Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

مقدمه

در باره

Rutgers School of Management and Labor Relations (SMLR) منبع اصلی تخصص در دنیای کار ، ایجاد سازمانهای موثر و پایدار و تغییر روابط شغلی است. این مدرسه از دو بخش تشکیل شده است - یکی در همه جنبه های مدیریت استراتژیک منابع انسانی و دیگری در رشته های علوم اجتماعی مربوط به مطالعات کار و روابط شغلی - با دانشکده ای از طیف گسترده ای از زمینه های انضباطی.

بخش مدیریت منابع انسانی بر تمام جنبه های مدیریت استراتژیک منابع انسانی متمرکز شده است ، از جمله درک نقش منابع انسانی در تعیین موفقیت فردی و سازمانی و مدیریت منابع انسانی در یک زمینه جهانی. دپارتمان مطالعات کار و روابط استخدامی کلیه جنبه های کار و روابط شغلی و به ویژه نحوه نمایندگی جمعی و سیاست های عمومی را می تواند بهزیستی کارگران را بررسی و آموزش دهد.

علاوه بر این ، SMLR برنامه های مداوم و آموزش مداوم آموزش داده شده توسط محققان و پزشکان متخصص در سطح جهانی را فراهم می کند.

تاریخ

SMLR در اصل با قانونی از قانونگذار نیوجرسی در سال 1947 به عنوان م Instituteسسه مدیریت و روابط کار (IMLR) تاسیس شد. این موسسه مانند همتایان خود که همزمان در سایر کشورهای بزرگ صنعتی ایجاد شده بودند ، به منظور ارتقا forms اشکال جدید همکاری مدیریت کار در پی ناآرامی های صنعتی در پایان جنگ جهانی دوم منعقد شد. این دانشگاه در سال 1994 رسماً به مدرسه ای در پردیس گل سرسبد دانشگاه ایالتی نیوجرسی در نیوبرانزویک / پیسکاتاوی تبدیل شد.

چرا Rutgers SMLR؟

SMLR یک تجربه یادگیری منحصر به فرد ارائه می دهد که در آن شما می توانید:

 • از دانشکده های بسیار ذکر شده و منتشر شده بیاموزید.
 • تجربه روش های نوین آموزش.
 • شبکه با رهبران صنعت
 • فرصت های شغلی را به دست آورید

در یک نگاه

دانش آموزان: 1،597 (رشته های تمام وقت و نیمه وقت)

دانشکده: 55 (تمام وقت)

امکانات

 • سه برنامه کارشناسی با تمرکز متفاوت ارائه می شود ، دو برنامه BA همراه با دانشکده هنر و علوم راتگرز و یک برنامه BS ، که می تواند به صورت آنلاین تکمیل شود.
 • این دانشگاه دو مدرک کارشناسی ارشد بسیار مورد احترام را ارائه می دهد: کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (MHRM) و کارشناسی ارشد روابط کار و استخدام (MLER). دانشکده همچنین یک Ph.D. مدرک تحصیلی در روابط صنعتی و منابع انسانی ، با فارغ التحصیلان برای تحقیقات و موقعیت های دانشگاهی.
 • این مدرسه همچنین گواهینامه های فارغ التحصیلان را در موضوعاتی مانند تنوع و گنجاندن در محل کار ، حل و فصل اختلافات و مذاکره و تغییرات سازمانی پیشرو ارائه می دهد.
 • تحقیقاتی که به بررسی و پیش بینی ماهیت در حال تغییر محل کار می پردازند، جزء کلیدی مأموریت مدرسه است.
 • چندین مرکز و برنامه که بر تحقیقات پیشرو و بهبود نیروی کار متمرکز هستند. برنامه های آموزش مداوم شامل شبکه تحقیقات اقدام آموزش کار (LEARN) و آموزش های اجرایی و حرفه ای Rutgers است.

مکان ها

 • Piscataway Township

  94, Rockafeller Rd, , Piscataway Township

سوالات