Keystone logo
Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

Rice University School of Humanities

مقدمه

ما به عنوان یک مدرسه با تخصص واقعی جهانی ، تعاملی که از زمان های بسیار قدیم به آینده می رسد و تحقیق علمی و تعهد به عدالت واقعی ، جایگاه متمایزی در رایس داریم.

علوم انسانی معمولاً به عنوان مجموعه ای از رشته های دانشگاهی شناخته می شود که در صدد بررسی و تفسیر تجربه انسانی - تجربه افراد و همچنین کل فرهنگ ها هستند. علوم انسانی در رایس به منظور درک عمیق تر جامعه معاصر ضمن تقویت تخیل آینده جدید ، درگیر کشف ، حفظ و ارتباطات گذشته و حال هستند. با این حال ، ما همچنین در فضاهای جدید فراتر از رشته های موجود در مراکز مشترک ، میان رشته ای ، برنامه ها و خردسالان زندگی می کنیم و رشد می کنیم ، که پایه و اساس یکپارچه تر و "علوم انسانی پیوندی" را که می خواهیم گسترش دهیم تشکیل می دهیم.

این جاه طلبی پیوندی با هدف حمایت از تحقیقات پیشرفته ، نوآوری و تبدیل کلاس های کارشناسی علوم انسانی و پیشبرد برنامه های دکترا به درجه اولویت ملی از طریق ابتکارات استخدام بین رشته ای ، انتصابات مشترک اساتید ، دوره های مشترک که رشته های متصل هستند ، و زیرساخت جدیدی از پشتیبانی برای تحقیق مشترک. این جاه طلبی پیوندی فراتر از کلاسهای درس ما به موسسات محلی و عموم مردم است که بنا به موقعیت رایس در هوستون و ارتباط آن با مرکز پزشکی تگزاس ، مجموعه Menil ، موزه هنرهای زیبا هوستون و سایر موسسات فرهنگی ، و همچنین هوستون است. چشم انداز وسیع جوامع قومی و مذهبی.

ما از شما دعوت می کنیم تا در بررسی برخی از بزرگترین س ofالات زمان ما - در مورد اینکه کسی در مرکز مطالعه پزشکی است - با ما همراه باشید. در مورد اخلاق و اخلاق در برابر فاجعه ؛ در مورد جایگاه قانون و سیاست در آینده دموکراسی ؛ در مورد هنرهای دیجیتال که هنر و مهندسی را به هم متصل می کند. در اصل عدالت واقعی ؛ و در شکل و پیامد یک زندگی خوب زندگی کرده است.

مکان ها

 • Houston

  South Main Street,6100, 77005, Houston

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات