Keystone logo
Rogers State University

Rogers State University

Rogers State University

مقدمه

Rogers State University انتخابی شمال شرقی اوکلاهما و فراتر از آن خواهد بود در حالی که به عنوان الگویی برای برتری در برنامه های دانشگاهی داخلی و آنلاین در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد شناخته می شود.

Rogers State University از زمان تبدیل شدن به یک دانشگاه چهار ساله در سال 2000 شهرت خود را برای تحصیلات کارشناسی با کیفیت ارتقا داده است و این امر توسط رتبه بندی اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی خود به عنوان یکی از 50 کالج برتر منطقه ای عمومی در غرب مشهود است RSU در حالی که به دنبال تبدیل شدن به یک رهبر منطقه ای در آموزش کیفیت از راه دور مورد تایید است ، بر تعالی در آموزش و یادگیری متمرکز است.

RSU به عنوان یک دانشگاه منطقه ای انتخابی ، ضمن ارائه برنامه های اساسی و مرتبط با درجه که متناسب با نیازهای نیروی کار منطقه است ، فرهنگ دانشگاهی پر جنب و جویی را پرورش می دهد. از طریق ارائه برنامه های درسی و برنامه درسی مشترک ، RSU تنوع فرهنگی و آگاهی جهانی را ترویج می کند و از آن استقبال می کند.

ماموریت ما در Rogers State University این است که دانش آموزان مهارت ها و دانش لازم برای دستیابی به اهداف حرفه ای و شخصی را در جوامع محلی و جهانی پویا توسعه دهند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Claremore

    West Will Rogers Boulevard,1701, 74017, Claremore

    سوالات