Keystone logo
SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

مقدمه

با توجه به توسعه فناوری اطلاعات ، میزان اطلاعات و سرعت اشتراک گذاری آن افزایش یافته است. به منظور پاسخگویی به تغییر جامعه و زنده ماندن در رقابت ، یادگیری مداوم ضروری شد. بر این اساس ، تقاضا برای یک سیستم آموزشی متناسب با مفهوم آموزش مادام العمر وجود داشت که باعث ظهور دانشگاه های سایبری مانند دانشگاه دیجیتال سئول شد.

دانشگاه دیجیتال سئول به نقش و وظیفه خود به عنوان دانشگاه سایبری برجسته کره وفادار بوده و در مدت کوتاهی رشد چشمگیری از خود نشان داده است. به ویژه ، دانشگاه دیجیتال سئول دارای محتوای آموزشی با کیفیت بالا ، اعضای هیئت علمی عالی و بزرگترین گروه دانشجویی است. ما دائماً تلاش کرده ایم تا خدمات دانشجویی را بهبود بخشیده و دانشگاه خود را با سازماندهی مجدد برنامه درسی تخصصی کنیم.

در نتیجه چنین تلاشی ، دانشگاه دیجیتال سئول به بهترین دانشگاه سایبری کشور تبدیل شده است که بهترین عملکرد را در میزان رضایت دانشجویان و میزان رقابت نشان می دهد و غیره.

دانشگاه دیجیتال سئول به پیشرفت خود فراتر از بهترین دانشگاه سایبری کره ادامه خواهد داد و برای تبدیل شدن به بهترین دانشگاه جهان قدم بر می دارد. علاوه بر این ، ما با پیوند دادن فناوری جدید به آموزش و پرورش ، به دانش آموزان کمک خواهیم کرد تا حداکثر توان خود را توسعه دهند. ما اطمینان داریم که لحظه ای که از دانشگاه ما فارغ التحصیل می شوید ، متخصص حرفه ای مورد نظر جامعه خواهید بود.

مکان ها

 • Dongdaemun-gu

  Dongdaemun-gu, کره جنوبی

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات