دهندگان آموزش آنلاین ، یک دانشگاه دیجیتال جهانی باشد که در آن دانشجویان ، مربیان ، جامعه بازرگانی و زبان آموزان مادام العمر می توانند برای تبادل و رشد ایده ها همکاری کنند.

علاوه بر این ، SMC فن آوری یادگیری الکترونیکی ، خدمات تولید محتوای سفارشی و همچنین سیستم ها و فرایندهای مربوطه را به شرکت ها و سازمان ها ارائه می دهد.

آغاز SMC

SMC تاسیس شد تا روح تازه ای مترقی در آموزش تجارت ایجاد کند.

قالب مشخص بود: یادگیری از راه دور.

داستان ما در سوئیس به عنوان مرکز مدیریت سوئیس در آغاز قرن آغاز شد. بدون سابقه ، بدون شناخت ، بدون شهرت ، اما با اشتیاق ، تعهد و انگیزه - مرکز مدیریت سوئیس دانشجوی شماره 1 - یک متخصص امور مالی از آرژانتین را که هزاران کیلومتر دورتر است ، در اولین برنامه آنلاین دکترای مدیریت تجارت در اروپا ثبت نام کرد.

طی 20 سال گذشته ، SMC به گروه آموزش SMC تبدیل شده است ، اولین مدرسه تجارت آنلاین معتبر در اروپا ، و شامل سازمان ها و شرکت های وابسته مختلف در سراسر جهان است.

141096_pexels-photo-3182812.jpeg

برنامه های یادگیری از راه دور

SMC یک مدرسه تجاری واقعاً بین المللی است که بیش از 130 کشور مختلف زبان آموز دارد. برنامه های آموزش از راه دور آنچه را که از یکی از بهترین مدارس تجارت اروپا انتظار می رود - توسعه ، تجلی و تداوم زندگی حرفه ای عالی - ارائه می دهند. رویدادهای جهانی مانند COVID 19 ، فراگیران را در سراسر جهان مجبور می کند تا از طریق آموزش آنلاین توسعه بیشتری پیدا کنند.

در آموزش عالی آنلاین به پیشگامان اعتماد کنید. تجربه مهم است. به SMC اعتماد کنید.

برنامه های تحصیلی

برنامه های مدرک آنلاین ما بهترین گزینه است اگر شما به دنبال شناخت بی انعطاف ، کیفیت خدمات و انعطاف پذیری هستید.

برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد اجرایی و دکترا که برای متخصص کار طراحی شده است ، شما را با متخصصین و دانشگاهیان دارای رتبه بندی بالا در سراسر جهان متصل می کند.

این برنامه ها توسط دولت معتبر شناخته شده و بین المللی در دانشگاه ، صنعت ، دولت و بخش غیر انتفاعی شناخته شده اند.


برنامه های دیپلم

برنامه های دیپلم ما جمع و جور فشرده ای از برنامه های برجسته ماست.

این دوره های تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی بنیادی در مدیریت بازرگانی ، مدیریت و رهبری و همچنین مهارت های مورد نیاز در برنامه های مهم مانند امور مالی ، بازاریابی و حسابداری به شما ارائه می دهند.

گواهینامه ها و مدارک تحصیلی ما دارای اعتبار دولتی هستند. شما می توانید این اعتبارات ECTS را به برنامه های آموزش عالی در سراسر دنیا منتقل کنید.

برنامه های مشترک

ما انواع مختلفی از استاد و دکتری مشترک را ارائه می دهیم. برنامه های تحصیلات تکمیلی با همکاری شریک علمی ما UCN ، که یکی از دانشگاه های پیشرو در قاره آمریکا است.

این برنامه ها که توسط مرکز دانشگاهی ما در سوئیس اداره می شوند ، آموزش واقعی با کیفیت سوئیس را ارائه می دهند و دانشجویان از پشتیبانی و توجه بی حد و حصر برخوردار می شوند.

پس از اتمام موفقیت آمیز ، فارغ التحصیلان از UCN مدرک دریافت می کنند. دانشگاه دولتی معتبر است و بین المللی شناخته شده است.

140598_pexels-photo-3769021.jpeg

از عالی تا قابل توجه

طی چند هفته جهان تغییر کرده است. زندگی ما تغییر کرده است. شرایطی که چند ماه پیش ممکن به نظر نمی رسید اکنون یک واقعیت است. چشم انداز افراد و سازمانها مبهم است. هیچ کس دنیا را برای این امر آماده نکرده است.

آموزش آنلاین بیش از هر زمان دیگری مهم است. فاصله اجتماعی در حال تغییر روش یادگیری ما است. SMC 20 سال است که راه یادگیری ما را تغییر داده است. بیایید 20 سال آینده را با هم تغییر دهیم.

ساخت شرکتهای سازگار

هیچ سازمانی محدود نیست. عظمت واقعی یک ذهنیت است.

SMC به سازمان ها کمک می کند تا به یک نیروگاه مخل و استعداد گرا تبدیل شوند و توانایی سازگاری با چالش ها و فرصت ها را دارد ، همیشه در بالای بازی خود. ما از موسسات انتفاعی ، غیر انتفاعی و آموزشی در مسیر اهمیت خود پشتیبانی می کنیم.

جهانی و در همین نزدیکی. یک شبکه کارآمد

بدنه دانشجویی SMC متشکل از افراد موفق از بیش از 130 کشور مختلف است. دانشکده بین المللی SMC دارای تجربه گسترده علمی- و حرفه ای ، جهت گیری خدمات و توجه است. دروازه شما برای دانش و مهارت های گسترده و بهترین روش ها.

100٪ آنلاین

از هرجای دیگر مطالعه کنید

130+ کشور

نهاد دانشجویی بین المللی

بیش از 20 سال

مسائل مربوط به تجربه

1 سنت در اروپا

دارای مجوز دانشکده تجارت آنلاین

مکان ها

  • Birkirkara

    Pope Urbanus VIII Street, B’Kara BKR 1425, Malta, BKR 1425, Birkirkara

سوالات