Keystone logo
© Carrianna Field
Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

مقدمه

در سالن سانمان، ما 25 سال از طریق آموزش، برای افراد و سازمان ها ارزش داریم. ما راه حل های جهانی برای چالش های مشتریانمان را از طریق خدماتی که به نوآوری و کیفیت متعهد هستند، ارائه می دهیم.

دو ویژگی ما را به عنوان متخصص در آموزش تعریف می کند: مدل آموزشی ما و مدل کسب و کار ما، بسیار متمرکز بر نیازهای مشتری است.

ما در زمینه روشهای چهره به چهره، مخلوط یا مخلوط شده و روشهای یادگیری الکترونیکی از طریق سمینارهای وب، دانشگاه مجازی، یادگیری تلفن همراه یا کلاسهای مجازی ارائه می دهیم. با بیش از 600 عملیات آموزشی، 25000 دانش آموز در سال از طریق کلاس های مجازی و فیزیکی ما عبور می کنند که در سراسر قلمرو ملی و آمریکای لاتین پخش می شوند. تقریبا 20 درصد از جوانانی که ما تشکیل می دهیم به لطف مدل آموزش ما و کار خدمات استخدامی ما در بازار کار گنجانده شده است.

علاوه بر این، ما خدمات مشاوره ای را برای بخش عمومی و خصوصی و در بسیاری از زمینه ها، از جمله آموزش و اشتغال، تحقیقات اجتماعی، بهبود سازمانی، فن آوری های جدید، سیستم های اطلاعاتی و یا سیستم های مدیریت کیفیت و محیط زیست تخصص داریم. .

در SANROMMAN ما متعهد به بهبود قابلیت های استخدام، صلاحیت و جایگزینی حرفه ای از افراد شغلی، به ویژه جوانانی هستیم که دسترسی به شغل اولشان دشوار است. به همین دلیل است که در آوریل 2012، در شرایط رکود اقتصادی و مشکلات کاری، ما یک سازمان آگهی استخدام SANROMAN شدیم که در سایت و آنلاین مجاز است.

این نهاد با مشاغل متولد شد تا مسیر را در جستجو برای استخدام بیشترین تعداد ممکن از نامزدها تسهیل کند. در میان خدمات ما به عنوان یک آژانس مهاجرتی، کسانی که ارزش گذاری پروفیل های حرفه ای و هدایت نامزدها در جستجو برای استخدام از طریق یک سرویس شخصی است برجسته.

پروژه های بین المللی ما در کشورهای مختلف آمریکای لاتین توسعه می یابد و تمرکز متمرکز دارد که شامل سه حوزه است که در نظر ما مهم است: ارزش کارآفرینی، آموزش و همکاری بین المللی برای توسعه.

فرهنگ ما از منابع انسانی ...

این تعهد است که تمام همکاران ما بتوانند در SANROMAN رشد و توسعه یابند، هر روز تجربه و دانش جدیدی را به وجود آورند، که شکل گیری و بهبود مستمر را تقویت می کند.

چرخه منابع انسانی ما ...

رهبری را به عنوان پایه فرهنگ شرکت ما تقویت می کند؛ رهبری بر اساس مثال، نزدیک بودن و بازخورد مداوم.

ماموریت

ما خدمات و راه حل های آموزشی و مشاوره ای را برای پوشش نیازهای واقعی سازمان ها، مشتریان و کاربران ایجاد می کنیم.

VISION

به عنوان یک شرکت مرجع در بازار، یک شریک استراتژیک از سازمان های مشتریان ما در مدیریت استعداد خود باشید.

ارزش ها

هدف ما همکاران برای به اشتراک گذاشتن، درک و ارزش گذاری در محل کار خود هستند. VALUES در محیط و تیم ما، از طریق دستورالعمل های ما، ارتباطات داخلی و جلسات آموزشی / جلسات، به هم پیوسته است.

 • کیفیت: کارایی، کارایی و برتری در عملکرد و نتایج. این سهم و ایجاد ارزش برای مشتری داخلی و خارجی است.
 • نوآوری: ایده ها و دانش محصولات، فرآیندها و خدمات یا مدل های جدید را تبدیل کنید. کاوش و ایجاد ایده هایی برای دستیابی به موفقیت.
 • تعهد: فراتر از آنچه که در کارهای شما برنامه ریزی شده، به طور مداوم بهبود می یابد و ظرفیت بیشتری برای پیشبرد اهداف به دست می آید.
 • شور و شوق: هر گونه فعالیتی را که انجام می دهید هیجان انگیز است، با اشتیاق به کارآیی بیشتری انجام دهید.
 • اعتماد: این مبنای روابط بین همکاران، موتور است که امکان دستیابی به اهداف را فراهم می آورد.

مکان ها

 • Madrid

  Calle Maldonado 56 , 28006, Madrid

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات