Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

مقدمه

با رتبه بالا توسط اکثر سازمان‌های رتبه‌بندی و با بیش از ۸۰ برنامه تحصیلات تکمیلی در رشته‌های پردرآمد، پرتقاضا و بورسیه‌های تحصیلی، دستیاری‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی در دسترس، از شما دعوت می‌کنیم تا نگاه دقیق‌تری به RIT بیندازید.

فریب کلمه "تکنولوژی" را در نام ما نخورید. در RIT، دانشگاهی از هنرمندان و طراحان از یک سو و دانشمندان، مهندسان و رهبران کسب و کار از سوی دیگر را خواهید دید – برخورد مغز راست و چپ مغز.

RIT بر یادگیری کاربردی متمرکز است - یک رویکرد "دستی" که شامل کاربرد مستقیم مهارت‌ها، نظریه‌ها و مدل‌ها است.

ما بازده سرمایه گذاری (ROI) بالایی را از نظر شروع حقوق و درآمد مادام العمر و همچنین رضایت شغلی و رشد شخصی ارائه می دهیم.

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر شامل برنامه های آنلاین و توانایی کار و مطالعه است. بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی ما مشارکتی و بین رشته ای هستند و به شما این امکان را می دهند که از نقاط قوت چندین کالج ما بهره ببرید و از آنها بهره ببرید. Co-op (تحصیلات تعاونی) مشخصه RIT است و دانشجویان فارغ التحصیل این فرصت اختیاری را دارند که یک یا چند ترم را در یک موقعیت تمام وقت و با حقوق مرتبط با برنامه تحصیلی خود بگذرانند. در حالی که در تعاونی هستند شهریه دریافت نمی شود و بسیاری از دانش آموزان از درآمدهای تعاونی برای کمک به تامین مالی تحصیل خود استفاده می کنند.

دانشجویان بین المللی: RIT با یکی از بزرگترین لیست های برنامه های تحصیلات تکمیلی دارای گواهی OPT در هر دانشگاه ایالات متحده، همراه با شهرت قوی ما در بین کارفرمایان ایالات متحده، یکی از موفق ترین ها در قرار دادن دانشجویان در OPT است.

ما برنامه های تحصیلات تکمیلی را در زمینه های زیر ارائه می دهیم:

 • هنر، طراحی و معماری
 • کسب و کار و مدیریت
 • ارتباطات و رسانه های دیجیتال
 • محاسبات و علوم اطلاعات
 • مهندسی و فناوری مهندسی
 • مطالعات محیطی و پایداری
 • طراحی و توسعه بازی
 • حرفه های بهداشتی و علوم پزشکی
 • علوم انسانی، اجتماعی و آموزش و پرورش
 • عکاسی، فیلم و انیمیشن
 • علوم و ریاضیات
 • مطالعه اعلام نشده و فردی

مزایای بیشتر RIT عبارتند از:

 • آماده‌سازی شغلی بی‌نظیر و فرصت‌های کاری از جمله یک برنامه آموزش تعاونی مشهور جهانی که به شما امکان می‌دهد تجربیات ارزشمندی را از کارفرمایان بالقوه کسب کنید و با آنها آشنا شوید و در عین حال که شهریه را پرداخت نمی‌کنید، درآمد کسب کنید. دانشجویان بین المللی - RIT بیش از 50 برنامه تحصیلات تکمیلی تعیین شده توسط STEM را برای انتخاب ارائه می دهد که همه آنها واجد شرایط گسترش OPT هستند.
 • بازده عالی سرمایه - 94.3٪ از آخرین کلاس فارغ التحصیل ما شاغل هستند و میانگین حقوق اولیه برای آن کلاس 93,800 دلار بوده است.
 • شهرت و رتبه بندی قوی - رتبه 105 در میان دانشگاه های "ملی" ایالات متحده، یازدهمین در میان برنامه های همکاری یا کارآموزی مدارس برتر و 48 در میان مدارس "بهترین ارزش" در آخرین رتبه بندی US News . یک مجله پول 50 برتر برای ارزش افزوده. Morning Consult RIT را در یک سوم برتر دانشگاه‌های معتبر ایالات متحده قرار می‌دهد.
 • فرصت برابر برای کمک های مالی سخاوتمندانه - سال گذشته ما 40 میلیون دلار کمک به 2800 دانشجوی فارغ التحصیل آمریکایی و بین المللی اهدا کردیم.
 • فرصت های تحقیقاتی افزایش دهنده شغل با بودجه و منابع فراوان.
 • پردیس امن در یک مکان ایده آل درست خارج از یک شهر پر رونق، در دسترس اما نه خیلی بزرگ - جامعه ای که در آن تنوع نژادی و فکری مورد قدردانی و تجلیل قرار می گیرد.
 • انعطاف پذیری برای کار و تحصیل و 8000 شغل دانشجویی در دانشگاه هر سال در دسترس است.
 • اساتیدی که دوست دارند به شما آموزش دهند و راهنمایی کنند و کلاس های کوچکی که آموزش شخصی را تسهیل می کنند.
 • امکانات پیشرفته در محوطه دانشگاهی که برای نوآوری و پایداری شناخته شده است.
 • جمعیت دانشجویی متنوع - 2600 دانشجوی بین المللی از 100 کشور با منابع و پشتیبانی مناسب.
 • 140000 فارغ التحصیل با ارتباط خوب برای کمک به شما در ایجاد شبکه.

دانشجویان بین المللی: RIT با یکی از بزرگترین لیست های برنامه های تحصیلات تکمیلی دارای گواهی OPT در هر دانشگاه ایالات متحده، همراه با شهرت قوی ما در بین کارفرمایان ایالات متحده، یکی از موفق ترین ها در قرار دادن دانشجویان در OPT است.

بیایید با ما رشد کنید {{ترجیح}}!

youtube.gif

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  20%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  13 به 1

ویژگی های پردیس

RIT دارای امکانات مجهز و پیشرفته ای است که به ندرت در پردیس های دیگر قابل مقایسه هستند. ما ابزار، فناوری و فضاهای تخصصی را داریم که یادگیری شما را تقویت و پشتیبانی می کند. در محیطی غنی از جدیدترین تجهیزات، نرم افزارها، استودیوها، آزمایشگاه ها و امکانات رفاهی کاوش و تعالی پیدا کنید. این مکان ایده آلی برای ساخت، نوآوری و کشف است. پرینستون ریویو به طور مداوم RIT را در میان پردیس های مرتبط در کشور رتبه بندی می کند. فرقی نمی‌کند در کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها، سالن‌های اقامت یا مکان‌های عمومی در محوطه دانشگاه باشید، ما دسترسی محاسباتی رایگان، مستقیم و پرسرعتی را ارائه می‌کنیم که به سختی می‌توان آن را شکست داد.

RIT بسیار بیشتر از امکانات دانشگاهی با کیفیت بالا است. فضاهای دلپذیر زیادی را در محوطه دانشگاه ارائه می دهد. تقریباً به هر کجا که نگاه کنید، مکان های پر جنب و جوشی برای فعالیت های اجتماعی و فکری خواهید یافت. زیبایی فیزیکی پردیس از تداخل محیط‌های طبیعی و پارک مانند با ساختمان‌های مدرن، ویژگی‌های معماری و آثار هنری به‌طور برجسته ناشی می‌شود. فضاهای راحت در سرتاسر محوطه دانشگاه مکان هایی را برای استراحت یا کار روی پروژه ها و تکالیف تیمی ارائه می دهد.

علاوه بر این، جامعه ما متشکل از بیش از 18000 دانشجو، اساتید و کارمندان متعهد به پیشبرد پایداری در همه زمینه‌ها - در برنامه‌های دانشگاهی و ابتکارات تحقیقاتی، در عملیات‌های دانشگاهی و شیوه‌های مصرف، و در تلاش برای ارتقای پایداری اجتماعی در خانواده RIT با دوستدار محیط زیست و با مشارکت و یادگیری بیشتر در مورد شیوه های پایدار، اکنون می توانیم اقداماتی را انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که محوطه دانشگاه، منطقه روچستر و دنیای بزرگتری که در آن زندگی می کنیم پاک تر، سالم تر و قابل زندگی تر خواهد بود. فردا نسبت به امروز

  پذیرش ها

  برای واجد شرایط بودن برای درخواست برای هر برنامه فارغ التحصیلی RIT باید مدرک لیسانس (یا معادل آن) از یک دانشگاه یا کالج معتبر داشته باشید (یا در انتظار دریافت آن باشید). سابقه کار الزامی نیست.

  استفاده از RIT سریع و آسان است. درخواست آنلاین ما معمولاً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود و می توانید شروع کنید و درخواست آنلاین خود را با یا بدون هزینه درخواست و مدارک پشتیبانی مورد نیاز ارسال کنید. درخواست برای همه برنامه های تحصیلات تکمیلی نیاز به ارائه یک درخواست آنلاین و مدارک پشتیبان زیر دارد: هزینه درخواست 65 دلار، بیانیه شخصی، رزومه، و رونوشت های کارشناسی.

  اکثر برنامه ها به توصیه نامه نیاز دارند. الزامات اضافی بسته به برنامه متفاوت است و ممکن است شامل یک نمونه نوشتاری، نمونه کارها یا یک آزمون ورودی (GRE یا GMAT) باشد.

  هنگامی که درخواست می دهید، با ایجاد یک حساب پورتال رایگان شروع می کنید. از پورتال پذیرش شخصی خود می توانید درخواست خود را شروع و مدیریت کنید. این پورتال یک چک لیست برای کمک به تعیین هرگونه مواد اضافی که برای تکمیل درخواست خود نیاز دارید ارائه می دهد. درخواست شما پس از ارسال همه موارد مورد نیاز برای بررسی به کمیته پذیرش ارسال می شود.

