Keystone logo
Sigmund Freud University Berlin

Sigmund Freud University Berlin

Sigmund Freud University Berlin

مقدمه

تاریخ

AQ AustriaThe Sigmund Freud Private University (SFU) یک دانشگاه خصوصی است که طبق قوانین اتریش از سال 2005 دارای شعبه هایی در وین، لینز، پاریس، برلین، میلانو و لیوبلیانا است.

ایده پایه گذاری SFU: تأسیس علم روان درمانی

پدران و مادران بنیانگذار، دانشگاه - پروفسور. دکتر آلفرد پریتز، دانشگاه - پروفسور دکتر Jutta Fiegl، Heinz Laubreuter و Dr. الیزابت ویکوکال تصمیم گرفت در سال 2003 دانشگاه خصوصی زیگموند فروید را با هدف تبدیل روان درمانی به یک علم روان درمانی، برای قرار دادن آن به صورت ساختاری بر اساس علمی، به دنبال فانتزی زیگموند فروید در سال 1926 در "درباره مسئله تحلیل غیرمستقیم" تأسیس کند - روزی روانکاوی می تواند به تنهایی به عنوان یک موضوع تدریس شود. دکتر ماگ گرهارد بنتکا، در سال 2015 دانشکده پزشکی و در سال 2016 دانشکده حقوق در SFU وین.

گرایش اروپایی

با هدایت ایده های پدران بنیانگذار، مشخص شد که چشم انداز SFU نیازمند جهت گیری اروپایی است که منجر به تأسیس شعبه هایی در مکان های ذکر شده شد. معاون - پروفسور دکتر کاترینا ربولی، که قبلاً از همان ابتدا دانشجوی SFU وین بود، از سال 2008 با هدف تأسیس و گسترش دانشگاه اروپایی متمرکز بر علوم انسانی در آلمان، به شعبه SFU در برلین متعهد شد.

SFU برلین در پردیس Tempelhof

با تأیید اعتبار در سال 2013، SFU برلین شروع به تدریس و تحقیق در مقطع لیسانس روانشناسی در محل فرودگاه تاریخی برلین-تمپلهوف کرد. علم روان درمانی و دوره دانشگاهی هنردرمانی در سال 1394، دوره کارشناسی ارشد روابط فرهنگی و مهاجرت در سال 1395 و تأسیس مؤسسه رسانه و روزنامه نگاری دیجیتال در گروه روانشناسی در سال 1396 دنبال شد.

SFU برلین در تدریس و تحقیق در شاخه های تحصیلی، دوره های دانشگاهی و پیشنهادات تحصیلی بیشتر و بیشتر، خود را متعهد به ارائه طیف گسترده ای از رویکردهای علمی نظری و عملی به منظور ایجاد بستری برای بحث های علمی و عملی حرفه ای کرده است. . بدین ترتیب روش ها و نظریه های مختلف به طور یکسان بر اساس اصول تجربی و هرمنوتیکی و نیز مهارت های عملی آموزش داده می شود. به عنوان مثال، در مطالعه علم روان درمانی، روش های مختلف روان درمانی شناخته شده علمی آموزش داده می شود. وسعت در چارچوب برنامه های کارشناسی منتقل می شود و در چارچوب برنامه های کارشناسی ارشد می توان نقاط کانونی را مشخص کرد. همه دوره ها بر اساس مدل سه رکن تئوری، عملی و توسعه شخصی است.

هویت حرفه ای، گفتمان علمی و بلوغ شخصی

دغدغه اصلی دانشجویان و تدریس ما، بر اساس طیف وسیعی از دروس، توسعه هویت حرفه ای فردی، ایجاد نگرش انتقادی جوانان در گفتمان علمی و بلوغ شخصی است. بنابراین، هیچ numerus clausus به عنوان معیار پذیرش محسوب نمی شود، بلکه تناسب شخصی برای رشته تحصیلی مربوطه محسوب می شود. فرصت‌های دانشگاه هنوز جوان ما، آموزش نوآورانه، تدریس دانشجو محور، جستجو و اشغال جایگاه‌های تحقیقاتی امیدوارکننده و تبدیل شدن به خانه معنوی برای دانشجویان تشنه تجربه است که در آن می‌توانند رشد کنند.

