Keystone logo
Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

مقدمه

Saxion University of Applied Sciences یکی از بزرگترین مؤسسات آموزش عالی در هلند است که نزدیک به 27000 دانشجو دارد (و هنوز در حال رشد است!). ساکسیون دارای سه پردیس در شرق هلند است - یک پردیس در هر یک از سه شهر هلندی Deventer، Enschede و Apeldoorn. ما به مجموعه دانشجویی متنوع خود بسیار افتخار می کنیم. جمعیت دانشجویان بین المللی ما از 2500 دانشجو با 95 ملیت مختلف بالاتر است.

چشم انداز شغلی عالی

پردیس های ما در قلب نوآورانه اروپا واقع شده اند و بیش از 100 سال است که صنایع نوآورانه را در خود جای داده اند. در حال حاضر استارت‌آپ‌های مسکن است و چشم‌اندازهای شغلی امیدوارکننده‌ای را ارائه می‌دهد. روش تدریس ساکسیون با زمینه کاری مرتبط است که شما را برای ورود به بازار کار فردا با قوی ترین مهارت های حرفه ای آماده می کند. در Saxion ما یادگیری مبتنی بر مشکل را به کار می‌گیریم و پروژه‌های مطالعاتی ما با همکاری تنگاتنگ با حوزه کاری توسعه می‌یابند. شما از طریق یک رویکرد مبتنی بر تمرین یاد خواهید گرفت و تجربه عملی خواهید ساخت. این نوع آموزش مختص دانشگاه های علوم کاربردی (HBO در هلندی) است.

موقعیت های عالی

ساکسیون در هلند در سه پردیس مختلف واقع شده است. هر سه پردیس Saxion (واقع در شهرهای Enschede، Deventer و Apeldoorn) در چند قدمی ایستگاه قطار هستند. شبکه قطار هلند بسیار عالی است، بنابراین سفر به ساکسیون، شهرها و حتی کشورهای دیگر آسان است! پردیس‌های ساکسیون در مناطقی هستند که مسکن ارزان‌تر و راحت‌تر از سایر نقاط هلند یافت می‌شود.

مسکن دانشجویی مقرون به صرفه و در دسترس

پردیس های ما در شهرهای پر جنب و جوش در شرق هلند واقع شده اند. این منطقه در مقایسه با سایر شهرهای دانشجویی هلند، زندگی شهری حبابی را با مسکن مقرون به صرفه و قابل دسترس‌تر فراهم می‌کند. ما همچنین از متقاضیان بین المللی خود در جستجوی مسکن خود با وبینارها و سایر مطالب اطلاعاتی حمایت و کمک می کنیم.

یک خانه دوم واقعی

ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور می تواند یک تجربه چالش برانگیز باشد، به همین دلیل است که دفتر بین المللی ما طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی را برای دانشجویان بین المللی ما، از همان ابتدا، ارائه می دهد! اینها شامل کمک به فرود بدون مشکل در هلند و ساکسیون، یافتن مسکن، درخواست بیمه و گرفتن ویزا است. Saxion یک جامعه باز برای همه است، یک خانه دوم واقعی برای دانشجویان بین المللی ما!

ویژگی های پردیس

محل

Saxion University of Applied Sciences دارای سه پردیس در شرق هلند است - یک پردیس در هر یک از سه شهر هلندی Deventer، Enschede و Apeldoorn. به لطف سهم مهم کشاورزی در اقتصاد محلی، این منطقه به خاطر حومه زیبا و سرعت نسبتا آرام زندگی خود مشهور است. با این حال، هر چهار مکان ساکسیون امکانات حمل و نقل عمومی خوبی دارند، به این معنی که شلوغی و شلوغی شهرهای بزرگ آمستردام، روتردام، اوترخت و لاهه بیش از 1 ساعت و نیم فاصله ندارد.

هنگامی که تصمیم به تحصیل در خارج از کشور گرفتید، موارد زیادی وجود دارد که باید ترتیب و آماده کنید. یافتن محل زندگی یکی از مهم ترین مواردی است که باید قبل از ورودتان هماهنگ شود. از آنجایی که یافتن مسکن مناسب توسط خودتان بسیار دشوار است، ساکسیون برای همه دانشجویان سال اول بین‌المللی ما از خارج از اتحادیه اروپا/EEA در Deventer و Enschede محل اقامت ترتیب می‌دهد. اتاق ها همگی اتاق های یک نفره هستند و با امکانات اولیه مانند تخت، میز، صندلی و کمد مبله شده اند. همه اقامتگاه ها دارای اتصال اینترنت هستند. حمام، توالت و آشپزخانه باید با سایر دانشجویان بین المللی ساکسیون مشترک باشد، حداکثر. 7 دانش آموز دارای امکانات مشترک هستند.

در منطقه ای که ساکسیون در آن قرار دارد مسکن مقرون به صرفه تر از سایر نقاط کشور است و یافتن مسکن نیز راحت تر است. ما دانشجویان اروپایی را تشویق می‌کنیم که محل اقامت خود را پیدا کنند، اما اگر می‌خواهید همه چیز را به موقع تنظیم کنید و می‌خواهید خود را در زندگی دانشجویی بین‌المللی غرق کنید، امکان رزرو اتاق در یکی از خانه‌های دانشجویی بین‌المللی خود را ارائه می‌دهیم.

