Keystone logo
Roma Tre University

Roma Tre University

Roma Tre University

مقدمه

Roma Tre University یک دانشگاه جوان برای جوانان است. این دانشگاه که در سال 1992 تأسیس شد، هم از نظر دانشجویان و هم از نظر دوره های ارائه شده به سرعت رشد کرده است.

این رتبه بندی عالی در میان برجسته ترین رتبه های علمی، به ویژه در دانشگاه های جوان تر به دست آورده است.

Roma Tre University در 13 دپارتمان ارائه شده در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس، دوره های تحصیلات تکمیلی و پیشرفته، دکترا و مدارس تخصصی سازماندهی شده است.

دانشگاهی پویا، مدرن و بین‌المللی که بلافاصله به‌عنوان اهرم حیاتی توسعه شهری پایتخت شناخته شده است و اکنون عمیقاً در درون آن ریشه دوانده است و با روند مستمر بازسازی و استفاده مجدد، به تغییر هویت شهر کمک می‌کند. ساختمان های صنعتی، تبدیل آنها به کارخانه های دانش و تحقیق.

Roma Tre از جمله ارزش‌های پایه‌گذاری خود، ترویج و سازماندهی تحقیقات بین‌المللی با کیفیت بالا، تعالی در آموزش عالی، و همچنین در توسعه و انتشار دانش، حفاظت از محیط زیست، همبستگی بین‌المللی، اصول برابری جنسیتی و ارزیابی است. و به رسمیت شناختن شایستگی

تدریس و تحقیق در تمام زمینه های رشته ای، پیوسته در تعامل و هدف قرار دادن دنیایی جهانی است و در نتیجه ارتقاء و غنی سازی دانش را ارتقا می دهد. آنها اقدام خود را با مأموریت سوم ترکیب می کنند که هم به عنوان انتقال فناوری و هم به عنوان پیش بینی فعالیت های آموزش عالی در قلمرو در نظر گرفته می شود.

بعد بین المللی به عنوان یک جنبه استراتژیک دانشگاه در نظر گرفته می شود که از جمله به اصول الهام بخش Magna Charta Universitatum پایبند است و خود را با اصول و ابزارهای منطقه تحقیقات و آموزش عالی اروپا شناسایی می کند.

مکان ها

  • Rome

    Via Ostiense, 159, 00154, Rome

    سوالات