Keystone logo
© BIMM University
Ruskin College

Ruskin College

Ruskin College

مقدمه

چرا تحصیل در راسکین؟ اشخاصی مانند شما که مایل به ایجاد تغییرات مثبت به زندگی خود و تصمیم به حفظ آموزش و پرورش، مدارک و فرصت هایی که ما ارائه می دهیم.

به عنوان یک علاوه بر آموزش و پرورش دانشگاه در آکسفورد، راسکین ارائه می دهد فرصت های آموزشی، به بزرگسالان با مدارک رسمی در محیط رسمی چند یا هیچ. برنامه درسی ما با دانش آموزان، شور و شوق خود، نیاز دارد، جاه طلبی و مهارت شروع می شود و ما ارائه می دهیم متقاضیان ما راه پیشرفت بالقوه از دوره های پایه و اساس، از طریق به دسترسی به آموزش عالی، برنامه های درجه تا سطح کارشناسی ارشد.

این که آیا شما در مورد دستیابی به شرایط، به دنبال شور و شوق فراموش و یا به سادگی یادگیری برای لذت بردن از آموزش و پرورش می باشد. کالج های مسکونی دوستانه ما دانش آموزان را به خود جذب از جوامع محلی ما، در سراسر بریتانیا و جهان به یکدیگر کمک یاد بگیرند.

ما به شما کمک کند به یک سطح از مطالعه است که مناسب مهارت و تجربه خود را پیدا کنید.

کالج راسکین دارای سابقه افتخار حمایت از افراد برای تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود. ما یک کالج کوچک، با ایده های بزرگ - و برنامه های ما ارائه می دهیم به معنی یادگیری خود را نیز می تواند تغییرات مثبت به زندگی دیگران ایجاد کند. راسکین دانش آموزانی که نه تنها می خواهم به توسعه خود، بلکه خواهید برای قرار دادن چیزی در جامعه استقبال می کند.

همه از دوره های ما از ویژگی های همان آموزش با کیفیت بالا و حمایت و طیف وسیعی از گزینه وجود دارد برای شما به اکتشاف، از دوره های کوتاه مدت از طریق درجه به برنامه های کارشناسی ارشد.

چه خبر ویژه در مورد راسکین؟

برتری علمی - راسکین ارائه می دهد پرسنل مجرب که ارائه یک تجربه آموزش در حمایت و غنی سازی محیط - با کمک ما میتوانید بالقوه خود را تحقق و غلبه بر موانع شخصی خود را به یادگیری است. معلم خصوصی خود را به شما برای پیدا کردن مهارت های شما نیاز دارید و رسیدگی به چالش های شما صورت کمک خواهد کرد جامعه همفکر - به شما امکان پیوستن به یک جامعه از مردم هم فکر و مطالعه در کنار بزرگسالان دیگر مانند شما را انتخاب کرده اند برای ایجاد یک تغییر مثبت در زندگی خود پیشرفت پاک کردن - سفر یادگیری خود را به توانایی ها و آرمان های شما طراحی شده و است که می تواند دسترسی مستقیم بر روی یک برنامه درجه معنی (منوط به مصاحبه) چشم به آینده - آنچه شما می تواند دستیابی به بستگی به مهارت های شما در طول مطالعات خود را توسعه یافته است. دوره های طولانی تر ما می تواند به شما به طور مستقیم به مشاغل حرفه ای منجر و یا بر روی بیشتر آموزش عالی.

داستان ما شروع 115 سال پیش، ریشه در آموزش بزرگسالان طبقه کارگر است. امروز، ما همچنان به ارائه فرصت ها و حمایت به دانش آموزان که اغلب به چالش کشیدن شرایط مواجه هستند. دانش آموزان از تمام جنبه های زندگی به ما می آیند، در تمام سنین، برخی با تعهدات خانواده یا مراقبت، بسیاری از کسانی که با بیکاری و یا پاره وقت، مشاغل کم پرداخت می شود، و بسیاری از کسانی که آموزش و پرورش، مدارک و شانس پیش از آن در در رد شده است آشنا هستند خود زندگی می کند.

چرا کالج راسکین فصل بعد در داستان خود را را ندارد؟

اسکان در راسکین کالج راسکین در قدیمی Headington، منطقه تنها سه مایل از مرکز آکسفورد و غنی در تاریخ واقع شده است. سابق ساکنان Headington شامل CS لوئیس، JRR تالکین، سر آیزایا برلین و الیزابت بوون میان دیگران است.

از Headington خدمات منظم اتوبوس و مکرر به مرکز شهرستان، و یک سرویس مربی تیم به طور منظم به لندن وجود دارد.

هنگامی که یک محل ارائه می شود، دانش آموزان تمام وقت می توانند برای یک اتاق خواب مطالعه تنها برای کل سال تحصیلی (40 هفته) اعمال می شود. اسکان برای دانش آموزان در سایت از استاندارد بالا، به تازگی مرمت شده و مطالعه ارائه / اتاق های خواب در بلوک کوچک در صلح آمیز، دانشگاه نیمه روستایی.

