Keystone logo
© QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

مقدمه

دانشگاه ملین بلفاست یکی از دانشگاه های برجسته در انگلستان و ایرلند با میراث و تاریخ معروف است.

در سال 1845 در کالج ملکه بلفاست تاسیس شد و ما در سال 1908 به یک دانشگاه مستقل تبدیل شدیم. امروز ما در 180 دانشگاه برتر دنیا رتبه بندی می کنیم (رتبه بندی QS World Rankings 2019) و یکی از اعضای گروه Russell Group از دانشگاه های تحقیقاتی انگلستان، ترکیبی از تعالی در پژوهش و آموزش و پرورش با یک ذهن دانش آموز محور.

دانشکده فنی و علوم فیزیکی

آسایش و امنیت دنیای مدرن ما با پیشرفت های چشمگیری در زمینه علم و فناوری، که بر بهبود زندگی ما تمرکز دارد، فراهم می شود.

دانشکده مهندسی و علوم فیزیکی رشته هایی را که امروزه در زندگی تاثیر می گذارند و آینده ما را شکل می دهد، در بر می گیرد. ترکیبی بین المللی کارکنان و دانشجویان، یک جامعه پر جنب و جوش را تشکیل می دهد که به برخی از تحقیقات و تدابیر نوآورانه و در سطح جهانی معروف است. این کار می کند که در آن صنعت و تحقیقات ملاقات، ارائه پلت فرم برای چرخش از تحقیقات به فرصت های تجاری و شرکت با صنعت در تحقیقات پیشرفته با پروژه های دنیای واقعی مانند کار با Wrightbus برای تولید پاک ترین تکنولوژی اتوبوس ترکیبی که قدرت لندن Routemaster ، یا کار پیشگام در موسسه الکترونیک، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امنیت آینده دیجیتال ما را از طریق مرکز فن آوری اطلاعات ایمن حفظ می کند.

با قدرت در رشته های مهندسی سنتی، دانشکده موضوعات مختلفی از قبیل احیای کربن و آسترو فیزیک را گرد هم می آورد تا یک محیط پویای چند رشته ای برای دانش آموزان و دانشگاهیان فراهم شود تا بتوانند رشد کنند. تحقیقات ما مبنی بر رفع چالش های بزرگ جامعه است، اینکه آیا درک ادراک مغز انسان برای کمک به مبتلایان به پارکینسون و یا تولید انرژی پاک از طریق CenTACat است، تحقیقات ما جهان را در محیطی که در آرمان های آتنا قرار دارد SWAN جایی که ما فعالانه زنان در علوم و مهندسی را تبلیغ می کنیم.

رهبری ارائه شده توسط دانشگاهیان ما فرصت هایی را برای همه دانش آموزان فراهم می سازد تا برنامه های آموزشی و تحقیقاتی خود را با اهداف خود برآورده کنند. بیا و به ما ملحق شوید و به تغییر دنیا کمک کنید!

استاد مارک قیمت

هیات علمی طرفدار معاون رئیس جمهور

دانشکده فني و مهندسي

یک کلاس آموزش جهانی و تجربه دانشجویی

فارغ التحصیلان ما الهام بخش از محققان برجسته، برندگان جایزه نوبل هستند - مانند Seamus Heaney و David Trimble - و رهبران با نفوذ که در ایرلند شمالی و در سراسر جهان تاثیر می گذارد.

دانش آموزان ما از تحصیلات دانشگاهیان برجسته جهان که در رشته های رشته های خود کار می کنند لذت می برند و سرمایه گذاری قابل توجهی در تجربه دانش آموزان موجب رضایت دانشجویان شده است.

بیش از 94٪ از فارغ التحصیلان ملکه در شغل یا تحصیل بیشتر شش ماه پس از فارغ التحصیلی؛ فارغ التحصیلان ما در رأس مقامات ارشد رهبری در 80 شرکت برتر 100 شرکت ایرلند برتر قرار دارند و در بیش از 120 کشور متفاوت هستند.

رهبران در نوآوری و تاثیر

ما رهبران در تاثیر تجاری هستند و در پنج دانشگاه برتر انگلیس برای درآمد حاصل از تجارب تحقیقاتی - 71 میلیون پوند قرار دارند. از طریق QUBIS Ltd، بازوی تجاری ما، ما بیش از 70 شرکت اسپین آف را ایجاد کرده ایم و در نتیجه حدود 1880 مشاغل مشارکت بخش خصوصی مبتنی بر دانش را ایجاد می کنیم. سه نفر از این شرکت ها (Kainos، Andor Technology و آنتیبادیهای فیوژن) به طور عمومی در بورس اوراق بهادار لندن ثبت شده اند.

