Keystone logo
Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

مقدمه

درباره Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific یک شرکت تابعه از Rutgers ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی (ایالات متحده آمریکا) است. راتگرز برنامه های کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی (EMBA) و کارشناسی ارشد علوم مدیریت زنجیره تأمین (MS SCM) را به متخصصان با استعداد سنگاپور ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های EMBA و MS SCM ، ما برنامه های ثبت نام آزاد و آموزش اجرایی سفارشی را برای افراد و شرکت ها ارائه می دهیم.

برنامه های EMBA و MS SCM در سنگاپور انجام می شود. Rutgers Business School Asia Pacific در کمیته آموزش خصوصی به عنوان یک م Educationسسه آموزش خصوصی (PEI) ثبت شده است. ما برای CPE برای مدت 4 سال از 22 مه 2020 تا 21 مه 2024 ثبت نام کرده ایم.

فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد در سنگاپور مدرک کارشناسی ارشد اعطا شده توسط Rutgers ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی (ایالات متحده آمریکا) را دریافت می کنند. گواهینامه و کارنامه توسط دانشگاه صادر می شود. از فارغ التحصیلان سنگاپور دعوت می شود هر ساله در اجلاس سالانه در نیوجرسی ، ایالات متحده شرکت کنند.

امکانات موجود در Rutgers Business School Asia Pacific ، سنگاپور

کلاس ها در 146 Robinson Road، #07-01/02، سنگاپور 068909 برگزار می شود. 2 کلاس درس وجود دارد و هر دو مجهز به پروژکتور، تخته وایت برد و اتصال WiFi هستند. کلاس 1 58 متر مربع و ظرفیت صندلی 38 است. کلاس 2 45.62 متر مربع و ظرفیت صندلی 30 است. نسبت معلم به دانش آموز معمولاً 1:20-25 است.

147961_pexels-photo-3182742.jpeg

درباره دانشگاه راتگرز و دانشکده بازرگانی راتگرز

دانشگاه

راتگرز ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی مظهر توسعه تاریخی آموزش عالی در ایالات متحده است. از زمان استعمار خود به عنوان کالج کوئین در سال 1766 ، این موسسه به یکی از قدیمی ترین ، بزرگترین و برجسته ترین موسسه آموزش عالی در ایالات متحده تبدیل شد ، راتگرز هشتمین دانشگاه قدیمی در آمریکا و یکی از 9 کالج استعماری در ایالات متحده است. که شامل هاروارد ، ییل ، پرینستون ، پنسیلوانیا و کلمبیا است. با ادغام دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی نیوجرسی (UMDNJ) و دانشگاه راتگرز در تاریخ 1 ژوئیه 2013 ، اکنون جامعه ای متشکل از بیش از 65000 دانشجو و بیش از 24400 استاد و کارمند در سه دانشگاه در کامدن ، نیوبرانزویک و نیوآرک با بودجه سالانه 3.78 میلیارد دلار آمریکا (سال مالی 2015-2015).

امروز ، ما در بین دانشگاه های برجسته کشور با هزینه تحقیقاتی بیشتر از دانشگاه هاروارد ، ییل یا شمال غربی هستیم (بیشتر بخوانید). فارغ التحصیلان راتگرس آثار خود را در جهان نشان داده اند. فارغ التحصیلان برجسته ما شامل پیشگامان علم و پزشکی ، نویسندگان ، محققان فولبرایت ، برندگان نوبل ، فضانوردان ناسا ، مدیران عامل شرکت های بزرگ ، ژنرال های نیروهای مسلح ایالات متحده ، اعضای کنگره آمریکا ، نویسندگان برنده جایزه پولیتزر ، روسای دانشگاه ها و معاون رئیس جمهور ایالات متحده دانشجویان دانشگاه راتگرز از هر 50 ایالت و 125 کشور جهان می آیند.