یک انتخاب از اتاق های استاندارد با حمام مشترک و یا حمام و توالت امکانات، و یا EN اتاق مجموعه با هزینه بالاتر و در صورت موجود بودن وجود دارد. همه آشپزخانه به اشتراک گذاشته اند، و سه اتاق مشترک برای استفاده در شب وجود دارد.

کالج اشغال یک سایت زیبا با مناطق lawned به جلو، شامل درختان نمونه و خیابان elms، یک باغ دیواره پشت با فرصت برای تبدیل شدن به درگیر، یک باغ، یک چوب کوچک و meadowland فراتر از آن. مهمتر از همه، این است که یک محیط آرام و آرام است که در آن به مطالعه را فراهم می کند.

زندگی در پردیس کالج از سراسر بریتانیا و بسیاری از نقاط جهان دانش آموزان جذب می کند. در جامعه مسکونی خود، دانش آموزان معاشرت، مطالعه و به یکدیگر کمک یادگیری در یک محیط دوستانه است.

تا به روز امکانات رایانه در طول هفته، از جمله تعطیلات آخر هفته در دسترس هستند، و مدرن، هدف ساخته شده است کالاهان کتابخانه مجهز با بیش از 40000 جلد است.

یک اتحادیه دانشجویان فعال، به نام راسکین کالج اتحادیه دانشجویی (RCSU)، که به ترویج و پشتیبانی از منافع دانش آموزان راسکین، فعالیت هماهنگ و حامیان مالی گروه ها و جوامع در کالج وجود دارد.

دانش آموزان نیز واجد شرایط برای پیوستن به اتحادیه آکسفورد، و دانشگاه آکسفورد باشگاه ها و جوامع، که ارائه ثروت از ورزشی، تئاتر، موسیقی و فعالیت های سیاسی.

کالج راسکین یکی از liveliest سالن برای جلسات ادبی و سیاسی در آکسفورد است. ما از دیدن بلندگو، شب موسیقی و نوشتن و شعر خوانش خلاق، علاوه بر میزبانی انواع حوادث بستر های نرم افزاری در تئاتر، قانون، جنس و سابقه.

زندگی در آکسفورد شهر آکسفورد ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت های فرهنگی و اوقات فراغت.

Ashmolean اولین موزه عمومی و خانه های مجموعه جهان از مجسمه سازی کلاسیک به نقاشی امپرسیونیست بود. موزه هنر مدرن بهترین کار معاصر ارائه می دهد. در کالج آکسفورد، بسیاری از مجموعه های خوب از هنر در دسترس برای مشاهده عموم می باشد.

Bodleian کتابخانه، کتابخانه اصلی پژوهش از دانشگاه آکسفورد، شمارش در میان معتبر ترین در جهان، و کتابفروشی Blackwells آکسفورد گل سرسبد برای یکی از بزرگترین فروشندگان کتاب دانشگاهی انگلستان است.

از درام کلاسیک، از طریق اپرا و رقص، به ایستادن و باند نام بزرگ و خوانندگان - آکسفورد نمایشگاه و تئاتر جدید بهترین عملکرد در تور نمایشگاه است. انواع دیگر فضاهای عملکرد مقیاس کوچکتر تهیه برای همه سلیقه ها، فرصت های بسیاری ارائه به شرکت کنند.

صحنه موسیقی پر جنب و جوش نیز در بارها و باشگاه های آکسفورد حق در سراسر شهرستان از قوم به فانک، سنگ به رگی وجود دارد.

ورزش ها بزرگ و امکانات تفریحی در آکسفورد وجود دارد. مرکز ورزشی دانشگاه اسکواش و ورزشگاه، و فرصتهای فراوانی برای مشارکت فردی و تیمی وجود دارد. این شهرستان خود را نیز ارائه می دهد یخ و انواع مراکز ورزشی و امکانات.

دسترسی دانشگاه بسیاری از امکانات از دانشگاه آکسفورد، کتابخانه های آن، زندگی اجتماعی، و رویدادها، باز به راسکین دانش آموزان از طریق لینک کالج هستند. دانشجویان مشغول به تحصیل در کاردانی در کسب و کار و اجتماعی شرکت می توانند برای دسترسی به امکانات ارائه شده توسط دانشگاه آکسفورد بروکس، از جمله کتابخانه، خدمات حرفه و امکانات ورزشی در.

کالج راسکین نیز ایجاد کرده است ارتباط با دانشگاه به ارائه پیشرفت به آموزش عالی برای کسانی که تکمیل یکی از دسترسی به دوره های آموزش عالی دیپلم یا دوره اول (CertHE) و دوم (کاردانی).

مکان ها

  • Oxford

    Ruskin College Ruskin Hall Dunstan Road Old Headington

    سوالات