Keystone logo
Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

مقدمه

آموزش نسل از کارشناسان را برای جهان پایدار

مدرسه ایسلند انرژی مهار تخصص به دست آمده از درک و استفاده از انرژی زمین گرمایی، برق آبی و انرژی باد که قدرت جامعه ایسلندی.

ماموریت این است که ارائه یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا. ارائه فرصت ها برای پژوهش، طراحی و مدیریت سیستم های انرژی پایدار برای ما در تلاش برای تولید کارشناسان در این زمینه برای جامعه جهانی است.

مدرسه ایسلند انرژی بخشی از و معتبر توسط دانشکده علوم و مهندسی دانشگاه ریکیاویک در ایسلند است.

در جهان رو به افزایش تقاضای انرژی، کاهش ذخایر سوخت های فسیلی و نیاز فوری برای رسیدگی به انتشار گاز CO2، یک مورد روشن برای آموزش دور اندیش و آموزش و پرورش وجود دارد.

همکاران

مدرسه ایسلند انرژی در همکاری نزدیک با رهبران در زمینه انرژی های تجدید پذیر، گرد هم آوردن سه سازمان مهم به عنوان شرکای اصلی این است:

ریکیاویک انرژی ایسلند GeoSurvey دانشگاه ریکیاویک

معتبر توسط دانشکده علوم و مهندسی در دانشگاه ریکیاویک ایسلند مدرسه انرژی بخشی از و معتبر توسط دانشکده علوم و مهندسی در دانشگاه ریکیاویک در ایسلند است.

دانشگاه ریکیاویک بر یادگیری عملی را در آماده کردن دانش آموزان برای چالش های آنها را پس از فارغ التحصیلی را تامین کند. این به این معنی کار با دیگر دانش آموزان تکمیل واقعی، تکالیف دنیای واقعی و پروژه ها، اغلب در همکاری با شرکت ها و موسسات. این یکی از راه های است که در آن دانش آموزان از اتصال گسترده RU به صنعت بهره مند است. کلاس ها کوچک برای تشویق متقابل بین دانش آموزان و معلمان نگهداری می شود.

تاریخچه مختصری در آوریل 2007، ریکیاویک انرژی دانشگاه Reykjavik و دانشگاه ایسلند توافق برای ایجاد برنامه های تحصیلات تکمیلی بین المللی مطالعات انرژی پایدار امضا شده، انرژی دانشکده تحصیلات تکمیلی ریکیاویک برای سیستم های پایدار نامیده می شود. کلاس افتتاحیه REYST مطالعات در ماه اوت سال 2008 آغاز شد و کلاس اول 2010 فوریه 1 آن فارغ التحصیل شد.

پذیرش مورد نیاز عمومی

همه متقاضیان ملزم به تکمیل کرده اند، و یا در سال آخر، مدرک لیسانس بود که برای برنامه های تحصیلات تکمیلی ما اعمال می شود. برای کسانی که در سال آخر مطالعه، تکمیل رضایت بخش از درجه خواهد بود شرایط برای ورود.

خاص برنامه

برنامه های مختلف ارائه شده توسط ISE دارند مجموعه کمی متفاوت از شرایط خاص است.

کارشناسی ارشد انرژی پایدار کارشناسی ارشد مهندسی انرژی پایدار مدرسه تابستانی

مورد نیاز زبان انگلیسی

متقاضیان باید اثبات مهارت خود را در زبان انگلیسی ارائه می.

حداقل تافل نمره آزمون از 550 مورد نیاز است (213 در آزمون های مبتنی بر کامپیوتر، 79 در آزمون مبتنی بر اینترنت) نمره IELTS حداقل 6.0 (هر دو عمومی و دانشگاهی قبول است).

زبان چشم پوشی نیاز

ما چشم پوشی نیاز گواهی زبان انگلیسی در شرایط زیر:

زبان اول متقاضی به زبان انگلیسی است اگر متقاضی نسبت به درجه آموزش عالی مورد مطالعه و زبان تدریس زبان انگلیسی (حداقل مورد نیاز 3 سال تمام وقت) بود. یک گواهی نامه از دانشگاه مورد نیاز خواهد بود برای تایید این.

مکان ها

  • Reykjavík

    Reykjavik University Menntavegi 1 , 101 , Reykjavík

سوالات