Keystone logo
Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

مقدمه

علم با تجارت ملاقات می کند

مدرک کارشناسی ارشد تجارت و علوم بخشی از جنبش ملی برنامه های کارشناسی ارشد علوم حرفه ای (PSM) است که تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در علوم یا مهندسی را با دوره های "به علاوه" در زمینه تجارت و سیاست گرد هم می آورد. روتگرز تنها دانشگاه نیوجرسی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد تجارت و علوم در سراسر کشور است. این درجه شامل تعداد و سطح بی سابقه ای از مشارکت ها در هر سه پردیس روتگرز در نیوآرک ، نیوبرانزویک و کامدن است و به دانش آموزان اجازه می دهد دوره های همه مدارس و پردیس های مختلف را با هم ترکیب کنند.

128656_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

برنامه درسی حرفه ای

این مدرک ترکیبی از مدرک MS و MBA با 43 واحد است: 24 واحد در علوم و/یا مهندسی و 19 واحد در تجارت. دوره های علوم در محدوده ای خاص در زمینه هایی مانند علوم زیستی ، مهندسی ، ریاضیات ، فناوری اطلاعات و پایداری برگزار می شود. تمرکز علم به صورت حرفه ای متمرکز است و نشان دهنده صنعت در NJ/NY و در سراسر کشور است. همه دانش آموزان یک هسته تجاری مشترک شامل امور مالی و حسابداری ، بازاریابی ، ارتباطات ، رهبری ، مدیریت پروژه را در نظر می گیرند. به جای پایان نامه ، دانش آموزان به صورت تیمی کار می کنند و یک طرح تجاری در زمینه فناوری در زمینه خود ایجاد می کنند. دوره ها ترکیبی از آموزش سنتی (عصرانه) ، آنلاین و اجرایی است. ما دو گزینه پاره وقت و تمام وقت در دسترس داریم.

118550_rsz_scimeetsbusi_mbs.png

مکان ها

  • Piscataway Township

    Professional Science Master's Program Rutgers, The State University of New Jersey 118 Frelinghuysen Rd., SERC Building, Rm. 221 Piscataway, NJ 08854, 08854, Piscataway Township

سوالات