Keystone logo
Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

مقدمه

دربارهی ما

Rotterdam University of Applied Sciences بیش از 36000 دانشجو و بیش از 3500 کارمند دارد. به استثنای بخش کشاورزی ، برنامه های متنوعی وجود دارد که از میان همه بخش های آموزشی می توان انتخاب کرد. آموزش ما از نزدیک با تحولات در کلان شهر روتردام در ارتباط است.

وظیفه ما

در Rotterdam University of Applied Sciences ، ما دانشجویان خود را برای تبدیل شدن به یک حرفه ای که سهم ارزنده ای به جامعه می گذارد ، آموزش می دهیم. ما این کار را در روتردام انجام می دهیم. یک محیط بین المللی و کلانشهر

در تمام آنچه ما اساس خود را انجام می دهیم برابری است. ما احترام متقابل را تشویق می کنیم و با محوریت رهایی فعالیت می کنیم.

دیدگاه ما

هر دانش آموز سزاوار بهترین آموزش عالی ممکن است. به آموزش هایی که دانش آموزان در آن به رسمیت شناخته شده و شناخته می شوند ، فرصت های برابر داده می شود و برای رسیدن به بالاترین هدف قابل دستیابی به چالش کشیده می شوند. تیم های مدرسین تفاوت ایجاد می کنند. استادان ، محققان و متخصصان حوزه از این طریق با یکدیگر یاد می گیرند تا مطالب آموزشی فعلی و چالش برانگیز را به دانشجویان ارائه دهند. با اخذ دیپلم Rotterdam University of Applied Sciences ، هر دانشجویی برای دنیای فردا آماده است.

چشم انداز آموزش و پرورش

Rotterdam University of Applied Sciences مخفف آموزش فراگیر و با کیفیت است. ما آموزش و پرورش خود را سازماندهی می کنیم تا از نظر متنوع غنی باشند. دانشجویان ، اساتید ، محققان و متخصصانی که در یک محیط کار مطالعه با هم کار می کنند.

در دیدگاه آموزش Rotterdam University of Applied Sciences ، خصوصیات و اصول اساسی آموزش خود را مشخص می کنیم. محتوای و کاربرد آن چشم انداز در دست تیم های مدرس است. آنها آموزش هایی را که متناسب با دانش آموزان خود ، حرفه هایی که برای آنها تحصیل می کنند ، و هویت برنامه تحصیلی خاص خود ، متناسب با دانش آموزان خود درک و سازماندهی می کنند.

چشم انداز تحقیقات کاربردی

همکاری بین مراکز تحقیقاتی و برنامه های مطالعاتی ارتباط بین آموزش و تحقیقات کاربردی را شکل می دهد.

آنها همراه با تمرین حرفه ای ، در حال ایجاد یک دید مشترک در مورد آینده در این زمینه هستند. دیدگاهی که به چالش های پیش روی حوزه حرفه ای می پردازد. چالش هایی که متخصصان فعلی و آینده را تحت تأثیر قرار می دهد. این چشم انداز جهت توسعه آموزش و برنامه نویسی تحقیق را فراهم می کند.

انیمیشن زیر طرح های اصلی چشم انداز و سیاست مدرسه را با توجه به تحقیقات کاربردی ترسیم می کند.

Rotterdam University of Applied Sciences

تصور گذشته ، حال و آینده

چشم پرنده از تاریخ ما

Rotterdam University of Applied Sciences در تاریخ 1 ژانویه 1988 با ادغام نوزده هیئت مؤسسات آموزشی در روتردام ، دلفت و دوردرخت تاسیس شد.

برنامه کار

WORKplan ارزش ها و توافق های مشترک ما را توصیف می کند: ارائه آموزش با کیفیت بالا ، فراگیر که پیوندی محکم به عمل و تحقیقات کاربردی دارد. نحوه شکل گیری آموزش بر عهده تیم های برنامه مطالعاتی است. تیم ها برای خودشان جهت ، اجرای و سازماندهی آموزش را تصمیم می گیرند.

چرا در هلند تحصیل می کنید؟

هلند که با نام هلند نیز شناخته می شود ، کشوری است که خدمات جهانی ارائه می دهد و نسبت به بقیه جهان نگرش صراحت دارد. این در حالی است که از نظر اجتماعی و فرهنگی باز است و می تواند به تجارت بپردازد. این امر باعث می شود هلند برای پذیرش افرادی که به دنبال تحصیل در خارج از کشور هستند دانش خود را غنی سازد.

 • شما دریافت می کنید آموزش با کیفیت بالا با قیمت رقابتی.
 • می توانید هر دو برنامه لیسانس و کارشناسی ارشد را که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود مطالعه کنید.
 • هلند در تجارت بین المللی عالی است.
 • توجه شخصی و پشتیبانی از یادگیری.
 • این یک محیط امن برای دانشجویان بین المللی است.
 • ما با دسترسی آسان به کشورهای اطراف در قلب اروپا واقع شده ایم.
 • هلند از یک جامعه چند فرهنگی برخوردار است.
 • کیفیت بالای زندگی
 • هلند سرمایه گذاری زیادی در نوآوری و صنایع خلاق دارد.
 • هلندی ها تلاش می کنند در بسیاری از مناطق پیشگام باشند.

---

ما را ملاقات کن

آمار

RUAS در اعداد

این مدرسه 36000 دانش آموز و بیش از 3500 کارمند دارد. پانزده مکان مدرسه همگی در نزدیکی خط متروی روتردام از شرق به غرب واقع شده اند که به عنوان محور دانش شهر نیز شناخته می شود.

  مکان ها

  • Rotterdam

   Kralingse Zoom 91 3063 ND, , Rotterdam

   سوالات