Keystone logo
Ryukoku University

Ryukoku University

Ryukoku University

مقدمه

Ryukoku University متعهد به پرورش انسانهایی است که می توانند "به دنبال حقیقت ، برای حقیقت زندگی کنند و حقیقت را آشکار کنند".

تحصیلات در Ryukoku University باعث عمق و گسترش زندگی دانشجویان می شود. دانشجویان در طول زندگی خود در Ryukoku University خواهند فهمید که چگونه فقط از طریق عینک های رنگی خود به جهان نگاه کرده اند و در چه دنیای کوچکی بوده اند.

Ryukoku University دارای سابقه ای طولانی است که به آکادمی گاکوریو (حوزه علمیه بودایی) برمی گردد که در محوطه معبد نیشی-هونگوانجی در سال 1639 Ryukoku University . بنابراین ، دانشگاه ریوکوکو دارای طولانی ترین سابقه تحصیلات و تحقیقات دانشگاهی در ژاپن است که بیش از 380 سال دارد. سال ها.

در طول سنت دیرینه ما ، Ryukoku University ویژگی الهام گرفتن از بینش عمیق نسبت به زندگی بشر را پرورش داده است ، الهام گرفته از شیوه زندگی شینران شونین که دوره طوفانی کاماکورا را گذرانده و فرقه جودو شینشو را تأسیس کرده است. از زمان تأسیس ، Ryukoku University به طور مداوم به روح جودو شینشو به عنوان روح بنیانگذار خود پیوست.

برای جوانان ، سنت ممکن است به سبک قدیمی به نظر برسد. با این حال ، سنت پایدار نخواهد بود مگر اینکه وقتی با واقعیت های جامعه در زندگی روزمره خود روبرو می شویم ، فلسفه آن را به کار گیریم. همانطور که در واقعیت های زندگی پر از تناقض و مشکل زندگی می کنیم ، سنت ما همچنان تجدید می شود.

Ryukoku University برای احترام به "نوآوری" و "جاه طلبی" به وضوح از سنت آن ناشی شده است. ایجاد فرصت های جدید دانش یکی از بزرگترین ویژگی هایی است که Ryukoku University آن افتخار می کند ، همانطور که با اصلاحات بزرگ آموزشی در دوره میجی ، اکتشاف اوتانی معروف به اکتشافات تحقیقاتی خود در جاده ابریشم ، پروژه هایی برای پیشرفت تحقیقات پیشرفته در دوران پس از جنگ ، و تاسیس اولین دانشکده علوم و مهندسی ، و همچنین اولین دانشکده کشاورزی در دانشگاه های بودایی ژاپن. با این حال ، بزرگترین ویژگی Ryukoku University جو آن برای ایجاد محیطی برای زندگی هماهنگ با دیگران است.

در دنیای مدرن ، مردم بیشتر و بیشتر در انحصار دیگران قرار می گیرند. اما در Ryukoku University ، ما بر نوع دوستی تأکید می کنیم و روحیه گرامی داشتن همه زندگی ها را پرورش می دهیم. "نوع دوستی" نقطه مقابل "انحصارطلبی" است. بودیسم مدتهاست که روح نوع دوستی را پرورش داده و اهمیت آن را منتقل می کند. Ryukoku University از اهمیت کمک و پشتیبانی متقابل آگاه خواهند شد. یادگیری واقعی از آنجا شروع می شود که دانش آموز دریابد که چقدر نسبت به معانی واقعی زندگی نادان بوده اند. Ryukoku University دانشجویانی را تربیت می کند که آرزو دارند یک زندگی راستی و کاملاً عاری از هرگونه دروغ و ریا داشته باشند.

مکان ها

  • Setaoecho

    Setaoecho, ژاپن

    سوالات