ما در انگلستان برای مشارکت در مشارکت انتقال دانش (KTP) شماره ای هستیم. از سال 1993، ما در سراسر ایرلند شمالی 100 کسب و کار را پشتیبانی کردیم و به آنها کمک کردیم که درآمد سالانه 65 میلیون پوند افزایش یابند.

انجمن جهانی جهانی و جامع دانشگاه

ما در حال حاضر کارکنان و دانش آموزان از بیش از 80 کشور، کمک به ایجاد یک دانشگاه چند فرهنگی و پر جنب و جوش است. آنها در حال پیوستن به یک دانشگاه هستند که متعهد به جذب، حفظ و توسعه بهترین استعدادهای جهانی در محیطی است که آنها را قادر به تحقق بخشیدن به تمام توان خود می داند.

Queen's یک محل نوآورانه، استقبال و همهجانبه برای کار و تحصیل، رهبر برابری جنسیتی و تنوع است. ما یکی از موفق ترین دانشگاه های انگلستان در ابتکار آتنا SWAN است که ترویج برابری جنسیتی و پیشرفت حرفه ای است. ما در حال حاضر دو طلا، هشت نقره و پنج جایزه بخش برنز، و همچنین یک سکه سازمانی.

سرمایه گذاری در آینده

سرمایه گذاری 700 میلیون پوند در تسهیلات، تبدیل محوطه دانشگاه، گسترش محیطی است که باعث تحریک، توانمندسازی و پشتیبانی از آموزش و تحقیقات در سطح جهانی می شود.

این شامل توسعه یک مدرک کارشناسی ارشد مدرن است که در آن یک جامعه پیشرفته تحصیل کرده است؛ کتابخانه McClay برنده جایزه یک ساختمان جدید علوم کامپیوتر؛ یک دانشکده حقوق و موسسه Wellcome-Wolfson برای آزمایش پزشکی.

این دانشگاه همچنین در تسهیلات ورزشی، محل اقامت دانشجویی دانشجویان جدید در مرکز شهر بلفاست سرمایه گذاری کرده است و برنامه هایی برای توسعه یک مرکز دانشجویی در سطح جهانی، از جمله تاسیس اتحادیه دانشجویان، اعلام کرده است.

در پیشگیری از چالش های جهانی

با هم، ما در حال تغییر زندگی در سراسر ایرلند شمالی و در بیشتر مناطق: کشف ما یک مولکول جدید است که پتانسیل برای طولانی شدن زندگی مردم با فیبروز کیستیک زندگی می کنند؛ ما در مقابله با موفقیت بزرگ در مبارزه با سرطان روده قرار داریم و ما در تلاش برای کمک به افراد مبتلا به MS از عملکرد عصب کمک می گیریم.

ما در پیشبرد توسعه تفکر و تکنولوژی های جدید در زمینه های کلیدی مانند بهداشت، سازگاری، صلح و عدالت، فناوری اطلاعات، امنیت غذایی و انرژی هستیم.

رتبه 8 در انگلستان برای شدت تحقیق

ارزش کل کمک های تحقیقاتی جدید و قراردادهای که به Queen در طول سال های 2016-17 اختصاص یافته است، 101.6 میلیون پوند بود، اولین بار که رقم سالانه بالغ بر 100 میلیون پوند بود. ملکه نیز در انگلستان بودجه دانشگاه شماره 1 AHRC بود.

ما بیش از 75 درصد از تحقیقات ما به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" (REF 2014) رتبه 8 را در انگلیس داریم.

زیبایی افسانه ای ایرلند شمالی

یک شهر با نوآوری در قلب آن، پیشرفت های تکنولوژیکی نفوذ هر بخش را به منظور ایجاد رقابت در سطح جهانی می دهد. تقریبا 900 شرکت بین المللی در ایرلند شمالی واقع شده اند و بلفاست دومین شهر موفق در انگلستان (پس از لندن) برای جذب تجارت ایالات متحده است.

