Keystone logo
Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

مقدمه

چرا Sheffield Hallam University را انتخاب کنید؟

شما به یک دانشگاه معتبر و 5 ستاره ملحق خواهید شد.*

راهنمای دانشگاه Good Sunday Times ما را به عنوان دانشگاه سال برای کیفیت تدریس در نسخه 2020 خود معرفی کرد. ما در رتبه بندی برتر QS Stars در سال 2021 5 ستاره داریم. و در جوایز آموزش عالی تایمز 2022 در فهرست نهایی دانشگاه سال قرار گرفتیم.

شما در تمام راه حمایت خواهید شد

ما طیف وسیعی از بورس های تحصیلی بین المللی را برای کمک به تحصیلات شما ارائه می دهیم و از شما در روند درخواست و سفر حمایت خواهیم کرد. سپس تیمی متشکل از سه مشاور اختصاصی خواهید داشت تا شما را در دانشگاه راهنمایی کنند. یکی به تحصیلات شما کمک می کند، یکی هر گونه حمایت شخصی یا مشاوره ای را که نیاز دارید ارائه می دهد، و یکی به شغل شما کمک می کند. ما در هر مرحله از راه فارغ التحصیلی و فراتر از آن با شما خواهیم بود.

دانش کاربردی

ما به شما این فرصت را می دهیم که دانش خود را در دنیای واقعی به کار ببرید و شما را برای آینده شغلی خود آماده کنید. شما یادگیری خود را از طریق قرار دادن، پروژه های واقعی و فرصت های تجربه کاری در هر سال از دوره خود به عمل خواهید آورد. به همین دلیل است که 96 درصد از دانش آموزان ما 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در حال کار یا ادامه تحصیل هستند.** ما در جوایز Educate North 2022 به دلیل تعداد فارغ‌التحصیلانی که به مشاغل باکیفیت ادامه می‌دهند، به عنوان دانشگاه سال انتخاب شدیم.

به صورت شخصی و حرفه ای توسعه دهید

کارکنان آموزشی ما فعالانه در تحقیقات در مورد چالش های جهانی امروزی، از بهبود سلامت عمومی گرفته تا مقابله با تغییرات آب و هوایی، مشارکت دارند. در واقع، 78 درصد از تحقیقات ما در سطح بین‌المللی عالی یا در سطح جهانی رتبه‌بندی شده‌اند.*** بنابراین، شما آخرین پیشرفت‌ها در زمینه انتخابی خود را از کارشناسان یاد می‌گیرید و درک می‌کنید که باعث می‌شود شما را برای کارفرمایان متمایز کنید. در برنامه‌های تحصیلات تکمیلی ما نیز می‌توانید دست اول با تحقیق درگیر شوید و تجربیات منحصربه‌فردی را در اختیار شما قرار دهد که شغل شما را شکل می‌دهد.

شما به یک مشاور استخدامی اختصاصی دسترسی خواهید داشت که در طول تحصیل از شما پشتیبانی شخصی و دوره ای خاص می کند. شما همچنین به فرصت های کار پاره وقت و راهنمایی شغلی یک به یک دسترسی خواهید داشت.

شفیلد یک شهر دانشجویی عالی است

شما در پردیس های ما در قلب شفیلد، یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای دانشجویی انگلستان، تحصیل خواهید کرد.**** ما به شما تضمین می‌کنیم که در سالن‌های ما، با یک پیاده‌روی کوتاه از سخنرانی‌هایتان و همراه با تمام صورت‌حساب‌ها، اقامت داشته باشید. شما به 60000 دانش آموزی خواهید پیوست که در این شهر سبز، دوستانه و خلاق کار و بازی می کنند. کشف کنید که شفیلد چه چیزی برای ارائه دارد.

* دریافت 5 ستاره در رتبه برتر QS Stars، با نمرات برتر تقریباً در هر دسته - از جمله تدریس، قابلیت استخدام، پیشرفت تحصیلی، امکانات، نوآوری و فراگیر

**بررسی نتایج فارغ التحصیلان HESA 2019-20

***چارچوب تعالی پژوهشی 2021

****شاخص زندگی دانشجویی بانک سلطنتی اسکاتلند 2022

بورسیه و بودجه

ما بورسیه های رقابتی، تخفیف ها و جوایز را برای دانشجویان بین المللی که دوره های خود را در ژانویه 2023 شروع می کنند، ارائه می دهیم.

برنده جایزه تدریس

درباره پیشنهاد آموزش و استخدام برنده جایزه ما بیشتر بیاموزید

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Sheffield

    Howard St, Sheffield S1 1WB, UK, S1 1WB, Sheffield

سوالات