Keystone logo
Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

مقدمه

QUT یک دانشگاه جوان با چشم انداز جهانی است. ما بلندپرواز هستیم و آماده هستیم تا با یک حرکت متمرکز بر آینده، چالش های جدیدی را انجام دهیم. ما تلاش می کنیم دانش آموزان خود را از طریق یادگیری عملی عملی که فارغ التحصیلان ما را برای مشاغل فردا و آینده آماده می کند، با دنیای واقعی مرتبط کنیم.

تحصیل در QUT به شما آموزش در سطح جهانی در قلب بریزبن، شهری خوش‌آمد، مدرن و چندفرهنگی ارائه می‌دهد. بریزبن سومین شهر بزرگ استرالیا است و به خاطر مناطق شهری پر جنب و جوش، سبک زندگی در فضای باز، مردم محلیدوستانه و جاذبه های طبیعی شهرت دارد. بابیش از 50000دانشجو، از جمله دانشجویان بین المللی از بیش از 119کشور ،احساس خوبی در خانه خواهید داشت.

گزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد QUT عبارتند از:

چه چیزی باعث می شود QUT دانشگاه برای دنیای واقعی باشد؟

دوره های دنیای واقعی

دوره های ما شما را آماده می کند تا در دنیای واقعی با مهارت هایی که برای یافتن شغلی در استرالیا و خارج از کشور نیاز دارید فارغ التحصیل شوید. شمامی توانید از بین بیش از 100 دوره در دنیای واقعی انتخاب کنید و اشتیاق خود را به یک حرفه پر ارزش تبدیل کنید.

ارتباطات صنعت

ما به ایجاد فرصت‌هایی برای ارتباط بین دانش‌آموزان و کارفرمایان صنعتی از طریق مکان‌یابی یکپارچه، کارآموزی و پروژه‌های مشارکتی در دنیای واقعی معتقدیم. کارکنان دانشگاهی ما در صنعت مشاوره می‌کنند و روی پروژه‌های صنعتی که اغلب دانشجویان را شامل می‌شود، کار می‌کنند.

نوآوری و کارآفرینی

مهارت‌هایی که برای تفکر خلاقانه با تمرکز بر آینده نیاز دارید، در شیوه‌های آموزشی ما گنجانده شده‌اند. فضاهای اختصاصی برای کمک به کارآفرینان ما در یافتن منابع، ارتباطات، مربیان یا مربیان مورد نیاز برای سفر کارآفرینیدر دسترس هستند.

فارغ التحصیلان برای آینده

مدرک QUT شما را به نیرویی غیرقابل توقف تبدیل می کند که آماده ساختن، ایجاد و اتصال به آینده فردا هستید.

پایداری

چشم انداز ما آینده ای کم کربن است. هدف ما مقابله با چالش‌های جهانی و دستیابی به پایداری از طریق تحقیق، آموزش، عملیات دانشگاه و مشارکت‌های استراتژیک است. پایداری در برنامه درسی ما در طیف وسیعی از دوره ها از جمله علوم، مهندسی، مد، معماری، تجارت، حقوق و توسعه شهری گنجانده شده است.

تحقیقات فرا رشته ای و تحول آفرین

با انجام تحقیقات فرا رشته ایمرتبط با جوامع ما و جهان، به برخی از بزرگترین سؤالات پیش روی سیاره پاسخ دهید. QUT بهترین تمرین و محیط یادگیری متحول کننده را ارائه می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های تحقیقاتی خود را پیش ببرند، آنها را به محیط های کاری گسترده تر ترجمه کنند و با صنعت و نوآوری درگیر شوند تا تأثیری در دنیای واقعی داشته باشند.

