Keystone logo
© Monday
SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

SBS Swiss Business School Madrid

مقدمه

SBS Swiss Business School یک موسسه آموزش کسب و کار با رتبه بالا و معتبر بین المللی است که به آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل در اقتصاد جهانی اختصاص دارد.

این مدرسه که مقر آن در زوریخ است، تعهد خود را به تعالی و دیدگاه تجاری جهانی از طریق مراکز یادگیری پویا در مادرید و بارسلونا ، که در داخل اکوسیستم های تجاری پر جنب و جوش قرار دارند، گسترش می دهد. این مراکز به طور یکپارچه آموزش را با تجارت دنیای واقعی مرتبط می‌کنند و تجربه یادگیری را با بینش‌ها و فرصت‌های عملی افزایش می‌دهند.

SBS Swiss Business School در یادگیری تجربی نوآورانه پیشگام است و برنامه‌هایی را ارائه می‌کند که تئوری آکادمیک را با برنامه‌های تجاری دنیای واقعی ادغام می‌کند. این روش یک فضای آموزشی پرنشاط را پرورش می دهد، مهارت های عملی را تقویت می کند و نوآوری را تقویت می کند.

SBS با یک بدنه دانشجویی و هیئت علمی متنوع متشکل از کارشناسان صنعت، محیطی مشترک و غنی را فراهم می کند که در آن دانش آموزان می توانند از متخصصان باتجربه بیاموزند ، با همتایان خود از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و فرصت های شبکه ای ارزشمند ایجاد کنند .

چه چیزی ما را متمایز می کند؟

✅ آموزش با کیفیت سوئیس: برنامه های ما در اسپانیا، غنی شده با استانداردهای معتبر سوئیس، تضمین کننده یک آموزش عالی و دقیق است.

✅ محیط یادگیری پویا: با استفاده از یک مدل کار مشترک منحصربه‌فرد، آموزش را با دنیای تجارت ادغام می‌کنیم و دوره‌های کارآموزی و شبکه‌سازی اولیه را ارائه می‌کنیم.

امکانات پیشرفته: از دسترسی 24 ساعته، امکانات سالن بدنسازی، سالن، کافه و تراس مشرف به Gran Via لذت ببرید که همگی برای الهام بخشیدن به موفقیت و ایجاد یک سبک زندگی متعادل طراحی شده اند.

✅ برنامه درسی پیشرفته: برنامه درسی ما با مطالعات موردی واقعی و مهارت های مورد نیاز، به گونه ای طراحی شده است که شما را در خط مقدم نوآوری های تجاری نگه دارد.

✅ از بهترین ها بیاموزید: با کارشناسان برجسته ای که بینش های نوآورانه و تخصص عملی خود را مستقیماً به کلاس های درس ما می آورند، تعامل داشته باشید.

✅ مربیگری شخصی: با اندازه کلاس های کوچک، ما مربیگری شخصی را ارائه می دهیم و سفر یادگیری سفارشی و غنی را تضمین می کنیم.

زندگی و امکانات پردیس

پردیس SBS Swiss Business School Madrid به صورت استراتژیک در Gran Vía واقع شده است و به دانشجویان امکان دسترسی بی نظیر به رویدادهای فرهنگی، تجاری و اجتماعی پر جنب و جوش را می دهد!

مرکز پردیس ما به شما این امکان را می دهد که در دنیای واقعی کار از طریق یادگیری همه جانبه در یک محیط کار مشترک پویا که در آن ارتباطات و فرصت های شغلی در انتظار شماست، پیشرفت کنید.

از دسترسی 24 ساعته ، امکانات درجه یک و رویدادهای شبکه روی پشت بام با مناظر لذت بخش لذت ببرید. با ورزشگاه ما در محوطه دانشگاه فعال بمانید، سبک زندگی خود را تقویت کنید و هر لحظه را استثنایی کنید.

توصیفات دانشجویی

رتبه بندی

 • رتبه دوم MBA آنلاین طبق مجله CEO 2023
 • رتبه ششم MBA اروپا بر اساس مجله CEO 2023
 • رتبه 7 جهانی MBA طبق مجله CEO 2023
 • سطح 1 جهانی MBA طبق مجله CEO 2023
 • برنامه DBA برتر طبق مجله CEO 2023
 • 20 رتبه برتر QS آنلاین MBA 2023: اروپا
 • بر اساس رتبه بندی Eduniversal Business Schools در سال 2022 به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در سوئیس رتبه بندی شده است.

مکان ها

 • Madrid

  Gran Vía, 4, 28013, Madrid

 • Kloten

  Flughafenstrasse 3 Kloten-Zurich Switzerland, 8302, Kloten

 • Barcelona

  Pg. de Joan de Borbó, 99, 08039, Barcelona

  سوالات