Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

مقدمه

Regent College London یک موسسه آموزش عالی برجسته است که در قلب پر جنب و جوش لندن، انگلستان واقع شده است. این دانشگاه که به دلیل برنامه های دانشگاهی متنوع خود مشهور است، طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته هایی مانند تجارت، محاسبات، بهداشت و مراقبت های اجتماعی ارائه می دهد. Regent College London با تعهد به تعالی آکادمیک و محیطی چندفرهنگی، تحصیلات در سطح جهانی را برای دانشجویان فراهم می کند که آنها را با دانش و مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت در زمینه های انتخابی خود مجهز می کند. فرصت ها و تجربیاتی را که Regent College London ارائه می دهد کاوش کنید و در یکی از پویاترین شهرهای جهان سفری را برای رشد آکادمیک و شخصی آغاز کنید.

ما یک جامعه متنوع، فعال در ترویج یادگیری و آموزش، با بیش از 20 سال موفقیت در آموزش عالی بریتانیا هستیم. ما از دانش‌آموزان با هر زمینه‌ای استقبال می‌کنیم و یک محیط حمایتی، فراگیر و فرهنگ مثبت را پرورش می‌دهیم.

درباره حوزه های موضوعی ما و دوره هایی که ارائه می دهیم بیشتر بیاموزید.

 • کسب و کار و شرکت
 • مهندسی و محاسبات
 • علوم سلامت و ورزش
 • قانون

مطالعه انعطاف پذیر متناسب با سبک زندگی شما

زندگی مدرن پرمشغله و پرمشغله است. ما معتقدیم که مطالعه منعطف و منطبق بر پایه آموزش معاصر است. به همین دلیل است که ما پیشنهاد می کنیم:

 • کلاس های روز، عصر و آخر هفته
 • چندین مکان مطالعه در سراسر لندن
 • جلسات توسعه دانش آموزی برای ارتقای پیشرفت شخصی و حرفه ای شما
 • فکر کردن به شخصیت؛ مجموعه ای از برنامه های آموزش تحول آفرین رایگان

اول قرار دادن تجربه دانشجویی

Regent یک تجربه دانشجویی منحصر به فرد را ارائه می دهد که از هر دانشگاه دیگری متمایز است. این با تدریس عالی، فرهنگ مثبت و حمایت بی نظیر دانش آموز مشخص می شود. دانشجویان ما موافق هستند و در آخرین نظرسنجی ملی دانشجویی (NSS) به ما امتیاز 93% برای رضایت کلی می دهند.

تاریخ و چشم انداز

Regent College London در سال 2010 به عنوان بخشی از گروه ریجنت، یک تجارت آموزشی، آموزشی و مدیریت سرمایه گذاری که توسط خانواده پانکاج تأسیس شد، تشکیل شد. ما یک تاریخ غنی و موفق در آموزش به اشتراک می گذاریم که با پردیس های فشرده، کلاس های کوچک و متمرکز و پشتیبانی بی نظیر مشخص می شود.

این کالج در ابتدا در ومبلی افتتاح شد و مدارک ملی عالی BTEC را ارائه کرد و مسیرهای جایگزینی برای پیشرفت تحصیلی را برای دانشجویان فراهم کرد. در سال 2013، برای نشان دادن تعهد خود به گسترش دسترسی و مشارکت، پذیرش را برای عموم باز کردیم. از آن زمان، ما طیف وسیعی از برنامه های تجاری HND را ارائه می دهیم که توسط پیرسون تایید شده اند. ما همچنین ارائه آموزش عالی خود را گسترش دادیم و با مجموعه ای از شرکای دانشگاهی برای ارائه مسیرهای سال پایه، مدارک پایه، مدارک لیسانس، مدارک تکمیلی، و مدرک کارشناسی ارشد همکاری کردیم.

