Keystone logo
Raindance Film School

Raindance Film School

Raindance Film School

مقدمه

شما ایده های بزرگی دارید

ما به شما یاد می دهیم که چگونه آنها را به واقعیت تبدیل کنید - به روش شما.

Raindance یک مدرسه سینمایی حرفه ای و معتبر با روحیه مستقل، از سال 1992 به فیلمسازان تازه کار و با تجربه به طور یکسان آموزش داده است. اخلاق ما بر استقلال متمرکز است و دوره های ما برای شما طراحی شده است تا مهارت های خود را به سبک خود توسعه دهید.

دانش‌آموزان Raindance Film School از پشتیبانی مبتنی بر مربی، کمک مالی، شبکه‌سازی فوق‌العاده و فرصت‌های شغلی برای راه‌اندازی حرفه‌ای در فیلم برخوردار هستند.

اگر به اتفاق بزرگ بعدی تبدیل شوید، عالی است! (زمانی که معروف هستید ما را فراموش نکنید.) اگر می خواهید صرفاً به خاطر عشق به دنیای فیلم وارد شوید، حتی بهتر است!

حتی اگر به دنبال شغلی در این صنعت نیستید، مهارت‌های فیلم‌سازی قابل انتقال به حوزه‌های دیگر از جمله بودجه، مدیریت پروژه، توسعه هنری و موارد دیگر است.

شما هرگز نمی دانید که سفر فیلمسازی شما به کجا می انجامد یا در مورد شما چه چیزی را فاش می کند. این چیزی است که ما را بسیار مفتخر به ارائه محیطی می‌کند که به شما امکان می‌دهد آن را بیابید و در این فرآیند کارهای شگفت‌انگیزی خلق کنید!

سازمان Raindance

این سازمان در سال 1992 توسط الیوت گرو به عنوان یک آزمایش فکری تأسیس شد: آیا می توان بدون پول، بدون آموزش و تجربه فیلمی ساخت؟ اولین رویداد Raindance یک مسترکلاس با Dov Simens بود که در آوریل 1992 در لندن برگزار شد.

Raindance به پرورش و تبلیغ فیلم مستقل در سراسر جهان اختصاص دارد. Raindance واقع در قلب لندن، جشنواره فیلم Raindance، دوره های آموزشی - که در طول سال در 10 مرکز بین المللی ما ارائه می شود - و جوایز فیلم مستقل بریتانیا را ترکیب می کند.

در اکتبر 1993، جشنواره فیلم Raindance متولد شد که در سینما پرنس چارلز لندن و سینما لومیر برگزار شد. این جشنواره هر ساله در ماه سپتامبر در وست اند لندن برگزار می شود.

در سال 1998، Raindance جوایز فیلم مستقل بریتانیا را ایجاد کرد، جشن سالانه بهترین فیلم‌های مستقل بریتانیا در سال که در دسامبر برگزار می‌شود. جوایز برتر به نام من جو، بیلی الیوت، ورا دریک، این انگلستان، میلیونر زاغه نشین، پراید و عسل آمریکایی تعلق گرفته است.

مدرسه

دوره‌ها، کلاس‌ها و کارگاه‌های ما از محبوب‌ترین دوره‌ها در جهان هستند که شامل رشته‌ها و صنایع دستی مانند فیلم‌نامه‌نویسی، کارگردانی، تهیه‌کنندگی، فیلمبرداری، جلوه‌های ویژه، تدوین، نورپردازی، صداگذاری و فیلم‌سازی کوتاه است.

در طول 29 سال گذشته، ما این افتخار را داشته ایم که هنر فیلم را به دانشجویان شهرهای سراسر جهان از جمله لندن، تورنتو، لس آنجلس، برلین و پاریس و همچنین به صورت آنلاین آموزش دهیم.

مکان ها

مکان ها
 • Jumeirah

  Jumeirah, امارات متحده عربی

  • Guadalajara

   Tormenta,580A, 44520, Guadalajara

   • London

    10a Craven St, WC2N 5PE, London

    سوالات