Keystone logo
University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

University of Rome Tor Vergata Faculty of Economics

مقدمه

برای تضمین کیفیت بالا از برنامه های مدرک ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد و استاندارد بین المللی دنبال در پژوهش، آن را به یک شماره مجموعه ای از ثبت نام جدید در هر سال. در حال حاضر حدود 4.000 دانش آموز ثبت نام. فعالیت آموزش و پژوهش از دانشکده اقتصاد ساختار برای تحریک مشارکت فعال و مداوم از دانش آموزان، همچنین از طریق رابطه مستقیم و شخصی با سخنرانی دانشگاه هستند. تحقیق، همراه با مبادلات فرهنگی و علمی، توسط چهار گروه ها و یک مرکز وابسته به ادارات داخلی هماهنگ شده است.

میزبان دانشگاه چند امکانات مانند یک کتابخانه دانشکده، یک آزمایشگاه زبان، دفتر مطبوعاتی، یک مرکز اطلاعات دانش آموزان، یک دفتر Socrate-اراسموس، یک سرویس پردازش داده ها، چند میله ساندویچ و رو میزی. علاوه بر این، یک میز کمک اشتغال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی - میز Imprese- راه اندازی شده است برای کمک به فارغ التحصیل و دانشجویان کارشناسی ارشد کارآموزی و اشتغال پیدا

اطلاعات کاربردی

شهرهای ایتالیایی هنوز هم پر از بسیاری از مغازه های کوچک تخصصی اگر چه تعداد فزاینده ای از سوپر مارکت ها و مراکز خرید ظاهر می شود در داخل و اطراف شهرها وجود دارد.

اگر شما به خرید مواد غذایی، پیدا کردن که روز است روز بازار در شهر شما و لذت بردن از یک تجربه واقعی ایتالیایی از خرید میوه خود را و سبزیجات تازه، گوشت، پنیر، مواد غذایی و همچنین طیف گسترده ای از محصولات خانگی با قیمت مناسب.

شما بدون شک لذت بردن از خرید مواد غذایی ایتالیایی اما اگر شما گاهی اوقات مواد غذایی از خانه طلب، سوپر مارکت های بزرگ در حال حاضر حمل طیف وسیعی از غذاهای ایتالیایی غیر و برخی از مغازه های تخصصی در شهرستانها وجود دارد. اگر شما برای خرید لباس، لوازم جانبی و یا مقالات دیگر، شهرهای بزرگ خواهد، فروشگاه های گروه دارند اما بسیاری از ایتالیایی هنوز هم ترجیح به خرید در فروشگاه تخصصی کوچک و بوتیک که در آن آنها توجه بیشتر و خدمات شخصی تر دریافت خواهید کرد.

با توجه به محل اقامت، غذا، شماره تلفن، مسافرت های محلی و تفریح ​​هزینه ها، دانش آموزان باید یک بودجه ماهانه از 700-900 یورو در نظر بگیریم، بسته به محل.

مکان ها

  • Rome

    University of Tor Vergata | Via Orazio Raimondo,18, 00173, Rome

سوالات