Keystone logo
Szent István University

Szent István University

Szent István University

مقدمه

دانشگاه ایستوان Szent در (SZIU)، یکی از نهادهای برجسته ترین مجارستان آموزش عالی، متشکل از هفت دانشکده های مختلف برای مطالعه و تحقیق میزبانی حدود 14،000 دانش آموزان است. دیگر محوطه دانشگاه، واقع در سراسر کشور، خانه را به برخی از ساختمان های زیبا در مجارستان، ارائه دانش آموزان و کارکنان راحت، آرامش بخش محیط زیست برای دستیابی به دانش است. با بخش هایی از تاریخ آن با قدمت بیش از دو قرن، SZIU آمیزد سنت های غنی مجارستان با برش لبه تکنولوژی به پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را در بازار کار رقابتی امروز.

در هفت دانشکده برنامه های مدرک در یک طیف گسترده ای از افراد اعم از علوم طبیعی، مهندسی و پزشکی، دامپزشکی به کسب و کار، اقتصاد، علوم اجتماعی، علوم سلامت و آموزش ارائه شده است. برنامه در هر سطح از آموزش های حرفه ای به دکترا و فراتر از آن در دسترس هستند.

SZIU درک اهمیت بین المللی و ترویج انواع فعالیت های بین المللی است. با شرکای تقریبا بر روی هر قاره، دانش آموزان SZIU و کارکنان می تواند در مقیاس جهانی عمل برای به دست آوردن و به اشتراک گذاری دانش ضروری برای موفقیت در دنیای جهانی شده. ما این را به عنوان یک سنگ بنای آینده ای ایمن تر و افتخار می کنم که یک بخش حیاتی از آن می باشد.

نقاط عطف در تاریخ SZIU:

1787 دانشکده دامپزشکی تاسیس 1880 Ybl و Miklós دانشکده فنی تاسیس 1917 دانشگاه تربیت معلم، مقصد Jaszbereny تاسیس 1920 دانشگاه کشاورزی در Budapest تاسیس شد 1950 دانشگاه کشاورزی نقل مکان کرد به گدلو 2000 دانشگاه Szent در ایستوان تاسیس

دانشگاه Szent در ایستوان، یکی از بزرگترین موسسات مجارستان آموزش عالی، در سال 2000 با ادغام دانشگاه علوم دامپزشکی در بوداپست، دانشکده فنی و Miklós Ybl، کالج تربیت معلم از مقصد Jaszbereny و دانشگاه کشاورزی در Gödöllő تاسیس شد. بعدها، در سال 2009، Tessedik ساموئل کالج با هم ادغام شدند SZIE است.

دفتر مرکزی دانشگاه در Gödöllő قرار دارد، اما در مجموع 7 دانشکده های مختلف برای مطالعه و تحقیق در بوداپست، مقصد Jaszbereny، Békéscsaba از، سارواش و میزبان بازی، Gyula بیش از 14،000 دانش آموزان است. برخی از مدارس در دانشگاه Szent در ایستوان بیش از یک قرن از تاریخ.

روش کاربرد

تشکر از شما برای منافع خود را در دانشگاه Szent در ایستوان. قبل از اینکه شما شروع به پر کردن در فرم درخواست خود، لطفا یک لحظه به طور کامل بررسی این سند است. برای موفقیت در مطالعات اعمال در متقاضیان ورود به دانشگاه Szent در ایستوان باید کامل همه مراحل زیر است:

کامل تمام بخش های فرم درخواست پیوست یک نامه از انگیزه ترسیم دلایل خود را برای انتخاب دوره ضمیمه فرم های مرجع، توصیه نامه از داوران (یکی خوب است، دو بهتر است!)

محصور مدارک تحصیلی قابل اجرا:

متقاضیان کارشناسی باید یک کپی رسمی دوره متوسطه بررسی نهایی خود را محصور. متقاضیان کارشناسی ارشد باید یک کپی رسمی گواهی مدرک کارشناسی و ریز نمرات محصور. محصور شواهدی از توانایی زبان انگلیسی خود را، به عنوان مثال TOEFL، IELTS و غیره (اگر انگلیسی زبان اول خود نیست) ضمیمه رزومه مختصر.

یادداشت مهم: تمام اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی باشد. ترجمه از زبان های دیگر باید گواهی.

مکان ها

  • Gödöllő

    Gödöllő, Páter Károly utca 1., H-2100 , Gödöllő

    سوالات