Keystone logo
Setanta College

Setanta College

Setanta College

مقدمه

خوش آمدید به Setanta College ، مرکز بین المللی شناخته شده برتری در تمام جنبه های قدرت

شور و شوق ما در سال 2006 تاسیس شده است که برای کمک به مردم در استفاده از فرصت های کامل خود را از طریق دوره های سفارشی، که در آن ما ارائه مهارت های فنی و بین فردی که مردم ما را در شغل خود را درخشش.

بیا به ما بپیوندید - و ببینید چه چیزی ما می توانیم به دست آورد.

تاریخچه مختصری از Setanta College

دکتر لیام هنسی، مدیر آکادمی Setanta College

45764_1.jpg

دکتر لیام هنسی فرمی یک فیزیولوژی ورزشی، مربی قدرت و مربی و ورزشکار سابق بین المللی است. لیام در سال 2000 با عنوان Director of Fitness با IRFU جایگاه خود را برای ساختن سازه ها و روش های جاسازی برای کمک به رقابت راگبی ایرلند در دوران حرفه ای جای داد. نقش شامل نظارت بر تناسب اندام و قدرت و تهویه گروه نخبگان و همچنین استخدام کارکنان برای ایجاد و کار در داخل آکادمی ها برای توسعه بازیکنان جوان در سراسر کشور است.

در طول فرایند استخدام 30 نفر از کارمندان به اضافه، برای پیدا کردن حرفه ای ها با تجربیات آموزشی و عملی مورد نیاز برای نقش های کلیدی مشکل پیدا کرد. برای پیاده سازی فلسفه دکتر هنسی و تمرکز بر توسعه دراز مدت بازیکنان، کارکنان نیاز به درک اصول کلیدی در عملکرد علمی و قدرت و تهویه داشتند، اما توانایی اعمال این اصول و مربی نیز داشت.

راه حل

45765_2.jpg

دکتر هنسی یک سری از آموزش های مدرن شامل آخرین تفکر در عملکرد عملکرد و قدرت و تهویه، و همچنین تمرکز بر برنامه های کاربردی و مربیگری را توسعه داده است. تحت راهنمایی و راهنمایی کارمندان دکتر Hennessy با استفاده از این ماژول های منحصر به فرد آموزش دیده شد. بسیاری از فارغ التحصیلان این سیستم IRFU از نقش خود در لیگ برتر، NFL، جهانی راگبی و همچنین بسیاری از دیگر سازمان های ورزشی حرفه ای جهانی استفاده می کنند.

Setanta College تاسیس شد

45766_3.jpg

با استفاده از ماژول های آموزشی که او در IRFU توسعه داده و تکامل یافته بود، دکتر Hennessy Setanta College در سال 2006 تاسیس Setanta College . سپس این ماژول ها برای دریافت مدرک نیمه وقت با استفاده از QQI (Quality and Qualifications Ireland) که در سطح بین المللی بدن تشخیص داده شده به رسمیت شناخته شده است.

از طریق همکاری با راگبی جهانی، ماژول های آنلاین بسته شده توسعه یافته و در حال حاضر به عنوان جهانی استاندارد جهانی راگبی برای مربیگری و قدرت و تهویه استفاده می شود. تا به امروز 35،000 شرکت کننده در سراسر جهان در این برنامه ها ثبت نام کرده اند.

انجمن ملی تقویت و تهویه مطبوع در ایالات متحده آمریکا با 30،000 عضو اضافه و موسسه Performanceist Basedist در کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا با بیش از 15،000 متخصص گواهی تشخیص و حمایت از برنامه های Setanta College .

Setanta College با شرکت های فن آوری های پیشرفته ورزشی نظیر Orreco، StatSports، ForceDeck و Organic Motion مشارکت می کند و دارای هیئت مشورتی است که توسط Padraig Harrington اداره می شود و متشکل از متخصصان و متخصصان مشهور جهان است.

علم عملکرد و قدرت

45767_4.jpg

علم عملکرد و قدرت و تهویه در سراسر جهان به عنوان یک Pathway حرفه ای در صنایع ورزشی و سلامت عمومی به رسمیت شناخته شده است. برنامه های ما شامل موضوعات گسترده ای از غربالگری عملکرد، تمرین مقاومتی و حرکت اساسی از طریق تغذیه، مهارت مربیگری و تکنولوژی ورزشی است.

برنامه های هم زمان و هم بخشی (آنلاین) برای پوشش آخرین تفکر و تحقیق علمی طراحی شده اند، اما تمرکز بر روی کاربرد عملی است. ماژول ها هر دو سال یکبار به روز می شوند که منحصر به فرد در صنعت آموزشی است.

علاوه بر ارائه برنامه های آنلاین همکاران Setanta College با دانشگاه های ایرلند و بین المللی برای ارائه برنامه های آکادمیک تمام وقت. ما همچنین با موسسات دانشگاهی و شرکت های فن آوری در سراسر جهان همکاری می کنیم که تحقیق و اعتبار و تست جدیدترین تکنولوژی را انجام می دهند.

خدمات آتش نشانی ایرلند از دانشجویان کارشناسی ارشد برای فهمیدن اینکه چگونه S

تضمین کیفیت در Setanta College

Setanta College ارائه می دهد برنامه تحصیلی و هر دو معیار جزئی و خاص که معتبر و اهدا شده توسط کیفیت و صلاحیت ایرلند (QQI).

کالج خط مشی ها و رویه های دقیق و دقیق را برای اطمینان از کیفیت برنامه های آن و سایر خدمات توسعه داده است. به طور خلاصه این ها به عنوان راهنمای دستیابی به کیفیت (QA Manual) اشاره شده است.

سیاست QA شامل تعهد کالج برای انتشار اطلاعات مربوط به سیاست های اطمینان کیفیت و گزارش ها به شیوه ای قابل دسترس است.

هر گونه بازخورد در مورد سیاست ها و رویه های موجود در کتابچه راهنمای کاربر استقبال می شود و باید توسط ایمیل به [email protected] برای توجه ثبت نام، با اطمینان کیفیت به عنوان عنوان ایمیل فرستاده می شود.

Pathway شما برای موفقیت

هر ورزشی که با آن درگیر هستید یا منطقه مورد علاقه، ما دارای طیف وسیعی از دوره هایی است که به شما واجد شرایط شما نیاز خواهید داشت.

مکان ها

  • Ireland Online

    The SportsLab, Thurles Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland, E41 T6K5, Ireland Online

سوالات