Keystone logo
Setsunan University

Setsunan University

Setsunan University

مقدمه

Setsunan University ، که در 1975 درهای خود را گشود ، به روح بنیانگذار بنیاد آموزشی Josho Gakuen پایبند است: "برای جهان ، برای مردم و برای جامعه ، ما در تلاشیم تا متخصصانی با مهارت های عملی مبتنی بر علم توسعه دهیم که نقش مهمی دارند در جامعه." اعتبار آموزشی ما این است که متخصصان باهوش با حس قوی انسانیت و قابلیت های عملی و کاملاً عالی را آموزش دهیم که می توانند به طور مستقل چالش ها را شناسایی و برطرف کنند ، و آموزش همه جانبه به عنوان اولویت اول ما است. مطابق با این اعتبار ، تا سال مالی 2020 ما یک دانشگاه جامع خواهیم بود ، با 17 بخش در 8 دانشکده در 5 حوزه دانشگاهی (علوم اجتماعی ، ادبیات ، علوم و مهندسی ، علوم پزشکی و بهداشت و علوم کشاورزی) ، و همچنین 6 دانشگاه مدارس تحصیلات تکمیلی برای پاسخگویی به چالش تغییرات اجتماعی و نیازهای ذینفعان ، ما به پیشرفت و توسعه خود در آینده ادامه خواهیم داد.

بشریت اکنون با چالش های بی شماری در مقیاس جهانی روبرو است ، از جمله مسائل زیست محیطی ، مشکلات نابرابری درآمد و فقر و درگیری های منطقه ای. علاوه بر این ، ژاپن در معرض زمین لرزه های مکرر قرار دارد و بلایای طبیعی را تجربه می کند که ممکن است ناشی از تغییر اقلیم باشد. کنار آمدن با این بلایا و بازسازی در عواقب آنها یک چالش فوری است. از طریق فعالیت های تحقیقاتی میان رشته ای ، در مقیاس جهانی که از نقاط قوت خود به عنوان یک دانشگاه جامع استفاده می کند ، Setsunan University همچنان تلاش جدی خود را برای کمک به ایجاد یک جامعه صلح آمیز و پایدار ادامه خواهد داد. و همانطور که انجام می دهیم ، آموزش پیشرفته را از طریق فعالیت های تحقیقاتی به واقعیت تبدیل خواهیم کرد.

Setsunan University به طور فعال در حال گسترش برنامه های آموزشی متمایز در سراسر دانشگاه است. این کلاسهای یادگیری فعال شامل یادگیری مبتنی بر مسئله / پروژه ، یادگیری مبتنی بر تیم و یادگیری مبتنی بر مورد است که همه اینها دانش آموزان را برای شناسایی و رفع چالشهای جوامع محلی ، شرکتها و دیگران آموزش می دهند. از طریق این برنامه ها ، دانش آموزان به طور مستقل به یادگیری عمیق مبتنی بر گفتگو دست می یابند و این امید جدی ماست که با استفاده از این فرصت های یادگیری ، دانش آموزان به افرادی تبدیل می شوند که می توانند در ایجاد یک جامعه آرام و پایدار سهیم باشند. من مشتاقانه منتظر درک و پشتیبانی مستمر شما از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی در حال حاضر و در آینده هستیم.

مکان ها

  • Hirakata

    Hirakata, ژاپن

    سوالات