Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Samford University

Samford University

Samford University

مقدمه

Samford University یک Samford University برتر مسیحی است که دارای رتبه برتر ملی است. سامفورد که در سال 1841 تأسیس شد ، 87 ساله ترین موسسه آموزش عالی در ایالات متحده است. محوطه دانشگاه واقع در بیرمنگام ، حومه آلاباما از Homewood ، دانشگاه حدود 247 هکتار را پوشش می دهد و به دلیل زیبایی و معماری به سبک گرجی-استعماری مشهور است. این دانشگاه در حال حاضر 5،692 دانشجو از 47 ایالت و 28 کشور جهان را ثبت می کند.

سامفورد در رده بندی های ملی که توسط وال استریت ژورنال منتشر شده ، دانشگاه برتر آلاباما است. علاوه بر این ، وال استریت ژورنال رتبه سوم سامفورد را برای درگیری دانشجویی در اختیار دارد. گزارش اخبار و گزارش های آمریكایی رتبه برتر سمفورد را در رتبه 40 كشور برای بهترین تدریس در مقطع كارشناسی و 100 ام با بهترین ارزش. امور مالی شخصی کیپلینگر از نظر ارزش و قیمت مناسب ، رتبه سمفورد را در بین دانشگاه های خصوصی ایالات متحده در رتبه 34 دارد. نسبت دانشجو به دانشکده 13: 1 است.

سامفورد برنامه های کارشناسی ارشد را که در هنرهای لیبرال مستقر شده و ترکیبی از مدارس تحصیلات تکمیلی و حرفه ای را از طریق 10 مدرسه آکادمیک ارائه می دهد: هنر ، هنر و علوم ، تجارت ، الوهیت ، آموزش ، حرفه های بهداشت ، حقوق ، پرستاری ، داروسازی و بهداشت عمومی. این دانشگاه دارای یکی از سه مدرسه حقوقی معتبر و یکی از تنها دو مدرسه داروسازی معتبر در آلاباما است. مدرسه الوهیت بینسون سامفورد تنها آموزشگاه الهی فارغ التحصیل کاملاً معتبر مستقر در آلاباما است. این دانشگاه توسط کمیسیون آموزش عالی کارنگی به عنوان یک موسسه دکترا / حرفه ای طبقه بندی می شود.

مأموریت سامفورد برای پرورش فکری ، اخلاقی و معنوی از دانشجویی پرورش می یابد و از طریق مجموعه ای از فرصت ها ، از جمله 166 سازمان دانشجویی ، مشارکت جهانی در بیش از 19 کشور مختلف و بیش از 180 دوره که شامل خدمات جامعه است ، پرورش می یابد. علاوه بر این ، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ، برنامه درسی اصلی سامفورد را تکمیل می کنند ، و پایه و اساس خوبی در هنرهای لیبرال فراهم می کند. نتیجه ، یک تجربه آموزشی بسیار متناسب است که منجر به 97٪ فارغ التحصیلان دوره کارشناسی می شود و یا در طی 6 ماه پس از فارغ التحصیلی به مطالعه بیشتر می پردازند.

برنامه استراتژیک سامفورد چهار حوزه تمرکز را بیان می کند: تأکید بر موفقیت دانشجویی ، تقویت جامعه ما ، گسترش دسترسی ما و اطمینان از قدرت مالی. برای حمایت از ادامه پیشرفت این طرح استراتژیک ، این دانشگاه در پاییز 2016 یک کمپین سرمایه گذاری با عنوان Forever Samford را آغاز کرد. این برنامه شش ساله و 300 میلیون دلاری برای تأمین منابع مالی جدید برای حمایت از بورسیه های دانشجویی ، برنامه های دانشگاهی و پروژه های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است. سامفورد با سرمایه گذاری بالغ بر 301 میلیون دلار (ژوئن 2019) یک موقوفه قوی را حفظ می کند ، این کمک می کند تا کمک هزینه های تحصیلی ، تحصیل در خارج از کشور ، فرصت های تحصیل در خارج از کشور ، عملیات عمومی و سایر برنامه ها را پشتیبانی کند. علاوه بر محوطه اصلی دانشگاه هوموود ، این دانشگاه صاحب خانه ای در ماریون ، آلاباما است که برای تحصیل و خدمات فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرد و خانه دانیل ، یک مرکز مطالعاتی است که در قلب لندن ، انگلیس در نزدیکی پارک کنزینگتون واقع شده است.

52.838 فارغ التحصیلان سامفورد شامل بیش از 60 عضو کنگره ایالات متحده ، هشت فرماندار ایالتی ، دو قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، یک وزیر امور خارجه ایالات متحده ، چهار دانش آموز رودز ، چندین هنرمند برنده جایزه امی و گرمی ، دو مربی فوتبال قهرمانی کشور ، و دریافت کنندگان جوایز پولیتزر و نوبل صلح.

این دانشگاه 17 رشته ورزش بین الملل - هشت مرد و نه زن - را در سطح I NCAA بخش I شرکت می کند. بولداگهای سامفورد از زمان پیوستن به کنفرانس جنوبی در سال 2008 موفق به کسب 40 قهرمانی در کنفرانس شده اند. تیم های ورزشی سامفورد در سال تحصیلی 2018-2019 از نرخ موفقیت فارغ التحصیلی 97٪ (GSR) برخوردارند که توسط NCAA محاسبه و منتشر شده است. برای آن سال تحصیلی ، سامفورد در رتبه اول در آلباما و 18 ام از نظر GSR در بین کلیه کالج ها و دانشگاه ها در سطح NCAA بخش I قرار گرفت.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Birmingham

    Lakeshore Parkway,800, 35229, Birmingham

    سوالات