Keystone logo
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

مقدمه

Queen's University Belfast یکی از دانشگاه های معتبر انگلستان و ایرلند است که دارای میراث و تاریخ برجسته ای است.

ما که در سال 1845 به عنوان کالج کوئینز بلفاست تأسیس شد، در سال 1908 تبدیل به یک دانشگاه مستقل شدیم. امروز، جای تعجب نیست که افراد دانشگاهی مرتباً در بین 200 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی می شوند (رده بندی جهانی QS 2022). این دانشگاه در بین 170 دانشگاه برتر جهان از نظر بالقوه فارغ التحصیلان (رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS 2022) و عضو گروه راسل از دانشگاه های تحقیقات فشرده انگلستان است که برتری در تحقیق و آموزش را با اخلاق دانشجو محور ترکیب می کند.

پردیس کوئینز در قلب بلفاست در ایرلند شمالی است که کمترین هزینه زندگی در بریتانیا را دارد (رتبه بندی Mercer Cost of Living City Ranking 2021) و آن را به گزینه ای مقرون به صرفه برای دانشجویان تبدیل می کند.

تجربه کلاس و دانشجویی در سطح جهانی

کوئینز یک آموزش در سطح جهانی ارائه می دهد که دانش آموزان ما را برای رهبری و شهروندی در یک جامعه جهانی آماده می کند.

فارغ التحصیلان ما الهام بخش از محققان برجسته، برندگان جایزه نوبل هستند - مانند Seamus Heaney و David Trimble - و رهبران با نفوذ که در ایرلند شمالی و در سراسر جهان تاثیر می گذارد.

برنامه ها بر آماده سازی دانش آموزان برای اشتغال آینده متمرکز است. دانش‌آموزان نه تنها مطالب آکادمیک اصلی را از کارکنانی که در خط مقدم رشته خود هستند یاد می‌گیرند، بلکه یاد می‌گیرند که چگونه آن را از طریق کارگاه‌های عملی و جلسات عملی به اجرا درآورند، تا اطمینان حاصل شود که پس از فارغ‌التحصیلی، دانش‌آموزان آماده هستند تا به عنوان نسل بعدی پیشرفت کنند. از رهبران صنعت

رهبران در نوآوری و تاثیر

کوئینز محرک نوآوری و استعداد مبتنی بر تعالی است. ما در سطح جهانی با مشارکت های استراتژیک در سراسر جهان مرتبط و شبکه ای هستیم که به ما کمک می کند تأثیر خود را بر جامعه گسترده تر در سطح محلی، ملی و جهانی گسترش دهیم.

ما در تأثیر تجاری پیشرو هستیم و مجموع درآمدهای IP 5 ساله (15-2014 تا 2018-19) بیش از 80 میلیون پوند است. از سال 1985، ما بیش از 100 شرکت اسپین اوت، از جمله 3 PLC ایجاد کرده ایم. Kainos، Andor Technology و Fusion Antibodies به صورت عمومی در بورس اوراق بهادار لندن فهرست شده اند.

ما از نظر تأثیر کارآفرینی در بریتانیا رتبه اول را داریم (Octopus Ventures، 2020) و گزارشی در سال 2018 توسط London Economics نشان داد که کوئینز 1.9 میلیارد پوند به اقتصاد بریتانیا کمک می کند و 3700 کارمند را استخدام می کند و از 2750 شغل بیشتر در سراسر بریتانیا پشتیبانی می کند.

انجمن جهانی جهانی و جامع دانشگاه

کوئینز از نظر چشم انداز بین المللی در رتبه 17 جهان قرار دارد (رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز 2022) و استعدادهای جهانی را به بلفاست جذب می کند.

ما در حال حاضر کارکنان و دانشجویانی از بیش از 80 کشور داریم که به ایجاد یک پردیس چند فرهنگی و پر جنب و جوش کمک می کنند. آنها در حال پیوستن به دانشگاهی هستند که متعهد به جذب، حفظ و توسعه بهترین استعدادهای جهانی در محیطی هستند که آنها را قادر می سازد تا پتانسیل کامل خود را به فعلیت برسانند.

