Keystone logo
Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Rice University | Wiess School of Natural Sciences

مقدمه

مدرسه Wiess علوم طبیعی همواره نشان مرزهای جدید برای دانشگاه رایس است. تاریخ ریشه های آن به سال 1912، سال از تولد از موسسه برنج. در واقع، همه از چهار بخش موسس مؤسسه - زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و فیزیک - هنوز هم بخشی از مدرسه Wiess هستند. همنام Wiess مدرسه، هری کاروترز Wiess، امانت برنج، نیکوکار هیوستون، و تاجر است که به شدت از اهمیت علم به هر دو برنج و موفقیت هوستون آگاه بود.

امروز، این مدرسه Wiess هنوز پیشگام مرزهای آموزشی با ترکیب پژوهش را به کلاس های بیشتر و دانشجویان مقطع کارشناسی به آزمایشگاههای تحقیقاتی. در اکثر آزمایشگاه های برنج امروز، دانشجویان دوره کارشناسی می توان سمت کار در کنار با اعضای هیئت علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران فوق دکترا برای پیشبرد مرزهای آگاهی انسان در نجوم، بیوشیمی، زیست شناسی سلولی، شیمی، علوم زمین، محیط زیست، زیست شناسی تکاملی، ریاضیات پیدا شده است و فیزیک.

pexels-عکس-248152

مدرسه Wiess علوم طبیعی شامل شش بخش:

 • علوم زیستی
 • علم شیمی
 • علوم زمین
 • حرکت شناسی
 • ریاضیات
 • فیزیک و نجوم

دانشکده علوم طبیعی شرکت در چند موسسه میان رشته ای و مراکز از جمله موسسه علوم زیستی و مهندسی زیستی، ریچارد اسمالی موسسه علوم و فناوری نانو، موسسه کوانتومی برنج، مرکز کک WM برای میان رشته ای علوم زیستی آموزش، ساحل خلیج فارس کنسرسیومها و موسسه فضایی برنج . مشارکت تحقیقاتی شامل نهادهای محلی از جمله کالج پزشکی بیلور، مرکز سرطان دکتر اندرسون، ناسا، دانشگاه تگزاس مرکز علوم بهداشت، دانشگاه تگزاس شعبه پزشکی و دانشگاه هوستون، به علاوه پایه ها، موزه ها، صنایع، و دیگر دانشگاه ها و شرکت در سراسر جهان.

پژوهش نوبل Laurates رابرت کرل و ریچارد اسمالی منادی رشته جدید علوم و فن آوری است که زمینه های بسیاری در سراسر علوم و مهندسی با هم به ارمغان می آورد. علاوه بر ارائه پایه و اساس نانو پژوهش، مدرسه، به تازگی سه دانشمندان مشهور، همه اعضای آکادمی ملی علوم به خدمت گرفتند. آزمایشگاه های تحقیقاتی خود را در سرطان، فیزیک و شیمی در همکاری با متخصصان سرطان در مرکز پزشکی تگزاس کار خواهد کرد برای کاربرد مفاهیم جدید از فیزیک به تحقیق و درمان سرطان است. اعضای هیئت علمی ما جوایز معتبر مانند دریافت کرده اند: پاکارد فرصت های مطالعاتی، بکمن بنیاد فرصت های مطالعاتی، NSF حرفه ای جوایز برای دانشکده تاریخ و، فاینمن جوایز، جوایز نورمن Hackerman در شیمی، جایزه SPILHAUS اتلستن برای افزایش درک عمومی از علوم زمین و فضا، و عمومی رفاه مدال از آکادمی ملی علوم.

مدرسه ارائه می دهد فرصت های تحقیقاتی متعدد به دانشجویان خود، و بسیاری در مجلات بالای انتشار کار. یک نمونه کوچک از تحقیقات در حال انجام را نشان می دهد طیف گسترده ای از امکانات: گیاه عجیب و غریب و حملات حیوانات به اکوسیستم تگزاس، دینامیک تکاملی ژن و ژنوم در جمعیت و گونه، اثرات شیمی نمک در انجماد خاک مریخ اشباع، نوروژنز در بیماری آلزایمر، و لیزر ساختمان برای اتم خنک کننده به یک میلیونیم درجه بالاتر از صفر مطلق، به نام چند.

فضایی که علوم طبیعی از قابل ملاحظه ای در این دولت از هنر ارائه شده به برنامه های تحقیقاتی کارشناسی و کارشناسی ارشد متنوع است. این مدرسه همچنین برنامه یک استاد علوم حرفه ای در مناطق مختلف پشتیبانی می کند.

مکان ها

 • Houston

  Rice University Wiess School of Natural Sciences MS-102 P.O. Box 1892, 77005, Houston

 • Houston

  6100 Main St. E100 George R. Brown Hall, 77005-1827, Houston

  سوالات