Keystone logo
© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

مقدمه

ما از طریق چهار پردیس بین المللی خود، آموزش تحول آفرین جهانی را به دانش آموزان ارائه می دهیم. یک تجربه یادگیری از طریق زندگی که به آنها امکان می دهد مدرک دوگانه معتبر (ایالات متحده و اروپا) را دریافت کنند، با زندگی غوطه ور در چهار کشور مختلف بر تنوع جهانی تسلط پیدا کنند، با ایجاد یک مسیر شخصی که رهبری را ارتقا می دهد، قابلیت استخدام بین المللی را افزایش دهند و طرز فکر جهانی برای عملکرد به عنوان حرفه ای های جهانی هوشمند.

محل

شبکه ای از چهار پردیس بین المللی که به دانش آموزان اجازه می دهد تا مدرک تحصیلی خود را در چهار کشور مختلف کسب کنند. دانش آموزان ما می توانند چندین مکان بین المللی ما (ایالات متحده، اسپانیا، فرانسه و آلمان) را در طول برنامه خود ترکیب کنند، بر تنوع جهانی تسلط پیدا کنند و فرصت های شغلی بین المللی بالقوه را بررسی کنند.

اعتباربخشی

مدارک معتبر دوگانه (ایالات متحده و اروپا) و مقامات محلی در سراسر جهان. ما یک دانشگاه آمریکایی معتبر هستیم. علاوه بر این، دانشجویان ما امکان دریافت دیپلم اروپایی مکمل (دانشگاه روهمپتون، انگلستان)، دسترسی به مزایایی که کشورها ممکن است برای تحصیل در خارج از کشور فراهم کنند، و تخصص در زمینه های کلیدی بازار از طریق مشارکت رهبران صنعت ما را دارند.

روش شناسی

سیستم یک دوره در ماه و متدولوژی های واقعیت بیش از حد به دانش آموزان اجازه می دهد تا به روشی متمرکز و ساختاریافته، تعامل و استفاده از دانش در واقعیت های مختلف جهانی یاد بگیرند. از طریق سیستم زمان‌بندی بلوک ما و روش‌های یادگیری با انجام ما، دانش‌آموزان ما به روشی ساختاریافته و عملی یاد می‌گیرند و دانش را در چالش‌های سازمانی واقعی به کار می‌گیرند و مهارت‌های کامل را توسعه می‌دهند.

تجربه

یک مسیر تحصیلی تطبیقی که برای دانش‌آموزان تنظیمات برنامه‌های مختلف، تجربیات آزمایشی و ابزارهای پشتیبانی را برای ایجاد یک تجربه شخصی‌سازی شده گام به گام فراهم می‌کند. دانش‌آموزان ما می‌توانند با انتخاب بین پارامترهای مختلف برنامه و بررسی گزینه‌ها قبل از تصمیم‌گیری در مورد مراحل بعدی، یک جاده آموزشی شخصی‌سازی شده را برنامه‌ریزی، رهبری و توسعه دهند. علاوه بر این، مشاوران شخصی و طرح بورس تحصیلی ما توجه 1 به 1 را برای رسیدن به اهداف خود به آنها ارائه می دهد.

قابلیت کارکرد

برنامه های مربیگری، مشارکت ها و برنامه های درون شرکتی برای افزایش موفقیت آمیز قابلیت اشتغال بین المللی و ایجاد یک ذهنیت جهانی. ما به عنوان یک مرکز جهانی اشتغال پذیری به دانش آموزان، متخصصان و سازمان هایی که با چالش های شغلی روبرو هستند کمک می کنیم. اکوسیستم ما به آنها اجازه می دهد تا یک شبکه بین المللی بسازند، مهارت های سخت و نرم خود را بالا ببرند و به تقاضای فعلی بازار دسترسی داشته باشند.

ویژگی های پردیس

تامپا – مادرید – پاریس – هایدلبرگ
با مطالعه برنامه خود در حداکثر چهار کشور مختلف بدون از دست دادن هیچ اعتبار و بدون انتقال دشوار، یک تجربه واقعاً 100٪ بین المللی را تجربه کنید.*

*انتقال پردیس منوط به در دسترس بودن برنامه محلی و فرآیند ویزای شخصی است.

  زندگی و امکانات پردیس

  Schiller International University از پیشرفت شخصی و حرفه ای همه دانشجویان خود در سراسر جهان پشتیبانی می کند. این به معنای فراهم کردن منابع برای تحصیل و زندگی دانشجویی در طول دوره تحصیلی خود و ارائه کمک به هنگام ورود به بازار کار پس از فارغ التحصیلی است. ما خدمات مختلفی را به دانشجویان خود ارائه می دهیم، چه در دانشگاه و چه آنلاین.

  مکان ها

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       سوالات