Keystone logo
Radboud University

Radboud University

Radboud University

مقدمه

Radboud University که در سال 1923 تاسیس شد و در نایمخن، قدیمی ترین شهر هلند واقع شده است، دارای 7 دانشکده است و بیش از 20000 دانشجو دارد. ما 35 برنامه کارشناسی ارشد آموزش داده شده به زبان انگلیسی با تعدادی تخصص ارائه می دهیم که به شما مهارت ها و بینش های لازم را در مورد تحقیق و عمل در حوزه موضوعی خود می دهد.

رویکرد شخصی ما به تدریس - ارائه فرصت‌های فراوان برای همکاری نزدیک با اساتید و دانشجویان دیگر در سمینارهای کوچک - تضمین می‌کند که دانشگاه به یک "کارخانه درجه‌بندی" صرف تبدیل نمی‌شود. ما فضای فکری باز را پرورش می دهیم که در آن الهام می گیریم و یکدیگر را به چالش می کشیم و ویژگی های شخصی هر فرد می تواند شکوفا شود.

دانشگاه ما می خواهد به جهانی سالم و آزاد با فرصت های برابر برای همه کمک کند. ما به تنوع و فراگیری اهمیت می دهیم - حدود 100 ملیت در محوطه دانشگاه حضور دارند (2022). نظرسنجی ملی دانشجویی 2021 نشان داده است که دانشجویان فعلی احساس می‌کنند با همه افراد در Radboud University به یک اندازه رفتار می‌شود و برای بیان نظرات خود امن است. Radboud University از استعداد شما بسیار قدردانی می کند و تعداد زیادی بورسیه تحصیلی و خدمات دانشجویی را برای حمایت از شما ارائه می دهد.

ویژگی های پردیس

نایمخن، شهری دانشجویی

Radboud University این شهر در نایمخن واقع شده است - یک شهر دانشگاهی واقعی با 165000 نفر ساکن که 30000 نفر از آنها دانشجو هستند. اگرچه نایمخن قدیمی‌ترین شهر هلند است و قدمت آن به دوران رومیان بازمی‌گردد، اما فضایی جوان و سرزنده دارد. فعالیت‌های فرهنگی زیادی وجود دارد: از موزه‌ها، گالری‌ها و سینماهای متعدد گرفته تا رویدادهایی مانند راهپیمایی‌های بین‌المللی چهار روزه با جشنواره بین‌المللی تابستان، جشنواره قرون وسطی لیمبورگ، جشنواره سامبا و سالسا، جشنواره پارک راکین و بسیاری موارد دیگر. همچنین می‌توانید در ساحل شهر ما در کنار رودخانه وال استراحت کنید، خریدهای قدیمی انجام دهید یا طیف گسترده‌ای از بارها، کافه‌ها و رستوران‌ها را کشف کنید. مهمتر از همه، این یک مکان امن و دوستانه برای زندگی و مطالعه است.

خرج زندگی

هزینه زندگی در نایمخن در مقایسه با آمستردام یا سایر شهرهای اروپای غربی نسبتاً پایین است. انتظار دارید حداقل 800 یورو در ماه برای هزینه های زندگی هزینه کنید. هزینه خوابگاه دانشجویی مبله بین 360 تا 450 یورو شامل گاز، برق و اینترنت است. روی 400 یورو برای غذا، پوشاک، مراقبت شخصی و مسافرت و 30 یورو برای قبض تلفن خود حساب کنید. هزینه کتاب و فتوکپی تقریباً 200 تا 300 یورو در هر ترم است.

پردیس سبز مدرن

با امکانات پیشرفته ای که در معماری مدرن در دسترس شماست، Radboud University یک فضای مولد ایده آل را برای آموزش و پژوهش فراهم می کند. پردیس ما همچنین مکانی عالی برای استراحت و آرامش است. رستوران دانشگاه De Refter دارای شش پیشخوان غذای مختلف است: از غذاهای آسیایی و ایتالیایی گرفته تا غذاهای منحصرا گیاهی و ارگانیک. یکی دیگر از گزینه‌های جالب برای استراحت، بررسی مرکز ورزشی معروف Radboud ما با بیش از 80 ورزش در دسترس است. دانش‌آموزان همچنین از خنک شدن در محوطه‌های سبز پردیس لذت می‌برند، به سادگی زیبایی طبیعت اطراف را تحسین می‌کنند یا پیک نیک دارند. می توانید مواد غذایی خود را دقیقاً از اینجا در محوطه دانشگاه در یکی از مغازه ها تهیه کنید.

  رتبه بندی

  102 - ARWU / شانگهای 2022

  24 - رتبه بندی آموزش اروپا 2019

  139 - رتبه بندی دانشگاه جهانی 2022

  220 - رتبه بندی QS 2022

  اعتیار سنجی ها

  AACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Nijmegen

   Radboud University P.O. Box 9102

  سوالات