Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR) برنامه فوق لیسانس در مدیریت
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

برنامه فوق لیسانس در مدیریت

Mumbai, هندوستان

11 Months

Request teaching languages

تمام وقت

Request application deadline

Jul 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

درباره برنامه

برنامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت (PGPM) یازده ماه، تمام وقت، برنامه مسکونی است. ماموریت این برنامه برای ایجاد و پرورش رهبران آینده مبتنی بر ارزش مصرف در نقش مدیریت عالی در سازمان تبدیل.


SPJIMR نیاز این صنعت را برای رهبران فکری در مدیریت سطح متوسط ​​درک شده و با موفقیت تلاش برای ایجاد دوره PGPM. این برنامه که در ششمین سال خود شده است، پارادایم دوره پاره وقت معمولی برای کار مدیران ارزش ها و اخلاق به چالش کشید.

جنبه های منحصر به فرد این برنامه تمرکز بر نقش خاص و دامنه که از شرکت کنندگان علاقه مند به دنبال است.تضمین رویکرد سفارشی

A) نقش و دامنه محتوا خاص تمرکز

B) عملکرد یکپارچه پروسه تدریس و آموزش

موقعیت و فلسفه

البته caters به ​​نیازهای صنعت خاص آن را به عنوان ترکیبی از دامنه تخصص متمرکز با یک چشم انداز مدیریت عمومی.

این برنامه دارای یک مدل منحصر به فرد از ترکیب ALP شش هفته (استفاده از برنامه آموزش) با یک مقاله پژوهشی جامع می دهد که شرکت کنندگان یک رویکرد کل نگر نسبت به محیط کسب و کار معاصر است.


نیاز صنعت

رشد سریع کسب و کار است باز نیاز به تعداد بسیار زیادی از سطح متوسط ​​و سطح مدیریت ارشد حرفه ای در بسیاری از شرکت ها پرتاب می شود. آنها نیاز به یک دیدگاه مدیریت عمومی با تخصص دامنه با تمرکز بر کسب و کار آنها در خدمت.تقاضا در حال حاضر برای چنین حرفه ای انتظار می رود که به مراتب بیش از در دسترس بودن. تبلیغات داخلی در درون سازمان به تنهایی نخواهد بود برای تغذیه این تقاضا کافی است.شرکت کننده نیاز

برنامه PGPM بهترین برای کار حرفه ای برای افزودن ارزش به حرفه خود در یک زمان کوتاه مناسب است. این یک فرصت عالی برای کسانی که شرکت کنندگان که می خواهند دوباره به صنعت به سرعت در وجوه بالاتر را فراهم می کند. این برنامه دقیق، به چالش کشیدن و شدید است. این برنامه را تشویق می کند یادگیری فراتر از بحث کلاس درس و روند شدید شرکت کنندگان آماده به تجزیه و تحلیل شرایط به سرعت و به درخواست مهارت به شرایط کسب و کار واقعی است. یاد می گیرد به ترکیب یک 'ها تخصص صنعت با اصول مدیریت است که یکی به بیش از سال در معرض.رهبران و کارآفرینان موفق به طور منظم بازدید از محوطه دانشگاه به ارائه دیدگاه های خود را در پویایی همیشه در حال تغییر از صنعت.

مزیت SPJIMR

SPJIMR به هر دانشگاه وابسته نیست و کاملا مستقل است. این وضعیت به موسسه توانایی استفاده از آزادی علمی به توسعه ترند تنظیم برنامه های آموزشی و فرآیندهای آموزشی با منافع دراز مدت برای همه ذینفعان داده شده است. SPJIMR همچنین دارای چابکی کارآفرینی است که آن را تنها موسسه خود تامین مالی در میان ده بالا در کشور ساخته می شود.

فلسفه هدایتگر SPJIMR است موثر عمل، در اینجا و در حال حاضر و افزایش رشد ارزش است. موسسه دارای سابقه دلخواهی از به رسمیت شناختن نیازهای جامعه و به سرعت و به درستی با ارائه برنامه های مربوط با کیفیت بالا پاسخ.و، آن را به تمام کلاه، SPJIMR تا به استفاده از بودن در بمبئی، پایتخت تجاری این کشور است.

مدت

PGPM 11 ماه برنامه تمام وقت مسکونی با شش ماه آموزش آنلاین به عنوان یک پایه و اساس پیش قبل از پیوستن به این دوره است.

شایستگی

1) حداقل 3 سال از مدرک لیسانس 'در هر رشته از دانشگاه به رسمیت شناخته شده در هند و یا خارج از کشور.

2) تجربه کاری حداقل 5 سال پس از فارغ التحصیلی.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه