Keystone logo
SEGi University College

SEGi University College

SEGi University College

مقدمه

دانشگاه و کالج های SEGi برای اولین بار در دانشگاه کالج سیستماتیک در قلب منطقه تجاری کوالالامپور درهای خود را باز کردند و مدارک حرفه ای شناخته شده جهانی را ارائه دادند . از آن زمان ، SEGi با سازگاری و تأمین نیازهای روزافزون برای تحصیلات عالی و مدارک حرفه ای در مالزی ، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. SEGi که به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش عالی خصوصی در مالزی شناخته می شود ، هم اکنون به 25000 دانشجو در پنج پردیس اصلی واقع در کوتا دامانسارا ، کوالالامپور ، سوبانگ جایا ، پنانگ و ساراواک خدمات ارائه می دهد.

امروزه ، اهمیت صعود از نردبان شغلی در صنعت بسیار رقابتی است ، بنابراین SEGi اکنون یک روش دستیابی به موفقیت جدید را ارائه می دهد که به PACE یا آموزش حرفه ای و مداوم معروف است. SEGi PACE بزرگسالان شاغل را قادر می سازد تا سطح صلاحیت خود را همزمان با مطابقت با برنامه کاری خود ، از این رو تعادل بین زندگی و زندگی را نیز ارتقا دهند.

با اعتقاد ما برای دسترسی به آموزش با کیفیت ، ما متعهد به ارائه آموزش عالی برای ذهن مشتاق و استعدادهای طبیعی هستیم تا پتانسیل های منحصر به فرد شما را به حداکثر برسانیم .

اگر شما می خواهید معیارهای برتر در زمینه کاری خود را دوباره تعریف کنید ، ما دوست داریم این اشتیاق را با شما در آغوش بگیریم. با هم ، می توانیم اعتماد متقابل ایجاد کنیم - آنچه برای هر SEGian بسیار گرامی داریم . ما با داشتن یک تجربه جامع یادگیری ذهن امیدوار کننده را قادر می سازیم و به طور مداوم راه های جدیدی را برای ایجاد تغییر در زندگی شما دوباره کشف می کنیم.

ویژگی های منحصر به فرد ما از کیفیت ، اشتیاق ، نشاط و مراقبت اصلی و اصلی هستند که راه را برای رشد شما و ما هموار می کنند.

با نزدیک به 4 دهه بلوغ ، ما اکنون قول نام تجاری خود را که "بهترین در شماست ، ساخته شده است" تحقق بخشیدیم. آیا آماده هستید که این سفر را آغاز کنید تا با هم تفاوت ایجاد کنیم؟

مکان ها

 • Petaling Jaya

  Jalan Teknologi, 47810, Petaling Jaya

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات