Keystone logo
Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University

مقدمه

Russian International Olympic University

Russian International Olympic University ( RIOU ) برنامه ها به آموزش کسب و کار ورزشی اختصاص داده شده است. این دانشگاه آموزش هایی را در زمینه های اصلی مدیریت ورزشی ارائه می دهد که دانشجویان را برای ایجاد تأثیر مثبت و ماندگار بر صنعت ورزش بین المللی و حفظ موقعیت های معتبر در سازمان های ورزشی آماده می کند. برنامه شاخص "Master of Sport Administration" RIOU یکی از 40 دوره برتر مدیریت ورزشی برای تحصیلات تکمیلی در جهان و 10 دوره برتر در اروپا را در رتبه‌بندی دوره‌های تحصیلات تکمیلی ورزشی SportBusiness (گزارش 2021) رتبه‌بندی کرد.

بیشتر درباره ما

سازمان غیرانتفاعی خودمختار " Russian International Olympic University " ( RIOU ) در 21 اکتبر 2009 تحت یادداشت تفاهم بین کمیته بین المللی المپیک، کمیته سازماندهی سوچی 2014 و کمیته المپیک روسیه تاسیس شد. بنیانگذاران این دانشگاه وزارت ورزش فدراسیون روسیه، کمیته المپیک روسیه و شرکت سرمایه گذاری خصوصی Interros هستند.

امروز RIOU یک مرکز بین‌المللی برای آموزش و بستری برای گفت‌وگوی چندجانبه بین محققان و متخصصان در حوزه ورزش است. برنامه‌های آموزشی آزموده‌شده RIOU از نظر تمرکز و طول متفاوت است، اما همه آن‌ها با نیازهای صنعت ورزش در حال رشد مطابقت دارند و از تخصص اساتید برجسته مدیریت ورزشی از کشورهای مختلف استفاده می‌کنند. پردیس پیشرفته این دانشگاه در سوچی واقع شده است.

RIOUبرنامه شاخص "کارشناس ارشد مدیریت ورزش" یک ساله است. از زمان اولین پذیرش دوره در سال 2013، آموزش به نمایندگان 76 کشور مختلف ارائه شده است. فارغ التحصیلان MSA در زمینه تخصصی خود شغل پیدا می کنند و مشاغل موفقی در سازمان های صنعت ورزش و جنبش المپیک ایجاد می کنند.

به عنوان متولی آرشیو بازی‌های 2014، RIOU مسئول حفظ میراث اطلاعاتی بازی‌های زمستانی سوچی 2014 و ایجاد شرایط مناسب برای تحقیق در زمینه ورزش و جنبش المپیک است. RIOU به طور منظم میزبان کنفرانس‌های بین‌المللی تحقیق به تمرین است که دارای برنامه‌ای گسترده از کارشناسان مدیریت ورزشی تحسین‌شده است. شاخه انتشارات دانشگاه از فعالیت های علمی و پژوهشی پشتیبانی می کند.

بورسیه و بودجه

رتبه بندی

RIOUبرنامه شاخص "Master of Administration Sport" یکی از 40 دوره برتر مدیریت ورزشی برای تحصیلات تکمیلی در جهان و 10 دوره برتر در اروپا در رتبه بندی دوره های تحصیلات تکمیلی ورزشی SportBusiness تاثیرگذار (گزارش 2021) قرار گرفت.

مکان ها

  • Sochi

    11 Ordzhonikidze Street, Sochi, Russia

سوالات