لطفا برای اطلاعات دقیق تر وب سایت ما را بررسی کنید.

  الزامات ویزا

  اگر می خواهید برای تحصیل در Saxion University of Applied Sciences به هلند بیایید، ممکن است به ویزا و/یا اجازه اقامت نیاز داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و مجوزهای اقامت به این صفحه مراجعه کنید.

  بورسیه و بودجه

  Saxion دارای چندین فرصت بورسیه است. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

  زندگی و امکانات پردیس

  جمعیت دانشجویان بین المللی

  جمعیت دانشجویان بین المللی در ساکسیون در دو سال گذشته دو برابر شده است و با توجه به تمرکز ساکسیون بر بین المللی سازی، شکی وجود ندارد که این رقم همچنان به رشد خود ادامه دهد. مجموع در حال حاضر 3500 دانش آموز از خارج از هلند است که 14٪ از کل کل است.

  ساکسیون دانش‌آموزان را از تمام نقاط جهان جذب می‌کند: افغانستان، برزیل، چین، مصر، فنلاند، غنا، مجارستان، اندونزی، ژاپن، روسیه، سودان، تایوان، اوگاندا، ویتنام... این فهرست نشان‌دهنده یک AZ از 74 ملیت است که در تجربه یادگیری واقعا چند فرهنگی

  رویکرد بین المللی

  ما به مجموعه دانشجویی متنوع خود بسیار افتخار می کنیم. جمعیت دانشجویان بین المللی ما از 3500 دانشجو با 89 ملیت مختلف بالاتر است . بسیاری از دوره های آموزشی تمام وقت ساکسیون در حال حاضر به زبان انگلیسی برگزار می شود و هر سال تعداد بیشتری به آن اضافه می شود. کلاس های بین المللی ما از ترکیبی از دانش آموزان از سراسر جهان تشکیل شده است. به این ترتیب ما یک تجربه واقعا چندفرهنگی را برای شما فراهم می کنیم که در آن می توانید تجربیات خود را با دانش آموزان با پیشینه ها و ملیت های مختلف مقایسه کنید و از آنها یاد بگیرید.

  حمایت از دانش آموزان

  آموزش در Saxion بسیار دانش آموز محور است و ما به شما نه تنها از نظر دانشگاهی بلکه از نظر پیشرفت شخصی شما نیز پشتیبانی می کنیم. در حین تحصیل در دانشگاه ساکسیون، شما این فرصت را خواهید داشت که هم دانش و هم مهارت های مورد نیاز برای ادامه مسیر شغلی انتخابی خود را به دست آورید Saxion University of Applied Sciences به شکل کنونی خود درست بیش از ده سال پیش، زمانی که Hogeschool راه اندازی شد Enschede و Hogeschool IJselland در 1998 ادغام شدند، ریشه ساکسیون را می توان به سال 1875 ردیابی کرد. دانشگاه ساکسیون به عنوان یک دانشگاه علمی کاربردی با بودجه عمومی ثبت شده است، و از نظر حقوقی دانشگاه ساکسیون به عنوان یک بنیاد تحت قوانین هلند تأسیس شده است.

  ما در ساکسیون امکانات و خدمات مدرن بسیاری برای کمک به شما در تحصیل داریم. در کنار برنامه Connect ما، که یک برنامه توسعه شغلی مستقیماً پس از فارغ التحصیلی است، ما همچنین یک برنامه استعداد برتر و امتیاز خدمات برای شما داریم. در پردیس‌های خود ما آزمایشگاه‌های بسیاری و کتابخانه‌ای در دسترس شما داریم.

  آزمایشگاه ها

  در Saxion ما آزمایشگاه های مختلفی داریم که می توانید از آنها استفاده کنید. از لباس‌هایی که ضربان قلب شما را بررسی می‌کنند تا روبات‌های پزشکی، شگفتی‌های یکی پس از دیگری در آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های تمرین عملی Saxion منتظر شما هستند. در اینجا ما آموزش عملی گرا را ارائه می دهیم و تحقیقات انجام می دهیم، اغلب با همکاری سایر احزاب محلی، شرکت ها و سایر موسسات. دریابید که آزمایشگاه های ما چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.

  کتابخانه

  در Saxion ما برای دانش مکتوب و دیجیتال ارزش قائل هستیم. همه اینها در کتابخانه ما در محوطه دانشگاه جمع می شود.

  کتابخانه Saxion دارای سه شعبه است: در Enschede، Deventer و Apeldoorn. هر دانشجوی ثبت نام شده عضو کتابخانه است و می تواند با کارت دانشجویی معتبر مطالب را به امانت بگیرد.

  مکان ها

  • Deventer

   Handelskade 75, Deventer, Netherlands, 7423 DH, Deventer

   • Enschede

    M. H. Tromplaan, 28, 7513 AB, Enschede

    • Apeldoorn

     Saxion Apeldoorn De Nettenfabriek Spoorstraat 29 7311 PE Apeldoorn, 7311 PE , Apeldoorn

     سوالات