ویژگی های پردیس

محل

تحصیل در QUT به شما آموزش در سطح جهانی در قلب بریزبن، شهری خوش‌آمد، مدرن و چندفرهنگی ارائه می‌دهد. بریزبن سومین شهر بزرگ استرالیا است و به خاطر مناطق شهری پر جنب و جوش، سبک زندگی در فضای باز، مردم محلیدوستانه و جاذبه های طبیعی شهرت دارد. بابیش از 50000دانشجو، از جمله دانشجویان بین المللی از بیش از 119کشور ،احساس خوبی در خانه خواهید داشت.

QUT دارای دو پردیس پر جنب و جوش درون شهری است: Gardens Point و Kelvin Grove. بامراکز فرهنگی و تجاری که در فاصله چند قدمی هر کدام قرار دارند، به همه فعالیت‌ها نزدیک خواهید بود . بااتوبوس رایگانما که هر 15 دقیقه یکبار حرکت می کند، می توانید بین هر دانشگاه به راحتی سفر کنید . هر دو پردیس مکان‌های اجرا و هنر، امکانات تناسب اندام و پزشکی، فروشگاه‌ها و مراکز غذاییرا ارائه می‌دهند. پردیس Gardens Point ما با باغ‌های گیاه‌شناسی بریزبن هم مرز است - که نام آن از آنجا آمده است .

امکانات شگفت انگیز

شما به فضاهای مطالعه با فناوری پیشرفته و یادگیری مشارکتی از جمله کارگاه ها و مراکز شبیه سازی دسترسی خواهید داشت. حوزه آموزشیما فضاهای آموزشی، غلاف های مطالعه و مناطق اجتماعی در هم تنیده با طبیعت و فناوری را ارائه می دهد. این فضا خانه کره است - یک کره دیجیتال LED که در دو طبقه معلق است و منوی متغیر محتوای بصری دارد. مرکز علوم و مهندسی به‌خاطر The Cube، یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین فضاهای یادگیری تعاملی و دیجیتالی در جهان شناخته می‌شود.

به داده های مالی بلادرنگ علاقه مند هستید؟ آزمایشگاهاقتصاد و امور مالیبلومبرگ ما دقیقاً این را به شما می دهد و به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل مالی را با داده های واقعی زمان واقعی انجام دهید. به عنوان یک دانشجوی بهداشت، می توانید با بیماران واقعی تحت نظارت متخصصان مجرب مراقبت های بهداشتی در کلینیک های بهداشتی و فضاهای شبیه سازی در محوطه ما کار کنید.

  پذیرش ها

  درخواست برای QUT آسان است. به سادگی یک درخواست برای مطالعه از طریق پورتال برنامه ما ارسال کنید . به شما هدایت می شود تا یک حساب کاربری ایجاد کنید و از آنجا می توانید فرآیند درخواست را شروع کنید.

  شما باید تمام مدارک پشتیبان خود از جمله:

  • گواهی پایان دوره متوسطه، ریز نمرات تحصیلی و سوابق
  • نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی
  • صفحه هویت پاسپورت

  برخی از متقاضیان باید از طریق یک نماینده اقدام کنند. یک نماینده می تواند در مورد درخواست، واجد شرایط بودن و مدارک پشتیبان به شما کمک کند و به هر سوالی که ممکن است در مورد تحصیل در QUT داشته باشید پاسخ دهد.

  بورسیه و بودجه

  بورسیه شایستگی بین المللی

  بورسیه تحصیلی با موفقیت برای دانشجویان بین المللی آینده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

  • 25 درصد از شهریه دو ترم اول (یک سال) تحصیل در QUT را پوشش می دهد.
  • در تمامی دانشکده ها موجود است.
  • بورسیه تحصیلی مداوم 25 درصد در هر ترم برای دوره های منتخب.

  هنگامی که برای QUT اقدام می کنید، به طور خودکار برای بورسیه شایستگی بین المللی در نظر گرفته می شوید.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Brisbane

   George Street,2, 4000, Brisbane

  • Kelvin Grove

   Kelvin Grove, استرالیا

   سوالات