به عنوان یک کالج، ما به اهداف زیادی دست یافته‌ایم، مانند یک نتیجه مثبت برای بررسی آموزش عالی QAA، نتایج عالی در نظرسنجی ملی دانشجویان، افتتاح پنج مکان پردیس در سراسر لندن، و البته کمک به دانشجویانمان برای رسیدن به اهداف و آرزوهای مادام‌العمر.

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که اولین دانشگاه انگلیسی واقعاً مجهز به فناوری در بریتانیا باشیم، با نام تجاری و محوطه دانشگاهی جهانی از سال 2025 تا 2030. هدف ما ارائه آموزش عالی و تجربه دانشجویی به فراگیران در سراسر جهان است.

پذیرش ها

شرایط ورود برای دانشجویان داخلی و اتحادیه اروپا

جامعه Regent پذیرای دانشجویان از سراسر جهان است. اگر دانشجوی داخلی هستید، می توانید شرایط ورود را در صفحات دوره ما پیدا کنید. برای دانشجویان اتحادیه اروپا، کشور خود را از لیست زیر بیابید تا در مورد شرایط خاص ورود به کشور خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، دولت بریتانیا در 23 ژوئن 2020 اعلام کرد که اتباع اتحادیه اروپا، سایر کشورهای منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس دیگر واجد شرایط دریافت وضعیت شهریه خانه و همچنین حمایت مالی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و پیشرفته از Student Finance انگلستان برای دوره ها نخواهند بود. از سال تحصیلی 2021/22 و بعد از آن.

این تغییر برای اتباع ایرلندی مقیم بریتانیا یا ایرلند اعمال نمی شود که حق تحصیل و دسترسی به مزایا و خدمات به صورت متقابل برای اتباع بریتانیا و ایرلند تحت ترتیبات منطقه سفر مشترک محفوظ می ماند. دانشجویان خارج از این معافیت، مسئول هزینه های دوره بین المللی خواهند بود.

الزامات ویزا

مسیر ویزای فارغ التحصیلی، ویزایی است که برای دانشجویان بین المللی در بریتانیا که می خواهند پس از اتمام موفقیت آمیز مدرک خود در مقطع کارشناسی یا بالاتر در یک ارائه دهنده آموزش عالی، کار کنند یا به دنبال کار باشند، در دسترس است.

Regent College London یک ارائه دهنده آموزش عالی با سابقه انطباق است. مسیر ویزای تحصیلات تکمیلی بدون اسپانسر است، به این معنی که ما در این مسیر ویزا از شما حمایت مالی نخواهیم کرد.

به متقاضیانی که در این مسیر اقدام می کنند (پس از دریافت) ویزا به مدت دو سال داده می شود.

در این مسیر هیچ نیازی به نگهداری وجود ندارد، به این معنی که لازم نیست مقدار مشخصی پول برای نشان دادن در حساب بانکی خود داشته باشید، مانند زمانی که برای ویزای دانشجویی درخواست می‌کردید.

با تکمیل مدرک تحصیلی در Regent College London ، به طور خودکار شرایط زبان انگلیسی را برآورده خواهید کرد زیرا مدرکی را دارید که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

اطلاعات و راهنمایی درخواست ویزا

نقل مکان به یک کشور جدید برای تحصیل می تواند احساس سختی کند و جمع آوری رابطه شما با محیط و دوره جدید می تواند مدتی طول بکشد. این صفحه تمام اطلاعات و راهنمایی های مرتبط را پوشش می دهد تا به شما در درک فرآیند ویزا و مهاجرت قبل از شروع تحصیل با ما کمک کند.

مدارک ویزا و اطلاعات بیشتر

 • مجوز اقامت بیومتریک (BRP)
 • تاییدیه پذیرش برای مطالعات (CAS)
 • ترجمه اسناد
 • بیانیه شخصی
 • آزمایش و گواهی سل
 • هزینه اضافی بهداشت مهاجرت (IHS)
 • کار در طول تحصیل
 • امتناع ها

آمار فارغ التحصیلان

مکان ها

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    سوالات