  الزامات ویزا

  تیم ما اینجاست تا به شما در درک مراحل بعدی درخواست ویزای دانشجویی کمک کند. برای درخواست ویزای دانشجویی، مقررات دولت ایالات متحده دانشجویان بین المللی را ملزم می کند که نشان دهند که منابع مالی کافی برای پرداخت هزینه های شهریه، هزینه ها، لوازم و هزینه های زندگی برای حداقل 9 ماه تحصیل تمام وقت دارند.

  دانشجویان بین المللی که نیاز به درخواست ویزای دانشجویی دارند، باید یک صورت حساب بانکی اصلی را به RIT ارسال کنند که مبلغ موجود برای تحصیلشان را نشان دهد.

  بورسیه و بودجه

  RIT هر ساله بیش از 40 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی و دستیاری به دانشجویان فارغ التحصیل اعطا می کند. جوایز بورسیه از 10٪ تا 40٪ شهریه متغیر است. جوایز بر اساس برتری علمی متقاضی است. هنگام اعطای بورس تحصیلی موارد زیادی در نظر گرفته می شود - نمرات کارشناسی، نمرات آزمون های تعیین رتبه فارغ التحصیل، و تحقیق و تجربه کاری شما همگی در این امر موثر هستند.

  دستیاری تحصیلات تکمیلی به دانشجویان فارغ التحصیل تمام وقت ارائه می شود تا به عنوان دستیار آموزشی، پژوهشی یا اداری خدمت کنند. دستیاران فارغ التحصیل در ازای کار انجام شده دستمزد دریافت می کنند (که توسط بخش تعیین کننده تعیین می شود). بسیاری از دستیاران فارغ التحصیل علاوه بر دریافت دستمزد برای وظایف دستیاری، بخشودگی شهریه (یعنی حمایت شهریه) را نیز دریافت می کنند.

  دانشجویان فارغ التحصیل می توانند هم بورسیه تحصیلی و هم کمک هزینه تحصیلی دریافت کنند. این فرصت های مالی برای متقاضیان آمریکایی و بین المللی یکسان است.

  همکاری اختیاری: آموزش تعاونی، تکالیف کاری با حقوق با شرکت ها و سازمان ها در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور است. Co-op به دانشجویان این امکان را می دهد که قبل از فارغ التحصیلی یک یا چند ترم را در یک موقعیت تمام وقت و با حقوق مربوط به برنامه دانشگاهی خود بگذرانند. بسیاری از دانش آموزان از درآمدهای تعاونی برای کمک به تأمین مالی تحصیل خود استفاده می کنند. دانش آموزان در هنگام حضور در تعاونی شهریه و شهریه پرداخت نمی کنند.

  مطالعه کار: دانشجویان فارغ التحصیل که تمام وقت تحصیل می کنند می توانند برای کار پاره وقت در محوطه دانشگاه درخواست دهند. RIT هر سال بیش از 7000 شغل در دسترس دارد و دانشجویان معمولاً 10 تا 20 ساعت در هفته کار می کنند. دانشجویان بین المللی که با ویزای F-1 یا J-1 تحصیل می کنند ممکن است تا 20 ساعت در هفته در محوطه دانشگاه و 40 ساعت در طول دوره های استراحت کار کنند.

  مهلت درخواست متحرک

  اکثر برنامه‌های ما بررسی برنامه‌های "غلتشی" را ارائه می‌کنند - مهلت خاصی برای برنامه‌ها وجود ندارد. درخواست ها در طول سال پذیرفته و بررسی خواهند شد.

  رتبه بندی

  اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده

  • رتبه 105 در رده "دانشگاه های ملی" (2023)
  • کسب رتبه یازدهم در میان برنامه های تعاونی یا کارآموزی مدارس برتر (2023)
  • رتبه 48 در میان "مدارس با ارزش" (2023)
  • چهل و یکمین "نوآورترین مدرسه"

  نقد و بررسی پرینستون

  • فهرست شده در نسخه 2022 بهترین کالج های با ارزش: 200 مدرسه با بازگشت سرمایه استثنایی برای سرمایه گذاری شهریه شما
  • فهرست شده در "بهترین 388 کالج" در سال 2022

  مجله پول - یکی از بهترین کالج های آن (2023)

  Morning Consult - سی و هفتمین دانشگاه مورد اعتماد (2022)

  آموزش عالی تایمز

  • رتبه 155 در بین کالج های ایالات متحده در رتبه بندی The Wall Street Journal/Times Higher Education ، RIT در بین 25 درصد برتر کالج ها و دانشگاه های کشور قرار دارد.

  برنامه تبادل دانشجو و بازدیدکنندگان

  RIT در بین مدارس برتر ایالات متحده برای مشارکت دانشجویان بین المللی در زمینه اشتغال پس از فارغ التحصیلی در هر دو زمینه STEM و غیر STEM قرار گرفته است.

  برنامه Visitor and Exchange Visitor RIT را به عنوان یکی از 100 مدرسه برتر در دو فهرست مربوط به آموزش های عملی اختیاری قبل و بعد از فارغ التحصیلی معرفی کرد.

  توصیفات دانشجویی

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Rochester

   Rochester Institute of Technology Office of Graduate Enrollment Bausch & Lomb Center 58 Lomb Memorial Drive

   سوالات