Keystone logo
Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

مقدمه

دانشگاه رولینز Crummer دانشکده کسب و کار فارغ التحصیلان حرفه ای آرزو، آماده برای چالش های اقتصاد جهانی رقابتی است. آنها خود را از طریق دست در آموزش و تجربیات با رهبران کسب و کار برتر از سراسر فلوریدا و در سراسر جهان به اثبات رسیده است. محیط کوچک کلاس، دسترسی به برجسته ی دانشکده، و شبکه ای از فارغ التحصیلان اطمینان از دانش آموزان دارای مهارت های در سطح جهانی، منابع و ارتباطات منجر به برای زندگی است.

ما ارزش:

 • استخدام دانش آموزان برجسته و قرار دادن آنها در سازمان استثنایی.
 • آموزش کسب و کار دقیق ریشه در مدیریت استراتژیک، که با استادان با تجربه با شور و شوق و تعهد؛
 • یادگیری تجربی با تمرکز جهانی و استفاده از فن آوری های مربوطه؛
 • رهبری اخلاقی؛
 • تنوع در محل کار و در زندگی؛
 • کمک رسانی و خدمت به جوامع ما
 • کمک های فکری مربوط به رأی دهندگان ما و حمایت از آموزش های ما؛ و
 • همکاری فاستر و کار گروهی.

رتبه بندی

دانشگاه رولینز Crummer دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار است ملی و بین المللی توسط برخی از سازمان ترین شناخته شده در دنیای کسب و کار شناخته شده است.

بلومبرگ تجارت: # 1 در فلوریدا، بالا 20 در کشور

انجام هر دو سال، مجله بلومبرگ تجارت در فلوریدا برای برنامه های MBA پاره وقت در سال 2015 رتبه بندی رولینز حرفه ای MBA برنامه # 1.

رهبری تعالی: # 1 در کشور

رولینز MBA در Crummer دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار به عنوان مربی توسعه رهبری در سال 2016 جایزه رهبری تعالی HR.com شناخته شده است.

فوربس: 52 در کشور

رولینز اولیه MBA مزیت رتبه 52 در سراسر کشور و شماره 1 در میان مدارس کسب و کار خصوصی در فلوریدا با توجه به مجله فوربس، سپتامبر 2015. این رتبه بندی هر دو سال انجام داد و ما به طور مداوم در میان بالا دو تمام وقت در MBA در فلوریدا از سال 1999 قرار گرفت. رتبه بندی در بازگشت دانش آموز در سرمایه گذاری 5 سال پس از فارغ التحصیلی است.

بررسی پرینستون را «بهترین 296 مدارس کسب و کار: 2015 نسخه"

بررسی پرینستون ویژگی های رولینز MBA در نسخه 2015 خود را از "بهترین 296 مدارس کسب و کار."

رتبه بندی دانشگاه رولینز

علاوه بر مدرسه کسب و کار خود، دانشگاه رولینز رتبه های بالا از نشریات ملی برای همه فارغ التحصیل و برنامه های مقطع کارشناسی دریافت کرده است. برای سه سال متوالی 22، اخبار آمریکا و گزارش جهانی رولینز در میان دو دانشگاه منطقه ای بالا در جنوب و برای اولین بار در فلوریدا در رتبه بندی سالانه خود را از رتبه بندی شده است "بهترین کالج." دانشگاه رولینز همچنین 2 از دانشگاه های منطقه ای در جنوب برای قرار گرفت بهترین کالج برای جانبازان توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

اخبار آمریکا و گزارش جهانی

رولینز MBA یکی از ده مدرسه برتر حداقل هزینه کسب و کار خصوصی در کشور ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه بندی شده است.

دانشگاه رولینز و پارک زمستانی

دانشگاه دانشگاه رولینز در وینتر پارک، فلوریدا، شما را در یک چهار راه هیجان انگیز از فرهنگ، تجارت و فرصت های حرفه ای قرار دهید. پیاده روی یک بعد از ظهر به همراه خیابان پارک-فقط قدم دور از پردیس شما را به یک چند از رسانه های فرهنگی و تفریحی هیجان انگیز شما را به عنوان یک دانش آموز در رولینز لذت بردن از قرار دهد.

کسب و کار در جامعه ما

زمستان در پارک یکی از جوامع که باعث می شود تا بیشتر اورلاندو منطقه شهری، یکی از 10 مکان برتر کشور برای کسب و کار است. * اورلاندو یک مرکز برای کسب و کار از جمله دفاتر اصلی برای داردن، دیزنی، لاکهید مارتین، شطرنجی و بیشتر است.

مکان ها

 • Winter Park

  Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

سوالات