Keystone logo
Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

مقدمه

Rocky Mountain College یک موسسه هنری لیبرال خصوصی کوچک است که بر موفقیت تحصیلی و رشد شخصی تمرکز دارد. Rocky Mountain College قدیمی‌ترین کالج در مونتانا است که در سال 1878 تأسیس شد. تاریخچه آن نشان‌دهنده تعهد به تعالی و گشودگی به همه دیدگاه‌ها است. کالج با پیوستن به سنت هنرهای لیبرال و میراث آموزش عملی برای مشاغل خاص قدرت می یابد.

پردیس Rocky Mountain College تقریباً 60 هکتار پارک مانند در یک بخش مسکونی از Billings را اشغال می کند. درختان همیشه سبز، درختچه ها و گیاهان چند ساله پردیس را به ویژه برای حدود 1000 دانشجوی ثبت نام شده ما استقبال می کند. Billings همه مزایای زندگی در شهرهای بزرگ را با مهمان نوازی در شهر کوچک مونتانا ارائه می دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

سوالات