بیانیه ماموریت

دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، فوق حرفه ای: با لذت در برلین تحصیل کنید!

برنامه های تحصیلی دانشگاه خصوصی زیگموند فروید (SFU) از نظر ساختاری با تقاضای تحصیل در برلین تطبیق داده شده است و در سیستم کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا / دکترا مدیریت می شود. علاوه بر تحصیلات آکادمیک، جهت گیری شغلی نقش مهمی در مقطع کارشناسی دارد و در مقطع کارشناسی ارشد بیشتر تعمیق می یابد. علاوه بر علم روانشناسی و روان درمانی (که اغلب به زبان روزمره به عنوان "مطالعه روان درمانی" شناخته می شود)، مدرک روزنامه نگاری رسانه و دیجیتال مکمل مجموعه SFU به عنوان یک دانشگاه متمرکز در مکان رسانه ای پر جنب و جوش برلین است.

از شبکه بین المللی SFU بهره مند شوید

SFU Berlin در سال 2013 به عنوان یکی از شعبه SFU وین تاسیس شد و مورد تایید قرار گرفت. به عنوان بزرگترین دانشگاه خصوصی در اتریش، SFU به دانشجویان خود این فرصت را می دهد که بخش هایی از تحصیلات خود را در آنجا، در محل تولد و محل کار خود، یا در یکی از شعبه های دیگر در فرانسه، ایتالیا و اسلوونی تکمیل کنند. این ترکیبی از تغییر دیدگاه حرفه ای و تجربه بین المللی با تمام مزایای تحصیل مداوم در همان دانشگاه است.

ماموریت دانشگاه خصوصی زیگموند فروید: ما نه تنها شغل ایجاد می کنیم، بلکه شخصیت ها را ارتقا می دهیم

 • مأموریت SFU با چهار انگیزه اساسی هدایت می شود:
 • پرورش میراث فکری زیگموند فروید
 • پرورش ارزش های انسان گرایانه در یک محیط اجتماعی و آکادمیک به طور فزاینده ای سودمند
 • تاکید بر شخصیت به عنوان پایه (و نه حاشیه) آموزش
 • همبستگی و مسئولیت در قبال شهر دانشگاهی برلین و شهروندان آن

با مطالعه علم روان درمانی، SFU دیدگاه زیگموند فروید مبنی بر ایجاد روان درمانی را به عنوان یک موضوع آکادمیک برای اولین بار در سراسر جهان محقق کرده است. یک مدرک کاملاً انسانی در روانشناسی این پیشنهاد را در این زمینه تکمیل می کند. رویکرد انسان‌گرایانه را می‌توان در فرآیند پذیرش مشاهده کرد و از ساختار برنامه‌های درسی تا مفاهیم آموزشی رشته‌های تحصیلی منفرد امتداد دارد. کلینیک سرپایی خود دانشگاه نه تنها به آموزش عملی دانشجویان خدمت می کند، بلکه به ارائه خدمات روان درمانی و روانشناختی مبتنی بر رفاه عمومی در برلین کمک می کند. توجه ویژه ای به نیازها و فرصت های افراد با سابقه مهاجرت می شود.

مجوز رسمی

AQ Austria دانشگاه خصوصی زیگموند فروید یک دانشگاه خصوصی است که طبق قوانین اتریش معتبر است. دوره هایی را در وین و همچنین در مکان های لینز، برلین، لیوبلیانا، میلان و پاریس ارائه می دهد. مدارک تحصیلی که در دوره های فردی اعطا می شود، مدارک اتریشی هستند که در منطقه آموزش عالی اروپا به رسمیت شناخته می شوند.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Berlin

   Columbiadamm,10, 12101, Berlin

   سوالات