Keystone logo
© The University of Fredericton
Queen's University Queen's School of Business

Queen's University Queen's School of Business

Queen's University Queen's School of Business

مقدمه

دانشگاه کوئینز یکی از دانشگاه های پیشرو کانادا است که از نظر بورس تحصیلی، تحقیقات، اهداف اجتماعی و روحیه شهرت بین المللی دارد. کوئینز که مرتباً دارای رتبه بالایی است، به خاطر محیط آموزشی 24 ساعته بی نظیرش شناخته شده است. آموزش عالی، دانش آموزان عالی، جامعه و سنت - اینها ویژگی های بارز تجربه ملکه است.


مدرسه کسب و کار کوئینز یکی از مدارس برتر کسب و کار در جهان است که به طور مداوم رتبه های برتر بین المللی را برای برنامه های خود کسب می کند. شهرت در سطح جهانی این مدرسه کوچک و نخبه گواهی بر کیفیت بالای برنامه های آن، اساتید و دانشجویان آن - که از کانادا و خارج از کشور می آیند- است.

این مدرسه که در سال 1937 تأسیس شد، به نوآوری خود ادامه می دهد تا اطمینان حاصل کند که بهترین آموزش تجاری در جهان را ارائه می دهد، و برتری آکادمیک و تجربه استثنایی که از ویژگی های برنامه های ملکه است.

طیف وسیعی از برنامه های MBA این مدرسه شامل MBA تمام وقت ملکه بسیار تحسین شده است که توسط مجله BusinessWeek در رتبه اول در جهان خارج از ایالات متحده قرار دارد. همچنین محل معتبرترین برنامه MBA اجرایی کانادا است که در سطح ملی از طریق ویدئو کنفرانس به شهرهای سراسر کانادا ارائه می شود. برنامه MBA اجرایی کرنل – کوئین یک چشم انداز بین المللی را برای دانشجویانی از هر دو طرف مرز فراهم می کند که هم MBA ملکه و هم MBA کرنل کسب می کنند. MBA تسریع شده کوئینز برای فارغ التحصیلان کسب و کار اولین برنامه در نوع خود است که به طور خاص برای افرادی با مدرک کارشناسی در تجارت طراحی شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Toronto

    Queen's School of Business Goodes Hall Queen's University 143 Union St. Kingston, K7L 3N6, Toronto

    سوالات