Keystone logo
Purdue University - Mitchell E. Daniels, Jr. School of Business

Purdue University - Mitchell E. Daniels, Jr. School of Business

Purdue University - Mitchell E. Daniels, Jr. School of Business

مقدمه

دانشکده بازرگانی جدید دانشگاه پوردو، میچل ای. دانیلز، جونیور، نسل بعدی دانشجویانی را ایجاد خواهد کرد که آماده رهبری، یا تأسیس شرکت‌های بزرگ و متحول کردن جامعه هستند.

مدرسه بازرگانی دانیلز بر اساس مأموریت پوردو به عنوان دانشگاهی با اعطای زمین به منظور مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن و در دسترس‌تر ساختن تحصیلات است. این دانشگاه متشکل از مؤسسه کارشناسی بروس وایت و مؤسسه تحصیلات تکمیلی دانشکده بازرگانی میچل ای. دانیلز، جونیور است.

موسسه لیسانس بروس وایت نتیجه هدیه 50 میلیون دلاری بنیاد خانواده دین و باربارا وایت به منظور قدردانی از بروس وایت، معتمد سابق پوردو و موسس و رئیس وایت لجینگ است. این فرصت‌های یادگیری تجربی، برنامه‌های درسی تجدیدنظر شده برای ماندن در لبه برش آموزش کسب‌وکار و درک بهتری از نقش تجارت در جامعه را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

موسسه فارغ التحصیل دانشکده بازرگانی میچل ای. دانیلز جونیور از خیرین اصلی مدرسه هرمان و النورا میچل ای. دانیلز جونیور دانشکده بازرگانی تقدیر می کند. این به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا در محیط‌های مسکونی، آنلاین یا ترکیبی بیاموزند تا شغل خود را در یک اکوسیستم پر جنب و جوش پیش ببرند، و به آنها مهارت‌های تحلیلی و حل مسئله برای پیشبرد صنعت و تغییر جهان می‌دهد.

چهار رکن اساسی را اولویت بندی می کنیم:

 • تعالی در مقیاس
 • ادغام کسب و کار با فناوری
 • یادگیری تحول گرا
 • سنگ بنای کسب و کار

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • West Lafayette

  Krannert School of Management Purdue University Krannert Building 403 W. State Street,

 • West Lafayette

  Mitch Daniels Boulevard,403, 47907, West Lafayette

  سوالات