Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

مقدمه

درباره SJSU iSchool

دانشکده اطلاعات دانشگاه ایالتی سن ژوئیه افراد را به عنوان حرفه ای های اطلاعاتی برای حرفه ها آماده می کند. فارغ التحصیلان در زمینه های مختلف حرفه ای اطلاعات مانند طراحی تجربه کاربر، مدیریت دارایی دیجیتال، معماری اطلاعات، مدیریت اسناد الکترونیکی، مدیریت اطلاعات، حفظ دیجیتال و کتابداری کار می کنند.

دانشکده اطلاعات SJSU چندین برنامه آموزش آنلاین ارائه می دهد، از جمله سه دوره کارشناسی ارشد: دانشکده علوم کتابداری و اطلاع رسانی، کارشناسی ارشد بایگانی و اداره ثبت اسناد و کارشناسی ارشد علوم رایانه. این مدرسه همچنین دو برنامه گواهی برای توسعه حرفه ای و ادامه تحصیل ارائه می دهد.

برنده جایزه

دانشکده اطلاعات SJSU یک رهبر شناخته شده در آموزش آنلاین است و جایزه برنامه برجسته 2014 کنسرسیوم Online Learning و جایزه Practical Practice 2013 را دریافت کرد.

راحت و انعطاف پذیر

دانش آموزان از فرصت برای زندگی در هر نقطه در هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی بهره مند می شوند، بدون نیاز به ترک شغل و انتقال خانواده به هدف های آموزشی خود. از آسایش خانه های خود، دانش آموزان می توانند در دوره های آنلاین شرکت کنند و یک مدرک کارشناسی ارشد بدون مداخله در دانشگاه پردیس سان خوزه سان خوزه در کالیفرنیا کسب کنند.

محیط آنلاین تعاملی

علاوه بر این، دانش آموزان از یک محیط یادگیری آنلاین تعاملی بهره مند می شوند، جایی که ما از آخرین تکنولوژی برای غنی سازی تجربه یادگیری استفاده می کنیم. آنها با همسالان و مربیان خود از طریق کنفرانس های وب، سیستم عامل های شبکه اجتماعی، سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر وب و پیام های فوری ارتباط برقرار می کنند.

بیشترین محتوای درس به صورت یکپارچه تحویل داده می شود - به دانش آموزان اجازه می دهد تا از هر مکانی در هر زمان که بخواهند دسترسی پیدا کنند. بعضی از دوره ها همچنین شامل جلسات هماهنگ زندگی می کنند.

آموزش حرفه ای آنلاین

هر درس به صورت آنلاین آموزش داده می شود. مدرسان متخصص در آموزش آنلاین هستند، با استفاده از آخرین ابزارها و روش ها می توانند مربیان آنلاین موثر باشند. بسیاری از اعضای هیئت علمی در مورد آموزش آنلاین تحقیق می کنند و دانش خود را در مورد پیشرفت های آموزش آنلاین از طریق سخنرانی ها و نشریات به اشتراک می گذارند.

مکان ها

  • San Jose

    San Jose State University, , San Jose

سوالات