انجمن دانشگاههای آمریکا

راتگرز عضو انجمن معتبر دانشگاه های آمریکا (AAU) است. AAU یک سازمان غیرانتفاعی از 62 دانشگاه تحقیقاتی دولتی و خصوصی برجسته در ایالات متحده و کانادا است. AAU در سال 1900 برای ارتقا the جایگاه بین المللی دانشگاه های تحقیقاتی ایالات متحده تأسیس شد و امروزه بر موضوعاتی که برای دانشگاه های دارای تحقیق مهم از جمله بودجه برای تحقیقات ، سیاست های پژوهشی و تحصیلات تکمیلی و کارشناسی اهمیت دارند ، تمرکز دارد.

عضویت در AAU از طریق دعوت انجام می شود و بر اساس کیفیت بالای برنامه های تحقیق دانشگاهی و بورسیه تحصیلی و تحصیلات کارشناسی ، کارشناسی ارشد و حرفه ای در تعدادی از زمینه ها و همچنین به رسمیت شناختن عمومی برجسته بودن یک دانشگاه به دلیل برتری برنامه های تحقیقاتی و آموزشی آن.

کمیسیون مرکزی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی

دانشگاه راتگرز توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده معتبر شناخته شده است. MSCHE یک آژانس اعتباربخشی سازمانی است که توسط وزیر آموزش ایالات متحده و شورای اعتباربخشی آموزش عالی شناخته شده است. این دانشگاه با عنوان "فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا" به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی طبقه بندی شده است.

کنفرانس بزرگ 10

از 1 جولای 2014 ، راتگرز بخشی از کنفرانس Big 10 است. پیوستن به کنفرانس بزرگ ده یک نقطه عطف مهم برای راتگرز است. این فرصت های جدیدی را برای همکاری آکادمیک و رقابت های ورزشی به ارمغان می آورد. راتگرز در حال حاضر یک نیروگاه دانشگاهی است. پیوستن به ده بزرگ به معنای عضویت در کمیته همکاری نهادی است ، کنسرسیومی متشکل از 15 دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی ، از جمله تمام اعضای Big Big و دانشگاه شیکاگو. این اتحاد به دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما امکان همکاری معنادار علمی و همچنین دسترسی به پایگاه های داده ، همایش ها و مجموعه کتابخانه های فقط اعضا را می دهد.

146885_pexels-photo-3184338.jpeg

دانشکده تجارت راتگرز

مدرسه بازرگانی راتگرز – نیوآرک و نیوبرانزویک بخشی جدایی ناپذیر از یکی از قدیمی‌ترین، بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین مؤسسات آموزش عالی ایالات متحده است: راتگرز، دانشگاه ایالتی نیوجرسی. Rutgers Business School-Newark and New Brunswick (RBS) در سال 1929 تأسیس شد و از سال 1941 توسط AACSB International تأیید شده است. امروزه این نشانه برتری در آموزش کسب و کار در ایالتی است که به دلیل رهبری خود در کارآفرینی و نوآوری شرکتی مشهور است. امروزه برنامه Executive MBA در ایالات متحده و سنگاپور ارائه می شود و اغلب به عنوان یکی از 25 برنامه برتر EMBA در ایالات متحده توسط فایننشال تایمز در نظر گرفته می شود.

یکی از مدارک معتبر کسب و کار نشان دهنده بالاترین استانداردها در جهان است و از سال 1916 تاکنون - انجمن دانشکده تجارت بین المللی تجارت پیشرفته (AACSB International). اعتباربخشی بین المللی AACSB دستاوردی است که فقط با برنامه هایی با بالاترین سطح بدست می آید. در حال حاضر ، کمتر از 5 درصد از برنامه های 13000 مدرسه تجارت در سراسر جهان این اعتبار معتبر را کسب کرده اند. مitutionsسساتی که اعتبار سنجی کسب می کنند تعهد خود را نسبت به کیفیت و بهبود مستمر از طریق بررسی دقیق و جامع همکاران تأیید می کنند. Rutgers Business School - نیوارک و نیوبرانزویک از سال 1941 توسط AACSB International معتبر شناخته شده اند.

147960_pexels-photo-5915142.jpeg

مکان ها

  • Singapore

    Rutgers Business School Asia Pacific, 146 Robinson Road, #07-01/02, 068909, Singapore

    برنامه ها

    سوالات