Keystone logo
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

مقدمه

اشتیاق شما تماس شما آینده تو.

کالج ارتباطات و هنر یک انتخاب برتر برای دانش آموزان به دنبال ارتباطات با کیفیت بالا، ارتباطات میان رشته ای و هنر است که براساس آموزش صحیح هنرهای لیبرال است، فرهنگ دیجیتال امروز را در بر میگیرد و دانش آموزان را قادر میسازد تا با مسئولیت رهبری، ایجاد و ارتباط برقرار کنند ، شور و تعالی.

تحصیلات تکمیلی

جامعه پویا متشکل از محققان، نظریه پردازان، منتقدان و متخصصان، مطالعات فارغ التحصیل در کالج ارتباطات و هنر دانش آموزان را با تجربیات فراگیر یادگیری که مبانی تئوری و اجزای عملی را ترکیب می کنند، فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا مواد آموزشی را به رسمیت شناختن، تست و ترجمه به تنظیمات دانشگاهی، حرفه ای و محل کار.

تحصیلات تکمیلی در حال حاضر دو برنامه در سطح کارشناسی ارشد ، از جمله حرفه و ارتباطات و موزه ارائه می دهد. علاوه بر این ، سه گزینه درجه دوگانه ، از جمله سه برنامه کارشناسی BA / MA شتاب و یک مدرک کارشناسی ارشد دوگانه با دانشکده دیپلماسی و روابط بین الملل ارائه می شود.

برنامه های تحصیلات تکمیلی

صنایع اطلاعاتی ، دیجیتال و فرهنگی با جهش و مرز رو به رشد هستند. طی یک دهه گذشته ، تقاضا برای مدارک ارتباطات و هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

در پاسخ به این روندهای هیجان انگیز ، دانشکده ارتباطات و هنر دانشگاه ستون هال تعامل خلاقانه ، اصیل و حرفه ای را در محیط های دانشگاهی ، اجتماعی ، هنری و فناوری امکان پذیر می کند. برنامه های متنوع و انعطاف پذیر آن ، تکیه گاه علوم انسانی و دارای فناوری پیشرفته و برنامه های درسی نوآورانه ، فرصت هایی را برای همکاری معنادار در بین رشته ها فراهم می کند. و مکان ایده آل آن - تنها چند دقیقه از شهر نیویورک - فرصت های کارآموزی و شبکه ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد ، دقیقاً در نوک انگشتان خود.

ویژگی های پردیس

  جلسات اطلاع رسانی فارغ التحصیلان

  به ما بپیوندید تا در مورد برنامه های ما بیشتر بدانید!

  توصیفات دانشجویی

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  مکان ها
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  سوالات