Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

مقدمه

وقتی نوبت به بالا بردن صلاحیت های خود در صنعت گردشگری و مهمان نوازی می رسد ، باید در همان جایی که اقدام می کنید باشید. این آسیا ، سریعترین رشد جهان برای جهانگردی است. فرهنگ آسیایی به طور سنتی مورد استقبال قرار می گیرد و توجه به جزئیات از ویژگی های بارز خدمات آسیایی است. مسافران بین المللی خطوط هوایی ، فرودگاه ها ، جاذبه ها و هتل های آن را در میان بهترین های جهان قرار می دهند. و هیچ مکانی بهتر از هنگ کنگ برای سوار شدن به این "موج آسیایی" وجود ندارد.

کلاس جهانی هتل و گردشگری

دانشکده مدیریت هتل و گردشگری ( SHTM ) دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ (PolyU) 45 ساله است، اما در این مدت کوتاه با سرعت قابل توجهی توسعه یافته و به یک رهبر جهانی تبدیل شده است. شهرت عالی ما توسط نهادهای مستقل متعدد تأیید شده است که به طور مداوم ما را در بین برترین مدارس هتلداری و گردشگری در جهان قرار می دهند.

  • رتبه 1 جهان در رده "مدیریت هتلداری و گردشگری" در رتبه بندی جهانی رشته های دانشگاهی شانگهای 2023 برای هفتمین سال متوالی
  • رتبه 1 در سطح جهانی در رده "تجارت، مدیریت، گردشگری و خدمات" در رتبه بندی دانشگاه بر اساس عملکرد تحصیلی از سال 2022/2023 برای شش سال متوالی
  • شماره 1 بین المللی در حوزه موضوعی "همانداری، اوقات فراغت، ورزش و گردشگری" در رتبه بندی CWUR بر اساس موضوع در سال 2017
  • رتبه 2 در جهان در بین برنامه های دانشگاهی در حوزه موضوعی "مدیریت مهمان نوازی و اوقات فراغت" در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع 2023 برای هفتمین سال متوالی

SHTM مدتهاست که به عنوان یک مرکز برتر شناخته شده است، که نمونه ای از شعار ما در هتلداری و گردشگری پیشرو است .

هتل آموزشی و پژوهشی – هتل ICON

با تاسیس هتل ICON ، هتل پیشگام آموزش و تحقیق ، نقش رهبری SHTM در تحقیقات مهمان نوازی نیز افزایش یافته است. پروژه های تحقیقاتی با کانون های مختلف قبلاً در هتل اجرا شده است. سه اتاق میهمان اختصاصی - "اتاق های مهمان فردا" - ایجاد شده اند تا تحقیقات عمیق تری را در زمینه استفاده از مفاهیم پیشرفته در زمینه مدیریت هتل برای پیشرفت کل صنعت فراهم کنند.

همراه با هتل ICON ، برنامه های نوآورانه ما الهام بخش نسل جدیدی از متخصصان و دانشجویان پرشور و پیشگام هستند که موقعیت خود را به عنوان رهبران صنعت مهمان نوازی و جهانگردی به عهده بگیرند. با استفاده از آن ، ما از دستیابی به چشم انداز مهمان نوازی و آموزش گردشگری به یک نماد واقعاً جهانی در حال حرکت هستیم.

دانشکده بین المللی و برنامه های متنوع

SHTM دارای یک تیم بین المللی قوی متشکل از 90+ دانشگاهیان با پیشینه های فرهنگی متنوع است که بیش از 400 سال تجربه صنعت مهمان نوازی یا گردشگری دارند. بنابراین اجازه دهید هیئت علمی با استعداد ما مسیر شغلی شما را به سمت ارتفاعات جدید طی کند، خواه در صنعت هتلداری، خدمات غذایی، مسافرت یا گردشگری باشد. این دانشکده برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در مدیریت هتل و / یا مدیریت گردشگری ارائه می دهد که منجر به دکترای فلسفه (Ph.D.)، دکترای مدیریت هتل و گردشگری (D.HTM)، کارشناسی ارشد (MSc) و لیسانس علوم می شود. (لیسانس).

به ما و اکسل بپیوندید

رتبه بندی

World-class Hotel and Tourism School

رتبه 1 در جهان در رده "مدیریت هتلداری و گردشگری" در رتبه بندی جهانی رشته های دانشگاهی شانگهای 2023 برای هفتمین سال متوالی، رتبه اول جهانی در رده "تجارت، مدیریت، گردشگری و خدمات" در دانشگاه رتبه بندی بر اساس عملکرد تحصیلی در سال 2022/2023 برای شش سال متوالی، رتبه 1 در جهان در حوزه موضوعی "همانداری، اوقات فراغت، ورزش و گردشگری" توسط رتبه بندی CWUR بر اساس موضوع 2017، و رتبه اول در آسیا در حوزه موضوعی «مدیریت مهمان‌نوازی و اوقات فراغت» در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS بر اساس موضوع 2024 ، SHTM نمادی از برتری در این زمینه است که نمونه‌ای از شعار آن مهمان‌نوازی و گردشگری پیشرو است .

مکان ها

  • Kowloon

    School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon, , Kowloon

سوالات