کوئینز که مکانی مبتکرانه، دلپذیر و فراگیر برای کار و تحصیل است، پیشرو در برابری و تنوع جنسیتی است و در حال حاضر دارای جایزه معتبر نقره ای آتنا سوان است. این دانشگاه همچنین دارای 14 جایزه مدرسه شامل 3 طلا، 6 نقره و 5 برنز است.

Team work, work colleagues, working together
Annie Spratt / unsplash

سرمایه گذاری در آینده

کوئینز نهمین دانشگاه قدیمی بریتانیا، میراث افتخارآمیز خود را با امکانات پیشرفته ترکیب می کند تا بهترین تجربه زندگی دانشگاهی را داشته باشد.

سرمایه‌گذاری 700 میلیون پوندی ما در تسهیلات، پردیس دانشگاه را متحول می‌کند، محیطی را گسترش می‌دهد که آموزش و پژوهش در سطح جهانی را تحریک می‌کند، قادر می‌سازد و از آن حمایت می‌کند.

در طول ده سال گذشته، دانشگاه سرمایه گذاری قابل توجهی را برای ارائه تسهیلات برجسته برای دانشجویان و کارکنان خود انجام داده است. این شامل توسعه یک مدرسه فارغ التحصیل پیشرفته است، که خانه یک جامعه پر رونق برای تحصیلات تکمیلی است. کتابخانه مک‌کلی برنده جایزه؛ ساختمان علوم کامپیوتر; دانشکده حقوق؛ و موسسه پزشکی تجربی Wellcome-Wolfson. این دانشگاه همچنین در امکانات ورزشی، اقامتگاه‌های دانشجویی جدید در مرکز شهر بلفاست و مرکز دانشجویی کاملاً جدید که قرار است تا پایان تابستان 2022 افتتاح شود و در سپتامبر 2022 برای دانشجویان آماده شود، سرمایه‌گذاری کرده است.

تحقیقی که دنیاها را شکل می دهد

دانشگاه کوئینز بلفاست در سطح جهانی با دانشگاه‌های پیشرو در سراسر جهان مرتبط و شبکه‌ای است و از نظر قدرت تحقیقاتی در بریتانیا رتبه 24 را دارد (REF 2021 / Times Higher Education).

ما به پیشبرد تحقیقات برای شکل دادن به دنیاها، با تمرکز بر پنج حوزه کلیدی ادامه می دهیم. تضمین زندگی سالم برای همه از طریق ایجاد راه حل ها و درمان بیماری ها؛ کمک به ارائه یک اقتصاد متحول و پایدار برای نسل های آینده؛ منجر به ارتباطات ایمن و هوش مصنوعی و انقلاب داده می شود. ما در خط مقدم ارائه روابط انسان و محیط زیست متمرکز بر آینده هستیم. و به تاریخچه قوی تخصص خود در حل مناقشه و ایجاد جوامع فراگیر و منسجم ادامه خواهد داد.

رتبه 24 در بریتانیا برای قدرت تحقیقاتی

ما متفکران آینده هستیم و به هدایت و شکل دادن به تحقیقات برای کمک به حمایت از محیط و جامعه کارآمد ادامه خواهیم داد.

88٪ از تحقیقات ما به عنوان پیشرو در جهان و در سطح بین المللی عالی ارزیابی شده است، 99٪ از محیط تحقیقاتی ما به عنوان پیشرو در جهان یا در سطح بین المللی عالی ارزیابی شده است و ما در رتبه 24 در بریتانیا برای قدرت تحقیقاتی هستیم (REF 2021 / Times Higher Education) .

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.
Brian Hamill / unsplash

زیبایی افسانه ای ایرلند شمالی

دانشگاه کوئین در بلفاست ، پایتخت ایرلند شمالی واقع شده است.

در شهری که در قلب آن نوآوری وجود دارد، پیشرفت های تکنولوژیکی در هر بخش نفوذ می کند و به ایجاد رقابت پذیری ما در صحنه جهانی کمک می کند. بلفاست در 10 اقتصاد دیجیتال برتر جهان در آینده قرار دارد - تنها شهر بریتانیا خارج از لندن که در فهرست قرار گرفته است (FDI Intelligence Financial Times، 2018) و به عنوان یکی از 15 شهر برتر در اروپا انتخاب شد (Condé Nast Traveller, Readers') جوایز انتخاب 2021).

