Keystone logo
© Rome City Institute
Rome City Institute

Rome City Institute

Rome City Institute

مقدمه

Rome City Institute یک مدرسه بین المللی است که در مرکز شهر رم، ایتالیا واقع شده است. ما طیف گسترده‌ای از برنامه‌های آموزشی معتبر را ارائه می‌کنیم - دوره‌های دبیرستان، دوره‌های آموزشی، دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد. همه برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و امکان شرکت در کلاس های ایتالیایی برای کسانی که می خواهند این زبان را یاد بگیرند. با نرخ فارغ التحصیلی 87 درصد و تقریباً 90 درصد از فارغ التحصیلان برای یافتن شغل در صنعت مورد نظر، Rome City Institute انتخاب مناسبی برای آینده شغلی شما است.

روش تدریس ما یکپارچه است: سخنرانی ها با فعالیت های تعاملی مانند مکالمات استراتژیک، مناظره ها و بحث ها در مورد موضوعات در حال ظهور در حوزه عمومی همراه است. همه اساتید دارای مشاغل معتبر علمی و حرفه ای در زمینه های مختلف تخصص خود هستند. بسیاری از آنها تجربه گسترده ای در سطوح ملی و بین المللی دارند و اغلب به شبکه های استراتژیک مهم تعلق دارند. با دانشجویانی که از بیش از 50 کشور می آیند، هدف ما ارائه یک محیط واقعا بین المللی و متنوع است که در آن موفقیت دانش آموزان هسته اصلی ماموریت Rome City Institute است.

پردیس ما در قلب رم واقع شده است و موقعیت مکانی ما را برای آن دسته از دانشجویانی که می خواهند محیطی بین المللی و همچنین فرهنگ غنی ایتالیایی و زیبایی کشورمان را تجربه کنند بسیار جذاب می کند. Rome City Institute همچنین تنها موسسه ایتالیایی است که یک برنامه ورزشی رقابتی با 11 ورزش در دسترس و فرصت هایی برای عضویت در آکادمی حرفه ای ما ارائه می دهد.

دانش‌آموزان ورزشکار به مدت 9 ماه تمرین می‌کنند و بازی‌های رسمی را تجربه می‌کنند و مسابقات دانشگاهی و باشگاهی را تجربه می‌کنند. ماموریت ما فراهم کردن ابزارهای لازم برای موفقیت در زمینه تحصیلی و ورزشی در حالی که یک بار در زندگی در رم زندگی می‌کند، به دانش‌آموزان و دانشجویان ورزشکارمان است.

چرا Rome City Institute ؟

Rome City Institute تنها مؤسسه ایتالیایی است که به دانشجویان ورزشکار بین المللی اجازه می دهد آموزش با کیفیت بالا را با فرصتی برای انجام ورزش در سطح بالا ترکیب کنند.

ما شهر رم هستیم

Rome City Institute تنها موسسه ای در ایتالیا است که تحصیلات بین المللی را با فرصت انجام ورزش های رقابتی در ایتالیا ترکیب می کند.

ماموریت ما این است که ابزارهای لازم را برای موفقیت در هر دو دنیای آکادمیک و ورزشی در اختیار دانشجویان ورزشکار خود قرار دهیم. همه در حالی که یک تجربه یک بار در زندگی را در رم تجربه می کنید.

تاریخچه ما، متولد شده برای رهبری بازی.

Rome City Institute داستان موفقیتی است که با سخت کوشی و حرفه ای به دست آمده است. ایده بلندپروازانه ای که تبدیل به حس غرور ایتالیایی در سطح بین المللی شد. ترکیب آموزش بین المللی با ورزش در سطح عالی بین المللی، برای آماده شدن برای نقش آتی در دنیای ورزش حرفه ای.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  78%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  30 به 1

پذیرش ها

فرآیند پذیرش ما ساده است و شامل سه مرحله ساده است: فرآیند درخواست، ارزیابی پروفایل و مدارک پذیرش. دفتر پذیرش ما در تمام مدت به شما کمک خواهد کرد و در هر مرحله راهنمایی خواهید شد.

الزامات و مهلت‌ها

Rome City Institute با اولویت دادن به متقاضیان اولیه، فرآیند پذیرش دوره ای را اجرا می کند. به منظور رعایت مهلت‌های ویزای دانشجویی، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا/EEA تشویق می‌شوند که درخواست‌های خود را حداقل سه ماه قبل از شروع ترم تکمیل کنند.

الزامات برنامه لیسانس

 • دیپلم دبیرستان؛
 • حداقل معدل 2.5
 • (اگر کمی پایین تر باشد، اسناد اضافی مورد نیاز خواهد بود).
 • تسلط به زبان انگلیسی (غیر انگلیسی زبان) تافل iBT 79، آیلتس 6.5، Duolingo 105

الزامات برنامه تحصیلات تکمیلی

 • مدرک لیسانس یا حداقل 96 ساعت اعتبار کالج.
 • حداقل معدل 2.5 (اگر کمی کمتر باشد، اسناد اضافی مورد نیاز خواهد بود).
 • حداقل 3 سال تجربه به عنوان بازیکن، مربی یا در پست های مرتبط با ورزش؛ تسلط به زبان انگلیسی (غیر انگلیسی زبان)
 • TOEFL iBT 79، IELTS 6.5، Duolingo 105.

الزامات ویزا

دانشجویان اتحادیه اروپا (EU) یا کشورهای EFTA (ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس) می توانند با پاسپورت معتبر یا کارت شناسایی اتحادیه اروپا وارد ایتالیا شوند و می توانند در طول مدت تحصیل خود بدون ویزا در ایتالیا بمانند.

اگر دانشجوی غیر اتحادیه اروپا هستید، قبل از ورود به ایتالیا باید ویزای دانشجویی نوع D (ویزای اقامت طولانی مدت اعتبار بیش از 90 روز) را دریافت کنید. ویزای دانشجویی در ایتالیا توسط سفارتخانه ها یا دفاتر کنسولگری ایتالیا در کشور مبدا شما صادر می شود. هنگامی که به طور رسمی به Rome City Institute متعهد شدید، بخش حقوقی ما در تمام مراحل به شما کمک می کند تا ویزا دریافت کنید.

بورسیه و بودجه

ما برای استعداد شما ارزش قائلیم آیا شما واجد شرایط دریافت بورسیه هستید؟

ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت آموزشی به دانشجویان خود هستیم و شهریه و شهریه ما نشان دهنده این تعهد به تعالی علمی است. شهریه و هزینه های ما نه تنها هزینه آموزش کلاس را پوشش می دهد، بلکه خدمات پشتیبانی را نیز پوشش می دهد که تجربه کلی علمی و ورزشی را افزایش می دهد.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Rome

  Via del Casale di San Pio V, 44, 00165, Rome

سوالات