بسیاری از موارد خارج از شهر اتفاق می افتد، از جمله مکان های معروف فیلمبرداری برای سری HBO سری بازی های Thrones، Causeway هیجان انگیز هیجان انگیز، بهترین بریتانیا جذب میراث، و کوه های مورن، منطقه زیبایی برجسته طبیعی کانونیزه شده به عنوان CS لوئیس ' نارنیا

* تنها سیاره سال 2017

ویژگی های پردیس

انجمن جهانی جهانی و جامع دانشگاه

ما در حال حاضر کارکنان و دانش آموزان از بیش از 80 کشور، کمک به ایجاد یک دانشگاه چند فرهنگی و پر جنب و جوش است. آنها در حال پیوستن به یک دانشگاه هستند که متعهد به جذب، حفظ و توسعه بهترین استعدادهای جهانی در محیطی است که آنها را قادر به تحقق بخشیدن به تمام توان خود می داند.

کوئینز یک مکان نوآورانه، دلپذیر و فراگیر برای کار و تحصیل، پیشرو در برابری و تنوع جنسیتی است. ما یکی از موفق ترین دانشگاه های انگلستان در ابتکار Athena SWAN هستیم که برابری جنسیتی و پیشرفت شغلی را ترویج می کند. ما در حال حاضر دو جایزه طلا، هشت نقره و پنج جایزه برنز دپارتمان، و همچنین یک نقره نهادی داریم.

سرمایه گذاری در آینده

سرمایه‌گذاری 700 میلیون پوندی ما در تسهیلات، پردیس دانشگاه را متحول می‌کند، محیطی را گسترش می‌دهد که آموزش و پژوهش در سطح جهانی را تحریک می‌کند، قادر می‌سازد و از آن حمایت می‌کند.

این شامل توسعه یک مدرک کارشناسی ارشد مدرن است که در آن یک جامعه پیشرفته تحصیل کرده است؛ کتابخانه McClay برنده جایزه یک ساختمان جدید علوم کامپیوتر؛ یک دانشکده حقوق و موسسه Wellcome-Wolfson برای آزمایش پزشکی.

دانشگاه همچنین بر روی امکانات ورزشی، اقامتگاه های دانشجویی جدید ساخته شده در مرکز شهر بلفاست سرمایه گذاری کرده است و برنامه هایی را برای توسعه یک مرکز دانشجویی در سطح جهانی، از جمله تأسیسات جدید اتحادیه دانشجویان اعلام کرده است.

  رتبه بندی

  دانشگاه کوئینز بلفاست یکی از دانشگاه های پیشرو در بریتانیا و ایرلند با میراث و تاریخ برجسته است.

  ما که در سال 1845 به عنوان کالج کوئین بلفاست تأسیس شد، در سال 1908 تبدیل به یک دانشگاه مستقل شدیم. امروز، ما در 180 دانشگاه برتر جهان (رتبه‌بندی جهانی QS 2019) و عضو گروه راسل دانشگاه‌های پژوهش فشرده بریتانیا هستیم. ترکیب برتری در تحقیق و آموزش با اخلاق دانشجو محور.

  رتبه 8 در بریتانیا برای شدت تحقیق

  ارزش کل کمک های مالی و قراردادهای تحقیقاتی جدید که طی سال های 2016-2017 به کوئینز اعطا شد، 101.6 میلیون پوند بود، اولین باری که این رقم سالانه به 100 میلیون پوند می رسد. کوئینز همچنین دانشگاه شماره 1 با بودجه AHRC در بریتانیا بود.

  ما در بریتانیا از نظر شدت تحقیق در رتبه هشتم قرار داریم و بیش از 75٪ از تحقیقات ما به عنوان "پیشرو در جهان" یا "در سطح بین المللی عالی" ارزیابی شده است (REF 2014).

  رهبران در نوآوری و تاثیر

  ما در تأثیر تجاری پیشرو هستیم و از نظر درآمد حاصل از تجاری سازی تحقیقات - 71 میلیون پوند - در 5 دانشگاه برتر انگلستان قرار داریم. از طریق QUBIS Ltd، بازوی تجاری ما، بیش از 70 شرکت اسپین‌اوت ایجاد کرده‌ایم که منجر به ایجاد حدود 1880 شغل در بخش خصوصی دانش‌بنیان شده است. سه تا از این شرکت ها (کاینوس، آندور فناوری و فیوژن آنتی بادی) به صورت عمومی در بورس اوراق بهادار لندن پذیرفته شده اند.

  ما برای مشارکت در مشارکت های انتقال دانش (KTP) شماره یک در بریتانیا هستیم. از سال 1993، ما از 100 کسب و کار در سراسر ایرلند شمالی حمایت کرده ایم و به آنها کمک کرده ایم تا سود سالانه 65 میلیون پوندی را افزایش دهند.

  مکان ها

  • Belfast

   University Road, Belfast, BT7 1NN, Northern Ireland, , Belfast

  سوالات