این شهر یکی از مدرن ترین، پر جنب و جوش ترین و مقرون به صرفه ترین شهرهای اروپا است که به خاطر انرژی خود مورد ستایش قرار گرفته و از نظر فرهنگ و تاریخ غنی است. پردیس خیره‌کننده کوئین در محله کوئینز بلفاست، با کافه‌ها، بارها، رستوران‌ها، مراکز خرید فوق‌العاده، و مکان‌های سرگرمی (راهنمای دانشگاه کامل 2022) قرار دارد.

رتبه بندی

رشته های دانشگاهی به طور مرتب در بین 200 نفر برتر جهان قرار می گیرند (رتبه بندی جهانی QS 2022).

این دانشگاه در بین 170 دانشگاه برتر جهان برای بالقوه فارغ التحصیلان (رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS 2022) قرار دارد.

کوئینز از نظر چشم انداز بین المللی در رتبه 17 جهان قرار دارد (رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز 2022).

دانشگاه کوئینز بلفاست از نظر قدرت تحقیقاتی در بریتانیا رتبه 24 را دارد (REF 2021 / Times Higher Education).

آمار

رهبران در نوآوری و تاثیر

کوئینز محرک نوآوری و استعداد مبتنی بر تعالی است. ما در سطح جهانی با مشارکت های استراتژیک در سراسر جهان متصل و شبکه ای هستیم که به ما کمک می کند تأثیر خود را بر جامعه گسترده تر در سطح محلی، ملی و جهانی گسترش دهیم.

ما در تأثیر تجاری پیشرو هستیم و مجموع درآمدهای IP 5 ساله (15-2014 تا 2018-19) بیش از 80 میلیون پوند است. از سال 1985، ما بیش از 100 شرکت اسپین اوت، از جمله 3 PLC ایجاد کرده ایم. Kainos، Andor Technology و Fusion Antibodies به صورت عمومی در بورس اوراق بهادار لندن پذیرفته شده اند.

ما از نظر تأثیر کارآفرینی در بریتانیا رتبه اول را داریم (Octopus Ventures، 2020) و گزارش سال 2018 توسط London Economics نشان می‌دهد که کوئینز 1.9 میلیارد پوند به اقتصاد بریتانیا کمک می‌کند و 3700 کارمند را استخدام می‌کند و از 2750 شغل دیگر در سراسر بریتانیا پشتیبانی می‌کند.

  ویژگی های پردیس

  سرمایه گذاری در آینده

  کوئینز نهمین دانشگاه قدیمی بریتانیا، میراث افتخارآمیز خود را با امکانات پیشرفته ترکیب می کند تا بهترین تجربه زندگی دانشگاهی را داشته باشد.

  سرمایه‌گذاری 700 میلیون پوندی ما در امکانات، پردیس دانشگاه را متحول می‌کند، محیطی را گسترش می‌دهد که آموزش و پژوهش در سطح جهانی را تحریک می‌کند، قادر می‌سازد و از آن حمایت می‌کند.

  در طول ده سال گذشته، دانشگاه سرمایه گذاری قابل توجهی را برای ارائه تسهیلات برجسته برای دانشجویان و کارکنان خود انجام داده است. این شامل توسعه یک مدرسه فارغ التحصیل پیشرفته است، که خانه یک جامعه پر رونق برای تحصیلات تکمیلی است. کتابخانه مک‌کلی برنده جایزه؛ ساختمان علوم کامپیوتر; دانشکده حقوق؛ و موسسه پزشکی تجربی Wellcome-Wolfson. دانشگاه همچنین در امکانات ورزشی، اقامتگاه‌های دانشجویی جدید در مرکز شهر بلفاست و مرکز دانشجویی کاملاً جدید که قرار است تا پایان تابستان 2022 افتتاح شود و در سپتامبر 2022 برای دانشجویان آماده شود، سرمایه‌گذاری کرده است.

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

   مکان ها

   • Belfast

    University Road, BT7 1NN, Belfast

   برنامه ها

   سوالات