Keystone logo
Scuola Italiana Design (SID)

Scuola Italiana Design (SID)

Scuola Italiana Design (SID)

مقدمه

Scuola Italiana Design (SID) در سال 1991 در مدرسه طراحی صنعتی در Padua افتتاح شد و از آن زمان تاکنون مطالعات زیبایی شناختی و فنی-کاربردی و طراحی اشیاء را در تولیدات کوچک، متوسط ​​و بزرگ انجام داده است.

آغاز کار آن به شدت توسط اتاق بازرگانی Padua درخواست شد تا پاسخ به درخواست های در حال افزایش توسط شرکت های محلی برای متخصصان تخصصی در نوآوری محصول. در سال 2001، Scuola Italiana Design با Parco Scientifico e Tecnologico (PST) "گالیله" ادغام شد. PST ماموریت گالیله برای حمایت از رشد رقابت شرکت ها با ارائه فرصت های آنها برای دستیابی به اهداف خود با ارائه خدمات نوآورانه است.

Scuola Italiana Design طی سالها به عنوان "مدرسه ایده ها" تاسیس شده است: SID یک موسسه است که هدف آن تشویق هر فرد به توانایی درک، تصور و تعمق در تدریس روش های خلاقانه برای پروژه است. این روش خلاق حرفه ای به طراحی محصول با expertizes در گرافیک (طراحی بصری)، طراحی وب و بسته بندی.


مأموریت

 1. برای کمک به شکل گیری انسانی، فرهنگی و ارتباطی طراحان خلاق جوان و ارائه آنها حرفه ای، سریع و دقیق و آماده برای معرفی سریع در دنیای کار:
  1. قادر به "برنامه ریزی و درک" به لطف روش خلاق SID است که می تواند در مقایسه و بررسی مداوم با پیشرفته ترین روش ها در سطح بین المللی باشد؛
  2. قادر به "ایجاد و طراحی" در موضوعات طراحی محصول، با صلاحیت های بیشتر در زمینه های بصری، بسته بندی و طراحی وب؛
  3. قادر به "ارتباط" پروژه های خود با زبان مدرن کتاب های راهنمای و فن آوری اطلاعات است؛
  4. قادر به "عملکرد" ​​با یک چشم انداز جهانی از بازار؛
  5. با تجربه حرفه ای "در زمینه" به دست آورد در تماس مستقیم با کسب و کار.
 2. برای ارائه خدمات کسب و کار به سمت: برای ترویج آگاهی و فرهنگ طراحی خلاق در جوامع شرکتی و در سطح عمومی در سرزمین. برای ایجاد و مشارکت در شبکه های بین المللی کسب و کار، موسسات، سازمان ها، دانشگاه ها، موسسات طراحی، متخصصان خلاق و دانشجویان مشتاق برای تبدیل شدن به مرجع مرجع روش های خلاق کاربردی در طراحی.
  1. طراحی محصول با قابلیت های بیشتر در بسته بندی، طراحی بصری و وب.
  2. توصیه طراحان جوان؛
  3. ایجاد این طراحان در مراکز برنامه ریزی خلاق کسب و کار؛
  4. آموزش و آموزش کارکنان.

مکان ها

 • Padua

  Corso Stati Uniti,14, 35127, Padua

  سوالات